Як надати форму бровам?

Якщо особа – це картина, то брови – рамка, і в створенні її не існує дрібниць. Салони краси пропонують кілька різних видів корекції: дами з блідими або рідкими бровами можуть вдатися фарбування або перманентного макіяжу (хороші майстри наносять його воістину ювелірно). Але сьогодні піде мова про те, як надати форму брів в домашніх умовах.

Що знадобиться?

Приступаючи до корекції брів, потрібно озброїтися великим дзеркалом, у якому видно обличчя (інакше як стежити за симетрією?). Також знадобляться щипчики:

  • одні з загостреними кінчиками для основної роботи;
  • інші – з плоскими для обробки області перенісся.

Щоб зменшити подразнення шкіри і не допустити запалення, потрібно обробити інструмент антисептиком, а шкіру лосьйоном з дезинфікуючим і заспокійливим ефектом.

Яку форму надати бровам?

Перед початком корекції потрібно уважно роздивитися обличчя в дзеркалі і зрозуміти, яка форма брів підходить більше до його контурах. Наприклад, круглолицим жінкам стилісти рекомендують брови, лінія яких трохи піднята, а на кінцях – заокруглена. Квадратному особі підходять подовжені брови, овального – дугоподібні. Якщо особа здається занадто витягнутим, і його хочеться візуально зменшити, буде красиво надати бровам пряму форму, як можна більш наближену до горизонтальної лінії.

Три головні точки

Самий складний етап корекції – визначення початку, кінця і місця вигину брови. Для цього знадобиться олівець.

Прикладаємо його до крила носа вертикально. Початок брови знаходиться в точці, через яку проходить олівець (тобто строго по лінії, що проходить через найширшу частину носа).

Кінець брови визначається аналогічно: уявну лінію (знову допомагаємо собі олівцем) проводимо через дві точки – крило носа і зовнішній куточок ока.

Ще один важливий етап, який проходимо перед тим як додати бровам гарну форму, – пошук точки найбільшого вигину. Проводимо лінію з тієї ж точки (крило носа) і зовнішній край райдужки при погляді строго вперед. У тому місці, де олівець стосується брови, буде знаходитися її злам.

Доречно зазначити знайдені точки білим косметичним олівцем, а ще краще – змалювати ідеальний контур майбутньої брови вищипнути всі волоски, які вийшли за його межі.

Покрокова інструкція

А тепер розглянемо покрокову схему, як правильно надати форму бровам.

На етапі підготовки протираємо шкіру та інструменти дезинфікуючим засобом, распушиваем волоски спеціальної гребінцем або вимитої пензликом з-під туші. Далі:

    1. Визначаємо початок брови, і выщипываем всі волоски, які ростуть далі цієї точки в бік перенісся.

 

    1. Визначаємо кінець брови, і видаляємо волоски, розташовані далі від цієї точки. Якщо природної довжини не вистачає, надати форму брів можна олівцем, як би домалювавши її під час нанесення макіяжу.

 

    1. Звужуємо брову, вищипуючи зайві волоски знизу. При цьому нижня дуга повинна бути паралельна верхньої межі брови. Не варто робити брови занадто тонкими – максимально красиво виглядає природна ширина.

 

    1. Починаючи з точки найбільшого вигину (ми вже навчилися її знаходити) брову починає стоншуватись. Видаляємо зайві волоски знизу.

 

По завершенні корекції шкіру слід знову обробити антисептиком і накласти заспокійливий крем.

Важливі дрібниці

Надати бровам ідеальну симетричну форму, як правило, дуже складно. Людський організм асиметричний за природою – це стосується і тіла, і особи. Тому навіть зростання волосків на правій і лівій брові може бути різним. Будьте готові до того, що самостійна корекція виявиться не бездоганною. Видаляйте по одному волоску то на одній, то на іншій стороні, щоб обриси вийшли однаковими. Якщо спочатку висмикнути одну брову, а потім приступити до іншої – великий ризик «не вийти» на потрібну форму.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *