Як наносити рум’яна на кругле обличчя?

Володарки круглого особи не завжди задоволені його формою, і часто хочуть, щоб воно виглядало вужче, хоча б візуально було овальним. Розглянемо, як наносити рум’яна на кругле обличчя для того, щоб досягти подібного ефекту.

Як правильно наносити рум’яна на кругле обличчя?

Для коригування форми обличчя потрібно підбирати рум’яна нейтральних відтінків, на тон або два темніше кольору шкіри. Безпосередньо для моделювання форми обличчя рекомендується використовувати рум’яна теракотових і бежевих (імітують засмага) відтінків. Для нанесення самого рум’янцю: рожеві та персикові кольору.

Рум’яна при подібній формі особи наносяться довгими, щодо широкими мазками. Для нанесення на вилиці і корекції форми обличчя зручніше використовувати кисть зі скошеним краєм, безпосередньо для створення рум’янцю — більш округлу.

Ось, куди варто наносити рум’яна на кругле обличчя:

  1. При круглій формі особи лоб зазвичай широкий, тому на нього рум’яна не наносяться, а тільки на скроні.
  2. Для візуального подовження особи рум’яна наносять вздовж лінії скул, починаючи трохи нижче лінії виска і вниз, поступово звужуючи лінію.
  3. На підборіддя і щоки при круглою формою обличчя наносити рум’яна не рекомендується.

 

Як правило, рум’яна на кругле обличчя наносяться за такою схемою:

    1. Першим ділом нанести рум’яна на віскі, від зовнішнього куточка брів вгору, короткими легкими мазками.

 

    1. Потім втягнути щоки — утворилися ямки позначать лінію, по якій необхідно нанести коригуючий тон. Рум’яна наносяться не на вилиці, а тільки на область під ними. Зони скул, розташованої близько до носа, бажано уникати.

 

    1. Лінію рум’ян необхідно починати від скронь, при цьому вона повинна заходити у волосся, щоб не було межі між волоссям і шкірою.

 

  1. І фінальний штрих — розтушувати рум’яна. Робити це потрібно широкої пензлем, щоб уникнути різких переходів кольору.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *