Як позбутися від волосся на обличчі – кращі способи

Як позбутися від волосся на обличчі – це питання, яким голосові багато дівчини. Всі леді прагнуть виглядати бездоганно, але деяким це дається з величезними труднощами. За статистикою, кожна двадцята жінка дітородного віку стикається з гірсутизмом – надмірним ростом волосся. У клімактеричному періоді проблема зустрічається у 25% дам.

Чому росте волосся на обличчі у жінок?

Розібратися в цьому питанні можна. У людини існує 2 типи волосся: стрежневые і пушкове. Вони ростуть з різних цибулин. Пушкове волосся дуже ніжні і тонкі, а стрижневі – жорсткі і грубі. Під впливом статевих гормонів перший тип цибулин перероджується у другій. В результаті пушкова волоски перетворюються в стрижневі (стають грубими і жорсткими).

Таку ситуацію провокує підвищене продукування андрогенів. Цей гормон виробляється наднирковими залозами. Така гіперандрогенія викликається наступними причинами:

 • адреногенітальний синдром;
 • вроджена гіперплазія кори надниркових залоз;
 • ранній статевий розвиток;
 • дисфункція кори наднирників.

До того ж гіперандрогенія може бути яєчникової. Вона викликається такими проблемами:

 • полікістозом;
 • ановуляцією;
 • новоутворення в яєчниках;
 • гипертекозом.

Ось ще чому росте волосся на обличчі:

 • спадковий фактор – у кавказьких жінок підвищена «рослинність» зустрічається частіше, ніж у європейок;
 • тривалий прийом певних лікарських препаратів (анаболіків, дидрогестерон, кортикостероїдів, антибіотиків та імунодепресантів);
 • дисфункція щитовидної залози;
 • збої в роботі печінки;
 • велику вагу;
 • тривала відсутність статевого життя;
 • ідіопатичний гірсутизм.

Видалення волосся на обличчі в домашніх умовах

Деякі дівчата борються з підвищеною «рослинністю» самостійно, не вдаючись до допомоги салонів краси. Видалення волосся на обличчі будинку обходиться набагато дешевше. Однак потрібно бути реалістами і розуміти, що результат не буде блискавичною, а якщо і буде, то збережеться лише на певний час, тому процедуру доведеться повторювати багаторазово. Для самостійної боротьби з гірсутизмом можуть використовуватися різні методи і засоби.

Крем для видалення волосся на обличчі

Цей засіб допомагає швидко і безболісно зробити шкіру гладкою. У складі такого депілятор присутній тиогликолевой кислоти. Цей компонент в буквальному сенсі руйнує стрижень, завдяки чому волоски стають більш ламкими і крихкими. Після нанесення крему через 10 хвилин залишки «вовни» просто потрібно зняти за допомогою спеціального шпателя. Ефект тримається близько тижня.

Видалення небажаних волосся на обличчі має здійснюватися з урахуванням наступних правил:

 1. Не можна використовувати депілятор як засіб для корекції брів.
 2. Змивати залишки крему потрібно чистою водою (без мила).
 3. Наносити депілятор слід на заздалегідь очищене від забруднень ділянку особи.
 4. Використовувати такий крем можна не більше 1 разу на добу.

Перед тим як позбутися від волосся на обличчі, потрібно правильно підібрати депілятор. Може використовуватися така косметична продукція:

 • комплекс Creme Hair Remover Kit;
 • крем Byly;
 • засіб Eveline;
 • депілятор для чутливої шкіри від Byly;
 • крем Avon «Бездоганна гладкість».

Видалення волосся на обличчі ниткою

Така техніка епіляції проста. Для проведення даної процедури потрібна шовкова нитка. Її потрібно скрутити у формі 8-ки. Видалення волосся ниткою на обличчі виконується наступним чином:

 1. Тоніком або спеціальним гелем потрібно очистити оброблюваний ділянку шкіри.
 2. Необхідно докласти гарячий рушник (це забезпечить максимальний комфорт і прибере болючі відчуття).
 3. Шкіру потрібно просушити. На момент епіляції особа має бути сухим.
 4. Перекручена середина 8-ки повинна розташовуватися біля основи волосини. Потім різким рухом потрібно смикнути. Проводять ниткою проти зростання волосків, поступово позбавляючись від кожного з них.
 5. Після процедури не можна відвідувати сауни, і на сонці тривале перебування заборонено.

Пружинка для видалення волосся на обличчі

Дане пристосування виконано з металу, а на його торцях знаходяться гумові, силіконові або пластикові насадки. Ось як позбутися від небажаних волосся на обличчі можна за допомогою пружинки:

 1. Важливо переконатися, що на даній ділянці немає папілом, родимок, подразнень або ранок.
 2. Поверхню протирають антисептичним засобом. Ідеальним варіантом вважається Хлоргексидин. Препарати, створені на спиртовій основі, можуть пересушити шкіру, тому їх не використовують.
 3. Пружинку беруть за кінчики і згинають буквою U. Далі верхню частину дуги притискають до шкіри.
 4. Тримаючись за наконечники пальцями, потихеньку провертають пружинку. Під час такої процедури пристосування захоплює волоски і допомагає позбутися їх.
 5. Після боротьби із зайвою «рослинністю» шкіру повторно протирають антисептиком.

Пружинка з легкістю виконує видалення пушкового волосся на обличчі. Вона ж може використовуватися для висмикування одиночної жорсткої «рослинності». Застосування даного пристосування дарує тривалий ефект. Зростання пушкового волосся відбувається набагато повільніше, ніж звичайних. Нова «рослинність» після епіляції з’явиться лише через 2 тижні, а частіше і пізніше.

Смужки для видалення волосся на обличчі

Крім косметичного воску, тут містяться доглядають компоненти. Наприклад, щоб зменшити наслідки після депіляції, на смужку деякі виробники наносять ароматичні масла. Віск для видалення волосся на обличчі може використовуватися багаторазово. Депіляція повинна проводитися наступним чином:

 1. Перед тим як позбутися від волосся на обличчі, смужку потрібно трохи підігріти в руках.
 2. Накладати її слід вздовж зростання «рослинності». Потім потрібно злегка придавити смужку і розгладити її.
 3. Позбавляються від неї її різким рухом у протилежному напрямку від зростання волосків.
 4. Оброблювану область змащують лосьйоном або кремом, який запобігає роздратування.

Маска для видалення волосся на обличчі

Позбутися від рясної «рослинності» допоможуть саморобні домашні склади. Однак перед тим як використовувати засіб для видалення волосся на обличчі, потрібно переконатися в тому, що немає алергії на вхідні в його склад компонентів. Частіше в боротьбі з оволосіння використовується маска, приготовлена з куркуми. Не менш популярне засіб, виготовлене з порошку висушеної кураги і меду.

Видалення волосся на обличчі в салоні

Сучасна косметологія рясну «рослинність» не вважає непереборною проблемою. У салонах краси жінкам можуть бути запропоновані різні способи боротьби з нею. В таких спеціалізованих центрах є сучасне обладнання. Також тут працюють висококласні фахівці, які знають, як позбутися від волось на особі назавжди. Вони враховують індивідуальні особливості жінки і допоможуть підібрати оптимальний метод епіляції.

Лазерне видалення волосся на обличчі

В ході даної процедури відбувається нагрівання клітин, які містять меланін, і руйнування фолікула. Епідерміс під час епіляції не травмується. Видалення волосся на обличчі лазером дозволяє позбутися лише від тих «паростків», довжина яких більше 3 мм Однак під час такої процедури на шкірі є і «сплячі» цибулини: вони вступлять в фазі анагена і з’явиться нова проблема. З цієї причини лазерне видалення волосся на обличчі назавжди передбачає проведення декількох сеансів.

До вагомих переваг такої епіляції відносять наступні фактори:

 • відсутність больових відчуттів;
 • тривалий результат (ефект від повного курсу може тривати близько півроку);
 • на шкірі не залишається рубців;
 • процедура займає не багато часу.

Фотоепіляція на обличчі

Така методика передбачає вплив на проблемну ділянку высокоимпульсным світлом. Фото-хвилі позбавляють фолікули поживних речовин, у результаті це призводить до випадання волосків. Таку епіляцію можна робити навіть смаглявим дівчатам. Фото-хвилі справляють з будь-яким типом волосків, у тому числі і жорстким. Щоб процедура пройшла успішно, довжина «паростків» повинна бути 1-2 мм. Якщо вони будуть більше, велика ймовірність отримання опіків під час нагрівання поверхні.

Видалення волосся на обличчі назавжди виконується так:

 1. Наносять охолоджуючий гель на ділянку, який буде оброблятися.
 2. Щоб позбутися оволосіння, проводять 4-5 спалахів.
 3. Покривають шкіру захисним кремом.

Електроепіляція волосся на обличчі

Даний метод позбавлення від сильної «рослинності» використовується вже більше 100 років. Він має такі підвиди:

 • термоліз;
 • бленд-метод;
 • гальванічний електроліз;
 • флеш-метод;
 • сиквеншиал бленд.

Перед тим як позбутися від небажаних волосся на обличчі, оцінюють стан епідермісу. До того ж при виборі процедури косметолог врахує інші особливості організму жінки – хронічні хвороби, спадковий фактор і так далі. В ході електроепіляції прилад для видалення волосся на обличчі підводить до кожного «паростку» тоненьку голочку. По ній пускається змінний струм, який руйнує волосяні фолікули.

До недоліків даної процедури відносять з’являються на шкірі після епіляції рубці, дрібні опіки і подразнення. З часом при правильному догляді ці проблеми зникають. Ще один істотний мінус електроепіляції – нещасні відчуття в ході процедури. З цієї причини, перед тим як позбавитися від зайвого волосся на обличчі даними способом, на шкіру наносять «заморожують» аерозолі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *