Як макіяжем зменшити ніс

Правильний макіяж дозволяє підкоригувати форму носа в переважній більшості випадків. Безумовно, бувають ситуації, коли без допомоги пластичного хірурга не обійтися, проте за допомогою до фахівців такого рівня радимо звертатися в крайніх випадках (наприклад, після аварії або при викривленні перегородки, що не дозволяє нормально дихати).

Секретами макіяжу користуються багато зірок, візажисти яких «роблять» носики мініатюрними і витонченими.

Тонкий, вузький, витончений і маленький ніс – мрія багатьох жінок. Існує кілька секретів, завдяки яким можна зменшити ніс за допомогою макіяжу і злегка підкоригувати його форму.

1. Яскравий макіяж очей або губ відверне увагу від великого носа не зовсім ідеальної форми.

2. Зробити ніс візуально менше допоможуть рум’яна слід наносити від «яблучок» щік до скронь.

3. Візуально зменшити ніс допоможе зачіска з об’ємним потилицею. Якщо у вас великий ніс, відмовтеся від чубчика.

4. Скульптурування особи. Цей спосіб має кілька важливих нюансів, тому зупинимося на ньому детальніше.

Як макіяжем зменшити ніс картоплею

Візуально зробити великий ніс менше допоможе спеціальна техніка нанесення світлої основи (на кілька тонів світліше) і темного тонального крему або бронза тора, що висувається. Важливо пам’ятати про те, що обидва засоби повинні бути контрастними, інакше потрібного ефекту не вийде. Але краще для цих цілей використовувати професійні кремові коректори, які наносяться під тональний крем або сухі, які наносяться поверх тональника.

Крок 1. Наносимо відповідну тональну основу на обличчя і виконуємо макіяж очей. У дівчини на фото макіяж виконаний в східному стилі, що дозволяє красиво підкреслити мигдалеподібну форму.

Крок 2. Тональну основу або сухої коректор світлого відтінку наносимо на середину носа, перенісся і середину лоба. Цим же засобом висвітлюємо область під очима, промальовуємо контур губ по зовнішньому краю і наносимо основу на підборіддя. Бронзатор наносимо на спинки носа і ніздрі, а також на вилиці. Основне правило скульптурирования вимагає затемнювати ділянки, які потрібно приховати і висвітлювати ділянки, які потрібно підкреслити.

Крок 3. Губкою або пензликом ретельно розтушовуємо завдані кошти, рухаючись від центру до периферії до тих пір, поки не вдасться впоратися з видимими переходами. Злегка припудріть особа світловідбиваючої пудрою.

За тією ж самою схемою розподіляємо і кремові коректори на чисте обличчя, а потім поверх них наносимо тональний засіб і пудру.

Ця методика просто відмінна, з її допомогою можна зробити обличчя практично ідеальним. Єдине, потрібно практика нанесення коштів, а тому потрібна тренування, тренування і ще раз тренування! Поекспериментуйте з макіяжем заздалегідь і визначте, який з варіантів підходить особисто вам.

Як макіяжем зменшити ніс з горбинкою

Використовуємо ті ж тональні засоби, що і в попередньому випадку. На шкіру наносимо тональну основу природного відтінку. На «горбочок» наносимо бронзатор або темну тональну основу (недоліки затемнюємо), а на крила носа і його кінчик наносимо більш світлу основу. Ретельно розтушовуємо межі переходу.

Як за допомогою макіяжу зменшити довгий ніс

Крок 1. Після нанесення підходящої тональної основи на шкіру обличчя, приступаємо до скульптурированию. На середину носа від перенісся до кінчика наносимо тональну основу або коректор світлого відтінку.

Крок 2. Тональну основу темного кольору наносимо не занадто широкими смугами, окаймляя світлу смужку і виконуємо закруглення в нижній частині носа. На ділянці на 1 см вище кінчика носа малюємо горизонтальну смугу, як показано на фото – цей прийом дозволить візуально скоротити довжину.

Крок 3. Розтушовуємо кордону.

Крок 4. Набираємо на пензлик трохи світлих тіней або пудри і проходимо ще раз по центру носа.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *