Як красиво вищипнути брови?

Уявити собі без брів не може, напевно, ніхто.

Це дійсно одна з найважливіших складових образу. Розуміти, як можна красиво і слушно вищипнути брови повинна кожна дама. Правильно підібрана форма брів виглядає гармонійно і стає свого роду родзинкою у зовнішності.

Як можна красиво самої вищипнути брови?

Звичайно ж, результат буде максимально привабливим, якщо корекцію брів довірити професіоналу. Але оскільки брови відростають досить-таки швидко, а часом і бажання регулярно платити за процедуру (нехай і невеликі гроші, але все ж) немає практично ні в кого, займатися своїм чином дами воліють самостійно. На щастя, процедура корекції зовсім нескладна, і дівчата власними силами справляються з нею на ура.

Найголовніше правило, як красиво вищипнути брови, – вдалий підбір форми дуги. Це тільки непосвяченому людині може здаватися, що існує всього два типи брів – тонкі й товсті. Зрозуміло, все не так просто. Як і зачіска, форма брів багато в чому залежить від овалу особи:

 1. Круглолицим дівчатам підуть трохи загострені высокоподнятые брови. Варіант з широкою внутрішньою частиною брови і тонкої зовнішньої тільки вітається.
 2. Навчитися того, як можна красиво вищипувати брови будиночком, рекомендується власницям квадратної форми обличчя. У цьому випадку красиво будуть виглядати довгі дуги.
 3. Щоб візуально зменшити витягнуте обличчя, брови потрібно зробити прямими.
 4. Дівчатам з трикутною формою обличчя підходять злегка підняті округлені брови. Але проводячи корекцію, головне – не захопитися. В іншому випадку до наступної процедури доведеться ходити з вічно здивованим виразом обличчя.
 5. На правильному овальному обличчі чудово виглядають трохи вигнуті брови.

Якщо самостійно розібратися не виходить, то можна один раз зробити корекцію у професіонала, а потім просто підтримувати форму брів в нормі власними силами.

Поради про те, як вищипнути брови правильно, красиво і безболісно

Зрозуміло, робити корекцію на око не можна. Щоб підібрати правильну форму і довжину брів, потрібно озброїтися косметичним олівцем і слідувати декільком правилам:

 1. Початок брови розташоване на одній лінії з крилом носа і внутрішнім куточком ока.
 2. Закінчується брову там, де проходить пряма, що з’єднує крило носа і зовнішній куточок ока.
 3. Найвища точка брови розташовується на промені, що виходить від крила носа і проходить через зіницю.

Перед тим як починати вищипувати гарну форму брів, відзначте три вищеописані точки. Тепер можна приступати безпосередньо до корекції:

  1. Для початку потрібно розчесати брови, щоб всі волоски акуратно пригладились.

 

  1. Видаліть зайві волоски в області перенісся.

 

  1. Видалити волоски з зовнішньої сторони. Так як вищипнути брови красиво зверху дуже непросто, невпевненим у собі за це краще не братися. Інакше форму брови можна серйозно зіпсувати.

 

  1. На завершення процедури видалити волоски знизу.

 

Дуже корисний винахід – трафарет. Це спеціальна пластинка з прорізом потрібної форми. Досить прикласти трафарет до брови, білим олівцем зафарбувати всі волоски, які потрапляють у проріз, а решта видалити пінцетом.

А тепер розглянемо, як без болю вищипнути правильні красиві брови. Зробити процедуру безболісною цілком реально:

 1. Проводите корекцію брів після душу або ванни. З розпареної шкіри волоски виходять набагато простіше.
 2. Скористайтеся ромашковыми компресами або льодом.
 3. Під час процедури натягніть шкіру вгору. Так біль практично не буде відчуватися.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *