Ванночки для парафінотерапії

Якщо ви вирішили всерйоз подбати про красу шкіри і почати робити парафінотерапію будинку, то вам знадобиться нагрівач для парафіну. У продажу є два основних типи нагрівача: нагрівач для парафіну і воску електричні ванночки для парафіну.
Поговоримо про кожного докладніше.Нагрівач для парафіну і воску хороший тим, що він підходить відразу для двох процедур – парафінотерапії та воскової епіляції. Обсяг нагрівача зазвичай 400 або 800 грам, так що вам не потрібно купувати відразу 2 кг парафіну як у випадку з ваннами для парафінотерапії. Так як в маленьку ємність неможливо помістити руки або ноги, то парафін потрібно наносити на шкіру спеціальною кистю. Зверніть увагу, що існують нагрівачі з алюмінієвої банкою у комплекті і без неї, так що якщо ваш комплект вона не входить, купіть її окремо. Вона знадобиться не тільки для плавлення парафіну, але і наприклад воску для епіляції в гранулах, дисках або брикетах.

Ванна-нагрівач вміщує в себе в середньому від 1,5 до 3 кг. Вона зручна для тих, хто часто робить парафінотерапію. Руки або ноги тут слід відразу занурювати у ванну і не потрібно використовувати кисть. Є ванни з пластиковим покриттям, а є з тефлоновим. Тефлон потрібен для процедури парафанго, так як склад парафанго більш щільний, і до пластику буде прилипати.
Зверніть увагу, що парафін з добавками можна змішувати, наприклад оливковий з маслом ши. Результат парафінотерапії також не зміниться, якщо ви будете змішувати парафін різних виробників.

Спеціально для вас ми склали рейтинг популярних на нашому сайті нагрівачів для парафіну. Ціна їх коливається від 2 до 5 тис. рублів.

1 місце
Ванна — нагрівач для парафіну BR505 від Gezatone (Франція).

Професійна ванна для парафінотерапії та парафанго (з тефлоновим покриттям). Перевагою її є обсяг. Вона розрахована на 1,5-3 кг парафіну, тому підходить для парафінотерапії не тільки рук, але й ніг великих розмірів (до 45). Діапазон температур – від 30 до 70 градусів, для управління використовуються сенсорні кнопки, а не ручка, що дозволяє вибрати точну температуру. Точність важлива для лікувальної парафінотерапії, особливо для лікування дітей. У набір крім стандартних розетки, інструкції та пластикової підставки (щоб захистити шкіру рук і ніг) входять додатково махрові рукавички і шкарпетки.
2 місце
Нагрівач для воску і парафіну WD916 (400 гр) від Gezatone (Франція).

В комплект входить кришка і металевий стаканчик для воску в гранулах і парафіну. У стаканчика є пластикова ручка, за допомогою якої зручно витягувати його з нагрівача. Також він підходить для розігріву воску в банках (банку просто вставляється в нагрівач).
Розмір коробки нагрівача 20 см x 20 см x 15 см
Нагрівач забезпечений зручним регулятором температури, підтримує температуру воску і парафіну. Діапазон робочих температур від 35-90 градусів.

3 місце
Разогреватель воску і парафіну (400 гр) WH-400 від Cristaline (США).

Разогреватель оснащений термостатом з температурним діапазоном 35-100 градусів.
Апарат призначений для розігріву гарячого воску, теплого воску в банках або парафіну, а також для підтримки робочої температури протягом дня.
Нагрівач забезпечений пластиковою кришкою з фіксатором, підставкою, кнопкою включення, регулятором температури, світловими індикаторами роботи термостата, шнур живлення.
Зручна ручка на корпусі дозволяє вільно переставляти прилад з однієї поверхні на іншу. В комплект також входить металевий стаканчик на 400 мл з ручкою та тримачем для шпателя.
4 місце
WW3500 Набір для парафінотерапії від Gezatone (Франція).

Час плавлення всього парафіну при повному завантаженні апарату становить близько 1,5 — 2-х годин. Максимальна ємність апарату – 2 кг парафіну, мінімальне обов’язкове кількість – не менше 1,4 кг Ванночка з тефлоновим покриттям, так що підходить як для парафінотерапії, так і парафанго.
Діапазон температур парафіну в режимі готовності: 52-58 °С, при плавленні 60-70 °С.
В комплект нагрівача входять утеплюючі рукавички, захисні пакети (30 шт.), інструкція, захисна підставка.
Ванночка підходить і для парафінотерапії ніг (до 39 розміру).
Пам’ятайте, що якщо ваша нога не вміщується повністю в ванну, її можна поміщати частково.

Сподіваємося, що наш рейтинг допоможе вам з вибором ідеального нагрівача для парафінотерапії!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *