Вечірній макіяж для карих очей

Вечірній макіяж істотно відрізняється від більш стриманого і натурального затвердженого. Він більш яскравий, помітний, оскільки розрахований на певну обстановку і в більшості випадків на штучне освітлення. Крім того, одяг і аксесуари на вихід, притягають погляд, шикарні, часом екстравагантні, і вимагають відповідного макіяжу, щоб особа не губилася на тлі одягу.

Загальні правила нанесення вечірнього макіяжу для карих очей

  1. Крім кольору, потрібно враховувати форму очей. Так, для маленьких очей не годяться зайво темні і насичені відтінки, товста підводка, а макіяж в стилі «смоук айз» здатний перетворити жінку з вузькими, нехай і виразними, очима в подобу китаянки.
  2. Завжди враховуйте умови того місця, де ви будете перебувати. Приміром, у ресторані з яскравим освітленням товстий шар тіней і широкі стрілки будуть виглядати вульгарно, тоді як у мерехтливому світлі нічного клубу яскравий макіяж для карих очей, навпаки, додасть вам привабливості. Особливо уважним варто бути, якщо святковий макіяж для карих очей розрахований не на вечір, а на захід, що проходить при денному освітленні. У цьому випадку бажано уникати надмірно соковитих і контрастних відтінків, зробивши макіяж трохи більш насиченим, ніж звичайний денний.
  3. Хоча акцент робиться на очі, необхідно також враховувати колір шкіри і волосся. Деякі відтінки можуть погано виглядати на світлій шкірі або губитися на темній. Крім того, перед тим як зайнятися очима, важливо добитися рівного кольору шкіри обличчя, нанести тональний крем, при необхідності скористатися коректором.

Підбір кольорової гамми, макіяжу

Власницям карих очей, можна сказати, пощастило, так як дуже складно знайти відтінок, який не підійшов би під їх очі, але певні нюанси в підборі кольору макіяжу присутні і тут:

  1. В макіяжі для блондинок з карими очима рекомендується вибирати темно-рожеві, бежеві, пісочні, зелені відтінки.
  2. Для жінок з карими очима і смаглявою шкірою кращі оливкові й коричневі тони.
  3. В макіяжі з карими очима вдало виглядатимуть чорні, коричневі, шоколадні, ніжно-рожеві, сріблясті кольори, а також фуксія.

Варіанти вечірнього макіяжу для карих очей

  1. Вечірній макіяж в стилі smoky eyes. Для димчастого макіяжу характерно відсутність жорстких ліній. В якості основи на верхню повіку наносять світлі тіні. Потім і нижню і верхню повіку підкреслюють темним олівцем по лінії росту вій, утолщая до зовнішнього краю ока. Контур розтушовують з допомогою чорних тіней і пензлика, а кордон чорних тіней — більш світлими (сірими або фіолетовим) кольором. Намагайтеся розтушовувати тіні у напрямку до зовнішнього краю ока. Головне, щоб перехід між квітами був плавним. Під брови нанесіть світлі матові тіні. Після цього у два-три шари нафарбуйте вії.
  2. Арабський макіяж. Більше підійде дівчатам з відносно смаглявою або засмаглою шкірою і великими очима, так як відрізняється яскравістю і насиченістю барв. Брови повинні бути чітко промальовані, їх потрібно злегка подовжити з обох сторін. Краще всього використовувати перламутрові тіні двох-трьох помітних відтінків. В арабському макіяж для карих очей краще всього використовувати такі поєднання як блакитний і синій, жовтий і зелений, червоний і коричневий. Контур ока повністю обводиться чорним, потім наносяться і злегка розтушовуються чорні тіні. Далі наносяться інші кольори. Помада в східному макіяжі повинна бути перламутровою, приглушених м’яких тонів.

І наостанок згадаємо помаранчевий колір. Використовувати його у вечірньому макіяжі для карих очей не рекомендується, так і в цілому варто дотримувати помірність, так як правильно підібрати відтінок і накласти тіні, щоб макіяж добре виглядав, вкрай складно.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *