Як позбутися від волосся на ногах?

Напередодні весняно-літнього сезону носіння спідниць, суконь та відпочинку в купальниках кожна жінка замислюється про вибір відповідних способів, як позбутися від волосся на ногахДля цього існує багато методик, кожна з яких має власні плюси і мінуси. Деякі з них дозволяють усунути небажану «рослинність» всього на кілька днів, а інші мають більш тривалий ефект.

Як позбутися від волосся на ногах назавжди?

Рецептів і порад, що обіцяють позбавити від зайвих волосся назавжди, безліч. На жаль, жоден з них не працює. Більш того, довічно видалити «рослинність» неможливо навіть за допомогою сучасних косметичних процедур.

Для того щоб повністю припинити поява волосся необхідно усунути його причину – видалити цибулини, з яких вони ростуть. Але процес зростання відбувається поетапно:

 1. Телоген – період спокою цибулини. У цій стадії з неї нічого не росте, відповідно, не видно, де вона знаходиться. Зруйнувати таку цибулину не можна.
 2. Катаген – початок росту. Тонкі Волоски і майже не пігментовані, вкрай складно піддаються видаленню.
 3. Анаген – активний ріст. На даному етапі проводиться усунення волосся, коли вони добре видні і містять достатню кількість темного пігменту.

В стадії анагена звичайно знаходиться не більше 30% всіх цибулин, відповідно, зруйнувати одразу все неможливо. І навіть при тривалому регулярному видаленні «рослинності» немає гарантій, що напівзруйнована цибулина не відновить свою активність.

Як надовго позбутися від волосся на ногах?

Методика, що дозволяє видалити небажані волоски на тривалий час – епіляція. У косметичних салонах пропонуються її наступні різновиди:

 • лазерна;
 • електрична;
 • ультразвукова;
 • фотоепіляція;
 • ELOS.

Кожен тип епіляції передбачає проведення декількох курсів, що включають 4-8 процедур.

Більш дешевий спосіб позбавитися від зайвого волосся на період до 4-х тижнів – депіляція:

  • воскова;
 • шугарінг;
 • апаратна (епілятором).

Як можна швидко позбутися від волосся на ногах будинку?

Самі безболісні і швидкі методи видалення волосся – це гоління звичайним або електричним верстатом, а також нанесення спеціальних кремів для депіляції.

Недоліком цих способів є короткостроковий ефект, всього на 1-3 дні. Тому більшість жінок користуються епілятором або проводять салонні процедури в домашніх умовах, видаляючи волосся воском або цукровою пастою.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *