Як правильно робити масаж кистей рук при манікюрі?

Для краси і молодості наших рук їм потрібна постійна турбота і увага, що в свою чергу передбачає приділення їм трохи часу. 1Адже наші руки протягом дня постійно чимось зайняті: пишуть, друкують, готують і виконують безліч іншої роботи, що, безсумнівно, веде до їх втоми і поганого увазі. Однак це легко виправити, витрачаючи на турботу про своїх руках всього 5-10 хвилин в день. Для цієї мети існує масаж рук, а також його різновиду – масаж кисті, м’язи яких зазнають найбільше навантаження, і масаж пальців рук. Саме цього я і хочу присвятити увагу сьогодні. І до речі в даній статті Вас чекає маленький захоплюючий сюрпризик, так що читайте уважніше і до кінця.

Взагалі, масаж є частиною процедури манікюру, виконуваної в будь-якому салоні. Він допомагає зробити процедуру завершеною і подарує відчуття легкості і задоволення. Однак масаж кисті можна провести і самому (так званий самомасаж), користь від цього менше не стане. До речі, про користь. Що ж все-таки дає нам масаж рук? Користь його величезна:

-масаж кистей рук знімає напругу в м’язах рук

-стимулює кровопостачання до кінчиків пальців рук

-точковий масаж кистей рук сприяє роботі всіх органів завдяки стимуляції певних точок, пов’язаних з м’язами всього організму

-знімає стрес і допомагає Вам розслабитися і отримати задоволення

-спеціальні креми, які застосовуються при масажі рук, допоможуть зберегти —-

-молодість рук і зробити їх приємними на дотик

Як видно, користь від масажу кистей рук вельми вражає, так що не варто лінуватися приділяти цьому 10 хвилин в день. А тепер розглянемо безпосередньо, як робити масаж рук.

Техніка виконання масажу кистей рук.

Я рекомендую наступну техніку виконання масажу кисті, що складається з 9 нижчеописаних етапів. Але спочатку нанесіть крем для рук, це допоможе зробити масаж рук більш приємним і корисним.
1. Більша 8. Тримайте кисть долонею вгору. Великим пальцем іншої руки проведіть по всій долоні «вісімку». Повторіть рух 5-10 разів.
2. Масаж пальців рук і між пальцями. Великим і вказівним пальцем вільної руки захопіть мізинець зверху і знизу і легким рухом погладьте його від основи до кінчика нігтя. Потім візьміть його з боків і зробіть аналогічно. Повторіть цю процедуру на всіх 10 пальчиках. Також великим і вказівним пальцями легенько потріть м’язи між всіма пальчиками.
3. Трясучка. Візьміться подушечками вказівного і великого пальця за мізинець протилежної руки і потрясіть його вгору-вниз кілька разів. Виконайте те ж саме з іншими пальцями.
4. Парканчики. Розгорніть руку долонею догори а другою рукою трьома середніми пальцями проведіть надавлюють рухами від місця початку зростання пальчиків до зап’ястя (як би малюючи палиці паркану). Потім проведіть великим пальцем по нижній частині долоні, трохи натискаючи, потім по верхній (скріплюючи паркан). Якщо масаж виконується в 4 руки, то тут добре якщо великими пальцями проводити в протилежні сторони. Ці рухи можна зробити з обох боків руки.
5. Бока долоні, долоню. Круговими рухами великих пальців помасажуйте боки долоньки, а потім м’яко проведіть всіма пальцями по самій долоньці, даючи їй розслабитися.
6. Подушечки. Візьміться за подушечку пальчика і трішки здавлюючи її, зробіть масаж. Це допоможе циркуляції крові до нігтя і цим матрикс (частка, відповідальна за формування нового нігтя) отримає необхідні речовини.
7. Маленька 8. Це рух робиться на внутрішній стороні зап’ястя. Просто не відриваючи великого пальця (тільки рухаючи прилеглу шкіру) зробіть масаж у вигляді восьмерочки.
8. Ялинка, хвилі. Зробіть хвилеподібний рух великим пальцем на внутрішній частині долоньки від одного боку до другого (на долоні може поміститися 4 хвилі). Такі ж рухи можна зробити і з тильної частини руки. А ось для руху «ялинка» необхідно 4 руки. Тут людина, що робить масаж, великими пальцями від зап’ястя до пальчиків робить рухи, що нагадують гілки ялинки – тримаючи великі пальці поруч і натискаючи, розводить їх до боків долоні. Однак можна спробувати це зробити і самому, «малюючи» гілки по черзі.
9. Замочки вгору, за годинниковою стрілкою. Скріпіть обидві руки в замок (палець між пальцем) і легенько натисніть однією рукою на іншу, потім пообертайте руками за годинниковою стрілкою (рухаючи зап’ястями).
Масаж кистей рук завершений. Така процедура займає не більше 10 хвилин, а користь і задоволення від неї зберігається на довго. На питання, коли краще робити масаж рук я б сказала, що ввечері перед сном, коли більше нічого робити не треба, тим самим не напружуючи знову руки. А найкраще, щоб робився масаж рук після процедури манікюру.

Гімнастика для рук

Гімнастичні вправи для рук.Величезну користь також приносить гімнастика для рук. Вони сприяють профілактиці багатьох захворювань верхніх кінцівок, розвивають і зміцнюють м’язи, даючи їм розслабитися під час розминки. Гімнастику можна провести в наступні кілька вправ (у будь-який час, коли відчули, що Ваші руки напружені і їм потрібен відпочинок):

1. Підніміть вгору руки і просто потрясіть кистями рук.
2. З’єднайте руки на рівні грудей і кінчиками пальців поводите вліво і вправо кілька разів.
3. Тримаючи руки в тій же позі, розведіть підстави долонь в різні боки, залишаючи пальці разом. Зробіть 5-6 разів.
4. Опустіть руки вздовж тулуба і піднімати їх до верху, потрясіть кистями. Зробіть те ж саме і опускаючи руки. Можна кілька разів.
5. Знову з’єднайте руки на рівні грудей. Відводите пальці один від одного на максимальну відстань, залишаючи підстави долоні разом. повторіть 5-6 разів.
6. Витягніть руки вперед і зробіть кистями рук обертальні рухи за годинниковою стрілкою, потім навпаки.

Завдяки такій гімнастики, Ваші руки трохи розслабитися і набудуть чинності для нових справ. Однак масаж кистей рук і гімнастика – це лише частина того догляду, який необхідний рук і нігтями, щоб бути красивими, доглянутими і здоровими.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *