Як підібрати форму брів?

Зараз, напевно, немає такої жінки, яка б не корегувала і не змінювала свої брови. До того як підібрати ідеальну форму брів, доводиться чимало попрацювати, поекспериментувати. Для того щоб уникнути багатьох помилок, ми розповімо вам про те, як вибрати правильну форму брів.

Як зробити ідеальну форму брів?

Чому жінки коригують брови і як правильно підібрати форму брів?

Красиві і правильно вищипані брови роблять особу привабливим і виразним. Погодьтеся, що набагато приємніше дивитися на жінку з акуратною формою брів, ніж на зарослі «джунглі». Але, на жаль, не всі жінки володіють навичками правильного вищипування брів, у підсумку від цього страждає весь образ в цілому.

Перед тим як почати підбирати форму брів, визначте, якої форми вашого обличчя. Для першого разу ви можете звернутися до візажиста, який сам підбере для вас ідеальну форму брів. Далі ви зможете самі їх коригувати. Але і для цього потрібно мати необхідні знання.

Отже, визначимося з тим, які бувають форми брів?

Оскільки професійні візажисти ділять особа на п’ять типів, то відповідно стільки ж форм брів і існує:

 • форма брів для квадратного особи – дугоподібна, але не дуже тонка;
 • форма брів для трикутного обличчя – підняті, з плавною лінією згину;
 • форма брів для витягнутого обличчя – прямі;
 • форма брів для круглого особи – підняті, зі зламом. Форма таких брів нагадує будиночок. Початок має бути широким, а кінчик тонким;
 • форма брів для овального обличчя – горизонтальні, трохи заокруглені. Брови повинні бути тонше природних, інакше вираз обличчя буде суворим.

Для початку за допомогою олівця потрібно визначити початкову точку брови. Для цього прикладіть олівець горизонтально до крила носа і брови. Відзначте олівцем, де олівець перетнувся з бровою – це й буде початок.Як бачите, форма брів вибирається під форму обличчя, а не будь-яка сподобалась. Якщо раніше всі ваші спроби закінчувалися невдачею, і ви досі не знаєте, як підібрати правильну форму брів, запам’ятайте кілька правил, які допоможуть вам досягти бажаного результату:

 1. Потім, за допомогою цього ж олівця шукаємо найвищу центральну точку. Прикладіть олівець до крила носа і брови так, щоб він перетинався з зовнішнім краєм зіниці. Саме ця точка допоможе вам надати бровам акуратний і плавний вигин.
 2. На третьому етапі шукаємо точку кінця брови. Прикладаємо олівець від центральної точки на крилі носа до кінця брови так, щоб олівець проходив через зовнішній край ока. Відзначте кінець брови, поставивши крапку.
 3. Тепер перевіряємо свої виміри. Початок і кінець брови повинні перебувати на одному рівні. Якщо це так, то ви зробили все правильно.
 4. Дуже важливе правило: відстань між бровами має бути в межах двох пальців, не більше.
 5. Перш ніж почати вищипувати брови, намалюйте потрібну форму олівцем, дотримуючись визначених точок. Вищипувати волоски варто тільки знизу.
 6. Після того як ви додали бровам форму, обробіть їх протизапальним засобом.

Багато візажисти, відповідаючи на питання, як правильно підібрати форму брів, звертають особливу увагу на те, що якщо перестаратися і захопити на пару волосків більше, то в результаті можна отримати зовсім іншу, неприродну форму брів. Є така думка, що характер жінки можна визначити по бровам, тому, якщо не хочете зіпсувати про себе хорошу думку, краще зверніться до досвідчених візажистам, які допоможуть вам зробити красивий татуаж брів і пояснити, як потрібно підбирати форму бровам.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *