Воскові смужки для депіляції

Видалення небажаного волосся воском є одним з найбільш популярних способів, проте без визначених навичок робити це самостійно важко, та й займає багато часу. Тому виробники такої продукції придумали більш зручний і швидкий варіант – воскові смужки для депіляції, користуватися якими дуже просто. У цій статті ми розповімо про те, які бувають види таких смужок, як правильно і для яких ділянок тіла їх потрібно застосовувати, на що краще замінити при необхідності, і які нюанси потрібно знати перед проведенням процедури в домашніх умовах.

Що це таке депіляція восковими смужками?

Воскова смужка – це невеликий відрізок спеціального паперу, на який нанесений воскової складу. Цей склад захоплює волоски, і відривається разом з смужкою проти росту волосся. Така процедура дуже легко проводиться в домашніх умовах, займає мало часу і не вимагає ніяких навичок.

Найчастіше смужки бувають паперовими, набагато рідше їх роблять з тканини. Тканинні працюють за тим же принципом, однак вони незручні, ніж паперові, так і стоять дорожче.

Можна вибрати паперові смужки для депіляції для сухої, чутливої, жирної або нормальної шкіри, а також для різних ділянок тіла. Наприклад, смужки для особи будуть набагато менше за розміром, ніж для ніг. Крім того, у продажу ви можете знайти чисті смужки (без воску). Така папір для депіляції потрібна, якщо ви користуєтеся гарячим воском, який знімається за допомогою чистих смужок, або для видалення з шкіри цукрової пасти (при шугарінг).

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *