Як користуватися рідким підведенням для очей

Підводка для очей – один з необхідних атрибутів сучасного макіяжу.

Вона допомагає створити природний макіяж або, навпаки, підкреслити очі, зробивши широкі яскраві стрілки.

Цей вид підводки вимагає деякого майстерності в нанесенні. Якщо ти тільки починаєш використовувати рідку підводку в макіяжі, тобі доведеться витратити якийсь час, щоб набити руку.

Новачкам фахівці радять малювати тільки верхні стрілки – на нижньому столітті зробити рівну стрілку без вправності досить складно.

Насамперед, нанеси на верхні повіки шар базових тіні світлих відтінків. Ретельно розітри тіні аплікатором – така база допоможе забезпечити стійкість макіяжу.

Базові тіні на верхніх століттях можна замінити розсипчастою пудрою – нанеси її за допомогою пензлика і видали надлишки з брів і вій.

Намалюй контур стрілки олівцем для повік. Після цього можна приступати до прорисовыванию стрілки підводкою: вмочи пензлик в рідку підводку і малюй лінію стрілки зверху за карандашному контуру. Накладати підводку варто короткими штрихами, вмочаючи пензлик у флаконі, коли це необхідно.

Малюючи стрілку підводкою, треба триматися якомога ближче до лінії росту вій, щоб між ними і підведенням не залишалося білих просвітів. Закінчивши промальовування стрілок, підфарбуй подовжує вії тушшю – це зробить макіяж очей закінченим.

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *