Як ми робимо татуаж брів.

Корекція форми і кольору брів може кардинально змінити образ в цілому.

Правильно підібраний малюнок брів робить ваше обличчя по-справжньому гармонійною. Перманентний макіяж відкриває широкі перспективи для побудови ідеальних брів, які будуть прикрашати ваше обличчя кілька років.

Наші майстри обов’язково підкажуть, яка форма татуажу брів підійде саме вашому типу особи. Малювати всім однакові брови під копірку — не наш стиль. Ми не радимо сліпо слідувати віянням моди або наприклад подруги, у якої іншої овал обличчя, колір очей, шкіри і волосся. Наприклад, щоб омолодити обличчя і зробити його більш відкритим, зазвичай, досить злегка підняти «хвостики» брів.

Не існує людей з ідеально симетричними особами. І брів абсолютно симетричних теж в природі не водиться. За допомогою татуажу брів від цієї проблеми можна позбутися. Наші майстри з допомогою татуажу брів постараються максимально-ідеально змінити ситуацію в кращу сторону. Під час роботи над формою брови ми завжди беремо в розрахунок рух брів при міміці і розмові. Завдяки особливим прийомам татуажу, брови можна змінити так, що візуально вони будуть виглядати максимально симетричними. Від асиметрії позбутися можна в будь-якому випадку. За винятком тих, в яких сам клієнт наполягає на колишніх відмінних рисах брів.

Коли визначена форма, вона відзначається на обличчі за допомогою спеціального косметичного олівця. Зазвичай колір олівця підбирається наближеним до вибраного кольору, щоб клієнту було видно приблизний результат.

При виборі кольору для перманентного макіяжу брів ми зазвичай рекомендуємо зупинятися на природних відтінках. Використання абсолютно чорного пігменту категорично виключено, так як в результаті спектрального заломлення під шкірою він дає синяву. Навіть для людей з чорними волоссям підбирають спеціальний відтінок, змішуючи в складній комбінації темно-сірий, коричневий і білий — колір виходить майже чорним, але синій відлив не з’являється на бровах.

Колір брів після татуажу відразу ж після процедури буде темніше і яскравіше, ніж наступний колір, тому вибираємо фарбу на пів тони темніше бажаного. Наша шкіра постійно оновлюється і через деякий час після загоєння піде близько 10-20% кольору, і брови вийдуть більш світлими, але природними.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *