ВАННОЧКИ І ГОТОВІ НАБОРИ ДЛЯ парафінотерапії

У наш час повальної економії багато хто перейшов на проведення салонних процедур в домашніх умовах. Це й не дивно, так як складного в цьому найчастіше нічого немає, а грошей доводиться віддати немало.

Парафінотерапія для рук і ніг не стала винятком. Більш того, домашні процедури є порятунком не тільки для ощадливих, але також і для гидливих.

Все-таки, проводити процедуру в домашніх умовах і використовувати свій віск тільки для себе набагато гігієнічніше і безпечніше, ніж робити це в салоні.

Перед тими, хто хоче постійно проводити дану процедуру будинку, зазвичай стоїть питання, як зробити її максимально швидким і комфортним.

Для цього часто доводиться витратитися на спеціальну ванночку. І якщо ще років п’ять тому такий електроприлад треба було пошукати і вибір був невеликий, то тепер є маса варіантів з величезною кількістю додаткових функцій.

А ЧИМ ПОГАНО ГРІТИ ПАРАФІН У каструлю?

Є люди, які розігрівають парафін на водяній бані і не відчувають дискомфорту. Але все це рівно до того моменту, поки в їхньому житті не з’явиться ванночка для парафінотерапії.

У порівнянні з методом підігріву на плиті вона має такі переваги:

немає прив’язки до кухні, процедуру можна проводити в будь-якому приміщенні, головне, щоб там була електророзетка;
парафін розігрівається до потрібної температури порівняно швидко (в сучасних приладах хвилин за 40), і в цей час не потрібно стояти над плитою і помішувати парафін, можна займатися своїми справами;
задана температура може тривалий час підтримуватися незмінною завдяки вбудованому термостату, тому не потрібно буде підігрівати парафін, якщо є необхідність провести парафінотерапія ніг, а потім рук;
немає ризику «вбити» плиту, особливо це актуально для стеклокірамікі, яка важко переносить такі речі як розігрівання парафіну і спроби приготувати цукрову пасту для депіляції;
немає ризику зіпсувати посуд, так як відчистити від парафіну призначену для нього ємність ванночки набагато простіше, ніж каструлю;
немає ризику обпектися, не потрібно пробувати температуру парафіну пальцем або наносити його на невелику ділянку шкіри в порядку експерименту;
є додаткові функції, такі як підігрів ємності з аромамаслами і інші, які можуть зробити домашню процедуру ще приємнішою.

Якщо зовсім по-чесному, то єдиний мінус у ванночок — це необхідність витратити на них гроші. Але навіть це не може бути аргументом проти використання цього електроприладу. Ціни відомих брендів коливаються від півтора до чотирьох тисяч. Не так багато, якщо врахувати всі переваги, якими ви зможете користуватися роками.

ЯК ВИБРАТИ ВІДПОВІДНУ Ваночку

Існує кілька важливих критеріїв, на які необхідно звернути увагу.

Об `єм.
Для того, щоб вибрати для себе оптимальну за обсягом і функціоналу ванночку, необхідно вирішити, будете ви наносити парафін тільки на руки або для рук і ніг. У першому випадку ванночку можна вибрати невеликого обсягу (приблизно на 2 кг парафіну), у другому доведеться вибирати агрегат більш об’ємний (на 3-4 кг парафіну).

Види використовуваного парафіну.

Не варто купувати ванну, призначену для якихось певних видів парафіну. Чим більше у вас буде вибір, тим краще.

Наявність термостата.

У неї повинна бути функція нагріву парафіну до певної температури і можливість задану вами температуру підтримувати. Це дуже зручно, так як не потрібно пробувати парафін пальцем або визначати його температуру «на око».

Швидкість нагріву і клас енергоспоживання.

Оптимально, якщо ваш прилад буде нагрівати заданий обсяг за 40-60 хвилин. Клас енергоспоживання А. Існують моделі ванн, в яких парафіну можна нагріти за все на одну процедуру. Ця функція може бути цікава тим, хто періодично проводить парафінотерапія особи і не хоче заради цього гріти відразу 2-3 кг парафіну.

Наявність додаткових функцій.

Є ванночки, які під час остигання парафіну можуть підтримувати потрібну температуру води в ємності для манікюру, підігрівати ємність з аромамаслами. Є багатофункціональні ванночки, які можуть бути використані для підігріву каменів для стоунтерапії. Тому, якщо поставити собі за мету, за ті ж гроші можна отримати більше можливостей.

Захист від проливання парафіну.

Навіть при наявності спеціального засобу для видалення парафіну з поверхонь прибирання після парафінотерапії може бути не такою вже приємною. Тому краще вибрати для себе прилад зі спеціальною формою країв ванночки, які призначені для захисту від випадкового проливання парафіну.

Легкість очищення.

Найбільш зручні в цьому плані ванни з тефлоновим покриттям і наявністю спеціальної сітки на дні.

ЩО ЩЕ КУПИТИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Зараз над цим не потрібно ламати голову. У більшості магазинів і інтернет-магазинів вам запропонують готові набори, до складу яких буде входити ванночка для парафіну, сам парафін в необхідній кількості, целофанові і матерчаті рукавички і шкарпетки. Додатково можна відразу купити засіб для легкого видалення парафіну з поверхонь. Це полегшить вам процес збирання багаторазово.

Завдяки цьому засобу більше не потрібно буде відтирати або соскребать парафін або віск з поверхонь. Досить буде просто протерти їх змоченою в засобі серветкою.

ЯК ЧАСТО МІНЯТИ

Якщо ви використовуєте прилад тільки для себе, то викидати знятий з шкіри парафін необов’язково. У салонах, де на процедуру протягом дня приходить багато людей, така економія може погано закінчитися, тому що істотно зростає ризик зараження різними шкірними захворюваннями. А ось вдома це ще один спосіб економії на салонних процедурах.

Чистити парафінову ванну і міняти парафін можна приблизно раз на рік. Весь цей час парафін буде придатний для вживання і корисний для шкіри.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *