Як клеїти накладні вії правильно — інструкція

Виглядати ефектно, щоб навколо все захоплювалися – мета, напевно, кожної жінки. 

І для досягнення цієї мети, створення прекрасного образу і виразного погляду, не обійтися без труднощів, завзятості і наполегливості. Але буває, що природна краса не досить підкреслює ваш образ. Для того, щоб допомогти вам у створенні виразного погляду існують накладні вії.

Сьогодні ми розповімо, як правильно клеїти накладні вії. Почнемо.

Що потрібно знати про накладних віях ?
Існує безліч видів накладних вій: довгих вигнутих, тонких або більше рівних, густих і навіть кольорових. Ви можете клеїти накладні вії прямо на все віко, або на його частину, припустимо, тільки на зовнішній кут вашого ока. Обов’язково придбайте спеціальний крем для накладних вій, вам не потрібен медичний або ще якоїсь. Цей клей може бути прозорим та кольоровим, як правило, він тримає вії кілька днів, і володіє водовідштовхувальним ефектом. Також ви повинні знати, що для чутливих очей існують гіпоалергенні клеї.

Тепер ми зробимо так: я розміщу внизу відео урок про те, як правильно наклеїти вії, а ще нижче, буде розміщена інструкція, і ви зможете закріпити кожен етап цього відповідального процесу.

Інструкція по наклеюванню накладних вій

— Перед тим, як ви будете клеїти накладні вії, наносити макіяж ( підводку, тіні, тон і т. д.) Після, нанесіть туш на вії – це нам потрібно для того, щоб правильно підібрати розмір накладних вій, щоб вони не дуже були помітні на тлі своїх.

— Докладемо вії до очей і визначимося з їх розміром. Якщо є щось зайве – обрізаємо, тільки з тієї сторони, де вії довшими. А ось, якщо ви одріжете вії з короткої сторони, то перехід від своїх вій до штучним буде дуже різко помітний.

— Перед тим як клеїти накладні вії, підготуйте їх: трохи розігрійте їх в руках, погните, щоб вони набули пластичність. У тому випадку, якщо штучні вії виглядають природно, ви можете повыстригать в деяких місцях довжину. Фахівці також користуються спеціальними інструментами для того, щоб підкрутити вії.

— Йдемо далі. Ви повинні нанести невелику кількість клею на тильний край долоні і вмочити краєчок штучних вій, його ми будемо клеїти.

Увага! Приділяйте більше уваги краях вій.

Тепер дамо клею підсохнути (півхвилини). Далі ми повинні докласти штучні вії ближче до лінії росту вій і трохи придавити їх пальцями. Через кілька хвилин перевірте, як приклеїлися вії, посувайте і посмикайте їх, щоб упевниться , зафіксувалися вони на належному рівні. Як правило, починають відходити краєчки вій – тоді підклейте їх тоненьким пензликом.

— Наступний етап: ми повинні провести зубочисткою по верхньому і нижньому ряду вій, щоб перемішати штучні та рідні. Можете зробити більш природний вигляд, розчесавши їх щіточкою.

— Підходимо до кінця. Тепер нанесемо тонку лінію підводки віко згори накладних вій. Починати краще від внутрішнього куточка ока. Цим ми як би замаскуємо лінію приклеєних вій і зробимо перехід менш різким.

Швидше за все, перший млинець у вас буде грудкою, так що потрібно практика і ще раз практика. Але ваше терпіння і наполегливість будуть коштувати того. У тому випадку, якщо ви придбали набір з накладними віями, то можливо він містить клей та засіб для зняття вій.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *