Як правильно фарбувати брови фарбою?

Рідкісні жінки можуть похвалитися ідеальною довжиною, формою брів, а також їх відтінком. На щастя, існує безліч методів виправити ситуацію, один з них – фарбування. Перед виконанням процедури самостійно, потрібно з’ясувати, як правильно фарбувати брови фарбою, щоб уникнути поширених помилок.

Чи шкідливо фарбувати брови фарбою?

Для виробництва пігментуючого складу завжди використовуються натуральні барвники, наприклад, хна і басма, тому використання розглянутого методу практично безпечно. Єдина ситуація, коли можуть виникнути проблеми – дуже чутлива шкіра. Тому перед застосуванням фарби бажано провести тест на реакцію епідермісу.

Варто фарбувати брови фарбою?

Перевагою фарбування волосків стійким пігментом вважається його тривалу дію. Протягом 1-1,5 місяців вам не потрібно щодня коригувати брови за допомогою олівця або спеціальної пудри.

З іншого боку, фарба досить швидко змивається, тому потрібно регулярна корекція.

Якою фарбою і як часто краще фарбувати брови?

Вибір засобу залежить від індивідуальних потреб. Існує 2 форми пігменту – в сухому вигляді і гелевою консистенції. У першому випадку буде потрібно розвести порошок водою. Це забирає якийсь час, але дозволяє довше зберігати фарбу для наступних процедур.

Відтінок повинен бути максимально наближений до природного кольору волосся. Багато візажисти радять купувати відразу кілька різновидів фарби і при необхідності змішати, щоб досягти ідеального тону.

Частота корекції залежить від типу і структури волосся. Світлі брови вимагають фарбування 1 раз в 4-5 тижнів, тоді як темним досить однієї процедури в 1,5-2 місяці.

Як фарбувати брови фарбою?

Після підготовки маси для фарбування потрібно виконати наступні дії:

    1. Нанести навколо брів жирний крем допомогою ватної палички.

 

    1. За допомогою спеціальної тонкого пензлика розпочати фарбування з широкого кінця брів.

 

    1. Рівномірно розподіляючи фарбу, опрацювати волосся по всій довжині, трохи виступаючи за кінець тонкої частини брів.

 

    1. Ватною паличкою, змоченою в м’якому розчиннику, акуратно підкоригувати контур і надати потрібну форму.

 

  1. Залишити фарбу для впливу на час, вказаний в інструкції до неї, після чого вологим ватним диском видалити пігментує розчин з брів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *