Три кити молодості

На питання, як вам вдається так молодо виглядати у ваші роки, знаменитості зазвичай починають довгі міркування на тему, що головне – це бути молодий в душі, і вік тут не головне. Нас же цікавить практична сторона питання: як повернути вислизаючу красу, зберегти шкіру свіжою та гладенькою, позбавитися від зморшок. На найактуальніші питання «Правді.Ру» відповіли фахівці.Олена Журавльова, лікар-терапевт, стверджує, що існує «Три кити молодості»:

1. Стабільна вага. «Цілком нормально, якщо маса вашого тіла коливається в межах 2-4 кг. Найчастіше ми набираємо вагу до зими і «растрясаем жирок» влітку. Але якщо вся ваша життя – постійна боротьба з вагою (гаком або недостатнім), то говорити про квітучому вигляді і підтягнутою шкірі не доводиться. Або потрібно знайти оптимальну систему харчування, або відмовитися від експериментів над своїм організмом. Стрімке схуднення, як і набір ваги, відбивається на всій шкірі з голови до ніг – вона розтягується, «провисає», йде зморшками і розтяжками. Так що стабільний вага значно важливіше «ідеального».
2. Чистота і гігієна. «Причому не тільки зовнішня, але і внутрішня. Похмурі, заздрісні, деспотичні, вічно чимось невдоволені люди не виглядають молодо, навіть якщо проводять в салонах краси половину життя. У них «все на обличчі написано». А ті, хто позитивно сприймає навколишній світ, живуть довше, і зморшок у них менше. Якщо ви плекаєте своє тіло, то не будете наспіх закидати в нього фаст-фуд і труїти тютюновим димом. Якщо бережете молодість особи, то не будете брудними пальцями тиснути прищі, спати в косметиці, зловживати засмагою».

3. Рух. «Не важливо, будуть це піші прогулянки додому, заняття фітнесом або на тренажерах, або, приміром, розбурхують уяву заняття любов’ю. До речі, існують навіть спеціальні дослідження свідчать, що якщо займатися сексом кожен день протягом півроку, можна отримати реальне омолодження організму і виглядати в середньому на 5-7 років молодше».

Євген Галкін, косметолог, кандидат біологічних наук: «Реклама косметичних засобів, не соромлячись, оперує цифрами, обіцяючи омолодження на 5, 7 і навіть 10 років. Крему за 200 рублів вже вони не тільки «попереджають появу зморшок», але і «успішно розгладжують вже наявні, навіть глибокі». Прямо фантастика якась! Важливо, про який косметиці йде мова. Якщо про ту, що доступна в широкому продажу, то чекати від неї омолодження на кілька років безглуздо. І не тому, що це погана косметика. Просто у неї інші завдання. Продукти, розраховані на масовий попит, перш за все, повинні відповідати принципу «не нашкодь», вони спочатку розраховані на якісь загальні потреби середньостатистичної жінки певного віку.
Можливості анти-ейдж косметики сегменту мас-маркет обмежуються добротним, якісним доглядом за шкірою, не доставляє своїй власниці особливих клопотів.
Можливості професійних препаратів набагато більше. Але і тут реальна зміна віку шкіри пов’язано не тільки з високою активністю складу, що наноситься на обличчя. Істотне значення має і той факт, що в даному випадку всі засоби підібрані індивідуально і вирішують саме ваші, а не «середньостатистичні» проблеми.
Поєднання салонного догляду з використанням косметики, підібраною фахівцем, дійсно здатне створити ефект «мінус 5 років». Правда, потрібно віддавати собі звіт, що цей ефект зникне, якщо ви перестанете висипатися, гарненько засмагнете на півдні чи не впораєтеся з потужним стресом».

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *