Як правильно розчісувати волосся

Красиве волосся — гордість жінки. Численні рекламні ролики змушують нас думати, що краса й здоров’я волосся залежить тільки від використання певної марки шампуню і кондиціонера, але насправді це не так. Велику роль у догляді за волоссям грає розчісування. Чи замислювалися ви коли-небудь про це, причісуючись поспіхом уранці?

Як вибрати хороший гребінець

У догляді за волоссям важливо не тільки як розчісувати волосся, але і чим їх краще розчісувати. Представлений асортимент гребінців дуже широкий. Як серед них вибрати ту, яка максимально підійде саме вам? Потрібно орієнтуватися на ваші волосся: оцінити їх стан, довжину, ступінь густоти. Ці критерії допоможуть вибрати правильну гребінець. Найкраще мати в арсеналі кілька гребінців і щіток для різних випадків.

 1. Кілька слів про зубцях. Вони красномовно говорять про якість гребінця. Якщо зуб’я загострені, то таку гребінець краще не купувати. Розчісуватися їй потрібно дуже акуратно, щоб не завдати пошкодження шкірі голови. У цьому сенсі більш безпечна гребінець із закругленими зубцями. Щоб оцінити ступінь гостроти зубів, проведіть гребінцем по долоні, вона не повинна дряпатися.
 2. Для довгого волосся більше підходять щітки з натуральною щетиною.
 3. Краще гребінці і щітки для волосся, виготовлені з натуральних матеріалів, наприклад, дерева, рогу, кістки. Такі гребінці не електризують волосся і зводять до мінімуму можливість травмування.
 4. Гребінець з рідкими зубцями
  Якщо ваші волосся ослаблені, використовуйте м’які щітки, гребінці з рідкими зубцями.
 5. Використання гребінців з пластмаси та металу виправдано, тільки якщо ви хочете зробити начісування, в інших випадках ними краще не розчісуватися, так як в результаті ваші волосся стане дибки», наситившись електрикою.
 6. Гребінець і щітку необхідно мити якомога частіше, особливо, якщо господар страждає лупою.
 7. Власникам довгих і густого волосся слід порадити придбати гребінець з довгими і рідкісними зубцями.
 8. Для укладання незамінна кругла щітка.
 9. Для поліпшення кровообігу шкіри голови знадобиться масажна щітка з зубцями, які мають круглі кульки на кінці.

Тепер ви знаєте, як вибрати хорошу гребінець, далі кілька слів про те, як правильно розчісувати волосся.

Правила розчісування

Намагайтеся ніколи не розчісувати мокре волосся. Вони набагато сильніше схильні до пошкоджень, ніж висушені. Якщо все ж потрібно їх розчесати, використовуйте гребінець з рідкими зубцями і дійте дуже акуратно, не поспішаючи. Ваші рухи не повинні бути різкими. Мокре волосся втрачають еластичність і у такому стані їх дуже легко вирвати або викликати розсічення кінчиків.

Корисний ефект виходить при розчісуванні волосся щіткою. В результаті кров приливає до голови, що сприятливо позначається на стані волосся. Вони стають більш блискучим, гладким, краще ростуть. Крім того, масаж голови за допомогою щітки знімає головний біль. Але пам’ятайте, що ламкі і посічене волосся, так само, як і жирні, потрібно уникати розчісувати щіткою.

Всі жінки напевно стикалися з проблемою сильно поплутаного волосся. Розчесати їх не так-то просто. Але процедура значно полегшується, якщо дотримуватися кількох рекомендацій. Короткі починають розчісувати волосся від коренів обережними і м’якими рухами. Довге волосся розплутують, починаючи від кінчиків, поступово просуваючись все вище і вище. При необхідності можна розділити волосся на пасма і розчісувати їх короткими акуратними рухами в тому ж напрямку.

Чим частіше ви розчісуєте волосся протягом дня, тим краще вони будуть виглядати. Однак ця процедура не повинна тривати занадто довго. Причісуйте волосся в різних напрямках, приглаживайте їх долонею, дотримуючись рукою услід за щіткою. Для поліпшення живлення волосся голову можна нахилити.

Дотримуйтесь правил особистої гігієни. У кожного в родині гребінець повинна бути своя, щоб не передавати один одному мікроби та різні захворювання шкіри голови.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *