Від чого залежить болючість епіляції

У більшість косметичних процедур, мають помітний візуальний ефект, є істотний недолік — хворобливі відчуття під час або після сеансу. 

На жаль, в деяких випадках, ступінь ефективності безпосередньо залежить від інтенсивності впливу на організм і, як наслідок, від вираженості больових відчуттів у момент процедури або в період реабілітації.

Якщо говорити про салонних способи епіляції, в тій чи іншій мірі неприємні відчуття притаманні всім її видам.

Однак, існують фактори, що визначають ступінь хворобливості даної процедури.

Читаючи або слухаючи відгуки про одному і тому ж способі видалення волосся, можна звернути увагу, що один і той же рівень роздратування викликає різні больові відчуття. Для когось це виражається у незначній дискомфорт, для деяких — в помітних неприємних проявах.

Больовий поріг — рівень роздратування, що заподіюється нервової системи, при якому людина відчуває біль.

Цей поріг чутливості дуже індивідуальний. Розрізняється високий больовий поріг, при якому людина здатна легко перенести хворобливі відчуття, і низький. В цьому випадку навіть при незначному подразненні людина може відчувати біль.

Варто відзначити, що з кожним наступним впливом поріг чутливості змінюється і хворобливі відчуття поступово скорочуються.

Те, як відбудеться процедура епіляції залежить і від фази менструального циклу.

Оптимальним часом для проведення сеансу вважається його початок, тобто через декілька днів після закінчення менструації. У цьому випадку можна говорити про зниження чутливості і зведення до мінімуму неприємних відчуттів.

Такі стани як втома, голод, безсоння можуть підвищити чутливість до болю.

Вирушайте на епіляцію в хорошому настрої, адже психологічний настрій — важлива складова комфортного процедури. Відомо, що підвищена тривожність, занепокоєння й очікування хворобливих відчуттів роблять людину більш чутливим і вразливим до хворобливих відчуттів.

Якщо ви прийшли на епіляцію після того як поголили волосся, приготуйтеся, що хворобливі відчуття будуть сильніше, ніж після інших способів видалення волосся.

Для того, щоб знизити біль, дотримуйтеся простих правил: приходьте на епіляцію в гарному настрої. Довіряйте своє тіло тільки професіоналам! Адже лише фахівець знає який спосіб використовувати в кожному окремому випадку, враховуючи ваші індивідуальні особливості, стан здоров’я, наявний досвід і ваші побажання.

Якщо у вас низький больовий поріг, перед процедурою можна використовувати знеболюючий крем, який розподіляють на шкіру за годину до початку процедури.

Місцеві анестетики слід нанести у великій кількості на эпилируемую зону і загорнути плівкою, щоб активні компоненти не випарувалися.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *