Як довше зберегти манікюр?

Дійсно, проблема досить важлива для багатьох дівчат, як зробити так, щоб лак тримався на нігтях як можна довшеlarge_371e85f5e422a286e290a700474ad67eІноді доводиться поспіхом прямо перед святом фарбувати нігті, тому що знаєш, що інакше вони можуть втратити свій акуратний і красивий вигляд. А іноді зробиш гарний дизайн, а раптом шматочок лаку відколеться і так шкода з-за цього прати всі нігті… Що ж, давайте розглянемо способи, як можна з цим боротися.

Щоб лак тримався на нігтях як можна довше, слід виконувати кілька нескладних правил при виконанні манікюру та догляду за ручками, а саме:

1. Попередня підготовка нігтів до фарбування. Нігті повинні бути сухими – на злегка вологих лак буде триматися погано. Також нігтьова поверхня повинна бути рівною і чистою! Перед нанесенням лаку необхідно ще і знежирити нігті (мало помити милом руки), для цього найпростіше використовувати рідину для зняття лаку.

2. Правильне нанесення лакового покриття. Ця процедура повинна складатися з 4 послідовних етапів, першим з яких є нанесення базового захисного покриття. Це спеціальна основа під лак, яка не тільки захищає нігті від її поганого впливу, але і допомагає йому довше триматися. Після нанесення бази тонким шаром необхідно почекати її повного висихання. Наступним етапом йде нанесення першого шару лаку для нігтів. І тут також краще знати правильну техніку. Починати рекомендується з мізинця, а фарбування проводити в 3 руху пензликом: першим покриваємо серединку нігтя, іншими двома зафарбовуємо краю. Цього шару необхідно дати висохнути (в цей час можна забарвити інші нігтики). Третій етап – нанесення другого шару, який додасть велику насиченість кольору і рівномірність, а також надійніше закріпить лак на нігтях. І в завершення (після того, як другий шар підсох), необхідно нанести захисний шар. Краще для цього використовувати спеціальний закріплювач лаку, який фіксує його і не дає швидко стиратися.

3. Правильне використання лаку. Перед тим, як покривати нігті лаком, багато хто зазвичай струшують пляшечку, чого краще не робити, так як утворюються бульбашки, з-за яких лак потім скоро відколюється. Правильніше легенько покрутити пляшечку між долонями.

4. Про те, як сушити лак. Якщо хочете швидко висушити лак, не в якому разі не використовуйте фен – від цього лак нагрівається і швидко відшаровується від нігтя. Є кілька способів швидко підсушити лак. Використовувати засіб для сушіння лаку. Старий спосіб, що добре підходить для домашніх умов – потримати руки під холодною водою близько 30 секунд, а потім дати їм висохнути. Але краще всього давати лаку висохнути природним шляхом.

5. Постійний догляд за руками. Не використовуйте нігті в якості откупоривающего кошти. Всі домашні справи робіть в рукавичках, особливо якщо використовуються хімічні речовини. Не гризіть нігті і підтримуйте їх завжди чистими. Корисно робити ванночки, або хоча б використовувати живильний крем на ніч.

6. Якщо Ви робите дизайн з використанням різних декоративних засобів (страз, ниток та ін), то наносите їх перед закріплює шаром, так як ці матеріали мають властивість швидко відпадати. Також для надійності можна покривати дизайн закріплювачем для нігтів кожні 2-3 дні, так він прослужить довше!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *