Видалення жировиків на обличчі

Жировик розвивається в сполучної тканини в результаті порушення метаболічних процесів. Підшкірне освіта може з’явитися на будь-якій частині тіла, в тому числі і на обличчі. Для жінок жировик на видному місці стає причиною серйозних переживань з приводу власної зовнішності.Способи видалення жировиків на особі

У сучасній медицині існує два основних методи видалення жировик: хірургічний і медикаментозний. При хірургічному способі жировик відділяється від інших тканин, при медикаментозному – місце знаходження освіти вводиться препарат, який поступово розчиняє жирову тканину.

Хірургічне видалення жировик

Великі жировики видаляються виключно хірургічним шляхом. Традиційний хірургічний метод передбачає застосування місцевого наркозу. Якщо ж розміри освіти великі, то використовується загальний наркоз. Метод хірургічного втручання має істотний недолік – після операції залишається досить помітний шрам, що особливо неприємно в разі, коли жировик перебував на обличчі. Щоб після видалення ліпоми не залишилося помітних слідів, застосовується ендоскопічний метод, коли надріз робиться на самому жировике, а в місці, яке легко приховати, наприклад, під зачіскою. З допомогою ендоскопа спеціаліст «вичерпує» жирову тканину.

При електрокоагуляції ліпома видаляється з допомогою електричного струму. У ході процедури вирізають верхній шар шкіри, і освіта обережно виймається.

В останні роки все більшої популярності набуває метод лазерного видалення жировик на обличчі. При цьому способі промінь лазера впливає на уражену ділянку точково. Після видалення жировика лазером шкірні покриви на обличчі заживають дуже швидко, відбувається повна регенерація тканин.

Хімічне видалення жировик

При медикаментозному або хімічному способі видалення зроблений спеціальною голкою прокол вводиться певний препарат. Даний спосіб ефективний, якщо розміри жировиків не більше 3 див.

Видалення жировиків на особі в домашніх умовах

Дрібний жировик можна спробувати видалити за допомогою одного з народних засобів.

Так позбавитися від ліпоми можна, якщо щодня змащувати проблемну ділянку відваром чистотілу. Можливо видалення жировика на обличчі перекисом водню. Для цього змочений в розчині ватний валик прикладається до утворення на всю ніч. Процедуру повторюють до зникнення неестетичного освіти. Також для зведення жировика на проблемне місце рекомендується накладати свіжий лист золотого вуса, закріпивши його зверху медичним пластиром.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *