Внаслідок впливу різних негативних факторів на шкірі з’являються почервоніння, висипання, пігментні плями і інші дефекти.Консилер призначений для якісної маскування таких недоліків. Однак багато жінок часто не вміють використовувати це косметичний засіб, з-за чого отримують незадовільний результат. Тому важливо освоїти способи, як правильно наносити консилер на обличчя, розтушовувати і застосовувати для конкретних проблемних зон.
Як правильно наносити консилер під очі і на дефекти шкіри?
Описуваний косметичний продукт нерідко плутають з хайлайтером, і намагаються висвітлити з його допомогою не тільки темні кола під нижнім століттям, але і вилиці. Насправді маскує є різновидом коректора, він має щільну структуру, призначену для перекриття шкірних дефектів, а не їх підсвічування.
Ось, як правильно наносити консилер на обличчя – покроково:
-
- Опрацювати шкіру легкої тональною основою, ретельно розтушувати її. Під нижніми століттями намалювати рідким консилером трикутники з основою від зовнішнього до внутрішнього куточка ока.
-
- Розподілити шар коректора плоскою кистю.
-
- На кожен дефект шкіри нанести невелику кількість консилера.
-
- Особливо великі недоліки замаскувати рясно, коректор в даному випадку «вкручується» пензлем, розташованої перпендикулярно шкірі.
-
- Злегка обробити внутрішні куточки очей у напрямку до основи брів.
-
- При наявності сильних висипань і почервоніння точково нанести на них більш густий і щільний консилер допомогою тонкої кисті.
-
- Закріпити шари коректора спонжем з прозорою пудрою (вбивающие і притискають руху).
Після виконаної роботи можна приступати до декоративного макіяжу.
Варто зауважити, що різниця між тим, як правильно наносити консилер на кругле або квадратне обличчя, овал з широкими або вузькими вилицями, відсутня. Даний засіб необхідно виключно для маскування шкірних дефектів, а не для скульптурирования або корекції форми обличчя.
Як правильно наносити палітру консилерів?
Розглянутий продукт випускається в декількох відтінках. Професійні візажисти, як правило, набувають палітру консилерів, кожен відтінок в якій призначений для корекції певних недоліків. Правила нанесення засновані на елементарні принципи перекриття кольору їх оптичної фізики. Наочно це видно на малюнку.
Для якісної маскування необхідно визначити відтінок дефекту і нанести на нього той колір консилера, який розташований на протилежній стороні. Наприклад, почервоніння перекриває зелений тон коректора, сині кола під очима – абрикосовий і так далі.
Також є узагальнена схема, як правильно наносити консилери різних кольорів.
Даний варіант є основою корекції особи з такими типовими недоліками як розширені кровоносні судини біля носа і губ, темні кола під очима, «чорні точки» на підборідді і в Т-зоні.
Рекомендуємо переглянути майстер клас