Як брешуть знаки Зодіаку?

Психологи переконані, що всі люди періодично брешуть. І це відноситься навіть до тих, хто звик вважати себе кришталево чесною людиною. Одні з нас воліють легке прикрашання своїх досягнень, а інші приховують факти і серйозніші. Знання астрології допоможе розібратися в тому, як саме брешуть знаки Зодіаку.

Як брешуть Овни?

Овни в цілому воліють говорити правду. І особливо це стосується любовних відносин. Навряд чи Овен буде розігрувати пристрасть там, де її немає і в помині. Представники цього знака Зодіаку відразу дадуть зрозуміти своєї коханої, що захоплені їй і не лукавити, якщо любов пройшла. До речі, у ділових питаннях Овни теж воліють не збирати претензії, а висловлюватися прямо і по суті. І все-таки Овна-брехуна «розкусити» досить непросто, адже вони обманюють тільки у виняткових випадках і ретельно репетирують те, що буде подано під виглядом правди.
Як брешуть Тельці?

Тельці дипломатичні і цінують гармонію у відносинах. Якщо хтось з оточення їм не до вподоби, то вони постараються дистанціюватися від такої людини. Брехати і вивертатися вони не люблять, їм це просто нецікаво. Однак не варто безпосередньо у Тельця питати чи Вам справді йде це плаття — Ви ризикуєте отримати не найправдивіший відповідь. Тельці — відомі майстри тактовного відходу від прямої відповіді. Але якщо необхідно справити враження — як в любовних питаннях, так і в ділових, — брехня Тельця буде винахідливою і тонкою. Телець постарається уникнути прямої й відвертої брехні і, швидше за все, просто не відкриє Вам всієї правди, перевівши розмову на іншу тему.
Як брешуть Близнюки?

Близнята, якщо їм це необхідно, брешуть не моргнувши оком, вигадуючи на ходу неймовірні подробиці і деталі. Це надає їхній брехні особливу чарівність переконливості. Інтелектуальні і товариські, Близнюки завжди знаходять потрібні докази на користь будь-якої точки зору, а тому їх дуже складно викрити в брехні. Ось спробуйте серед тисячі деталей знайти одну-єдину, яка виявиться фальшивкою? Це складно, адже сильний і експресивний розум представників цього знака Зодіаку вже прорахував всі можливі варіанти Вашої реакції на його слова і в лічені частки секунди створив максимально переконливу ілюзію реальності.

Як брешуть Раки?

Раки досадливо кривиться при одній тільки думці про необхідність брехати. Не те, щоб вони були так вже чесні по своїй натурі — просто брехня як таке не приносить їм задоволення. Та й до того ж, запам’ятовувати масу зайвих неіснуючих подробиць для них надзвичайно втомлює. Куди цікавіше зануритися у свій власний внутрішній світ і створити те, у що можна вірити. Представники цього знака Зодіаку частенько обманюють самі себе. Але якщо вже Рак вступив на слизьку стежку брехні, то спонукати до цього його могли тільки причини сімейного характеру — захищаючи своїх близьких, Рак піде на будь-які вчинки, в тому числі і на обман.
Як брешуть Леви?

Блискучі і кілька театральні Леви нерідко вдаються до вигадок — хоча б для того, щоб наситити свої розповіді яскравими і незвичайними деталями. Брехня Львів рідко буває спрямована проти когось, адже для представників цього знака Зодіаку неймовірно важливо перебувати в центрі уваги. А зробити це можна, тільки надавши своєму іміджу кілька яскравих штрихів, яких насправді може і не бути. Втім, представники цього знака Зодіаку й самі досить терпимо ставляться до чужим спробам кілька прикрасити дійсність. Мета «левової» брехні — привернути й утримати увагу оточуючих, які й самі охоче слухають цього невтомного і яскравого оповідача.
Як брешуть Діви?

Діви достатньо мудрі, щоб не допускати брехні по дрібницях, але якщо вже брешуть, то роблять це вкрай винахідливо і технічно. Гострий і чіпкий розум Дів відмінно запам’ятовує подробиці власного оповідання і зловити її на невідповідність буде вкрай важко. У ділових колах Діви часто мають непогану репутацію і оточуючим просто в голову не прийде, що їх обманюють. У любові Діва цілком може зобразити бурхливі пристрасті, однак для цього має бути вагома причина. Найчастіше представники цього знака Зодіаку брешуть «спасіння» — сім’ї, любові, відносин або кар’єри.
Як брешуть Ваги?

Ваги підуть на брехню, якщо в цьому побачать запорука збереження добрих відносин як з близькими людьми, так і з іншими оточуючими. Представники цього знака зазвичай не скупляться на компліменти, часом присмачені неабиякою порцією лестощів. Таким чином Ваги намагаються зберегти крихкий баланс психологічної гармонії і відносин з Вами. Їх брехня найчастіше невинна, а часом — необхідна. Найяскравіший кошмар для представників цього знака — світ, де всі говорять тільки правду. Брехати Терези не люблять, але якщо по-іншому не вдається зберегти стосунки, то вони готові піти на не зовсім чесні вчинки і висловлювання.
Як брешуть Скорпіони?

Скорпіони чудово вміють приховувати правду. Навіть не вдаючись до прямої брехні, вони чудово маскують ту частину інформації, якої не хотіли б ділитися з оточуючими. І навіть самі близькі люди часом не здогадуються про те, що приховує Скорпіон. Втім, і обдурити представників цього знака Зодіаку дуже непросто — вони в буквальному сенсі «сканують» свого співрозмовника, миттєво виявляючи невідповідність слів і невербальних сигналів. Скорпионья брехня не спонтанна, вона завжди ретельно продумана і має певну мету. Благородно не намагаючись штовхнути слабкого, Скорпіон з допомогою брехні може запросто впоратися навіть з більш сильним своїм суперником.
Як брешуть Стрільці?

Стрільці щиро дивуються, навіщо їм взагалі брехати? Якщо ситуація не влаштовує, її треба не замовчувати або маскувати, а міняти — активно і швидко. Відкритий характер і деяка прямолінійність представників цього знака роблять їх брехня досить очевидною. Втім, зауважимо, що брешуть Стрільці вкрай рідко, та й то лише для того, щоб справити враження на співрозмовника. Оптимістичні Стрільці у кожній ситуації постараються побачити плюси і донести це до оточуючих — їм зовсім не обов’язково прикрашати або спотворювати дійсність для того, щоб вона виглядала краще.

Як брешуть Козероги?

Козероги брешуть тільки в крайніх випадках. Втім, вивести брехуна-Козерога на чистоту, буде досить важко, адже їх обман ретельно репетиція і обґрунтований. Хоча вроджена любов до справедливості робить їх відомими любителями говорити правду і нічого крім правди. Брехати заради прикрашання власних перемог Козеріг не стане, а от для порятунку спільної справи — чому б і ні? Козероги намагаються триматися осторонь від необхідності сплітати цілі історії з закрученими сюжетами. Їх брехня завжди конкретна і мінімальна, адже для них це — крайній засіб.
Як брешуть Водолії?

Водолії кілька розсіяні, коли брешуть, і обчислити їх досить легко. Вони і самі можуть заплутатися в своїх неймовірних вигадках. Хоча навіщо обманювати, якщо реальність навколо себе представляється їм деколи яскравіше будь-якої казки? Але вже якщо лукавити, то неодмінно з ефектними подробицями і незвичайними персонажами. Не варто прямо говорити Йому, що він бреше — такі висловлювання можуть сильно ранити самолюбство представників цього знака Зодіаку. При всій своїй уявній відкритості, Водолії легко ранимі. Вони ретельно оберігають свій крихкий і незвичайний внутрішній світ, і нерідко брехня є відмінним засобом, що захищає їх душу від посягань оточуючих.
Як брешуть Риби?

Природжені психологи, Риби брешуть не надто переконливо, почасти тому, що не бачать сенсу в тому, щоб збрехати або обдурити співрозмовника. Навіщо щось прикрашати або подавати в неправдоподібний вигляді, якщо можна тактовно натякнути на те, що не влаштовує в конкретній ситуації? І все ж, Риби теж брешуть, маючи на це масу причин емоційного характеру. Вони не хочуть травмувати того, хто їм дорогий і часом приховують правду, прикрашають дійсність або відверто брешуть. Але якщо Ви зловили на брехні того, хто народжений під знаком Риб — не поспішайте звинувачувати його, адже, можливо, таким чином Риби намагалися вберегти Вас від гіркої правди. Риби не люблять брехати, але душевний спокій близьких людей їм найдорожче, і це часом змушує їх говорити неправду.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *