Як правильно щипати брови

Що проявляє і посилює вираз наших емоцій на обличчі? Правильно, – брови! А якщо сформулювати точніше, то правильна форма і гармонійний вигин брів, здатні перетворити обличчя самим неймовірним чином.

На жаль, таке перетворення можливе в обидві сторони – як в кращу, так і навпаки. Якщо допустити помилку, то її виправлення змусить довгі місяці нескінченно «домальовувати» неіснуючі волоски і контур брови.

У цій статті поговоримо про те як правильно щипати брови і є секрети, які гарантують хороший результат.

Ні колір, ні напрямок росту волосків брів не відіграє такої першорядної ролі, як загальна форма! Саме від коректності заданої форми і залежатиме загальний вираз обличчя.

Знаючи, яка це відповідальність і ризик, багато дівчат не поспішають брати в руки пінцет, а відправляються в салон на послугу професійного моделювання. Правда, не в кожному випадку рука майстра-бровиста створює чудо – часом кінцевий результат буває протилежний.

Надаємо форму

 1. Візьміть будь-яскравий косметичний олівець і підійдіть до дзеркала, бажано при хорошому освітленні;
 2. Притуліть олівець строго вертикально до крила носа і поставте позначку в місці перетину його з бровою. Ви тільки що отримали точку початку заснування брови.
 3. Наступна точка: олівець під кутом перетинає центр зіниці (при погляді прямо) – там, де його напрямна перетнеться з бровою теж необхідно поставити позначку. Це пікова точка висоти брови: рівно до цього місця брову своєю формою піднімається вгору і нарощує ширину, за це точкою – по низхідній убуває до скроні, стаючи все тонше;
 4. Остання точка: олівець проходить від крила носа через зовнішній куточок ока – ставимо відмітку у точці закінчення хвостика брови;
 5. Готово! Тепер сама художня завдання – з’єднати всі крапки в єдину форму (не бійтеся робити це тим же олівцем її контур можна багаторазово правити, а передбачити результат можна буде заздалегідь) і вищипнути все, що знаходиться за межами цього малюнка.

Відповідно, відразу не буде видно де і що необхідно «домалювати» олівцем для брів, тінями або більш стійким варіантами – фарбою для брів або хною.

Інструменти та підготовка до процедури

Якщо схематично стало зрозуміло, як і де вищипувати брови, то саме час поговорити про одному з важливих умов успішної домашньої корекції – інструментах і правильному місці для процедури.

Яскраве денне освітлення – це гарантія того, що кожен волосок, навіть самий тонкий і знебарвлені, буде видно, отже, результат процедури буде максимально «чистим». Розташуйтеся прямо навпроти вікна, поставивши дзеркало прямо перед собою;

Щоб якісно вищипнути брови самої, почати необхідно з знезараження поверхні шкіри – ретельно очистіть шкіру від макіяжу і додатково пройдіться по обличчю ватним диском з антибактеріальним лосьйоном;

Пінцети, якими буде здійснюватися корекція, так само повинні бути ретельно продезінфіковані спиртом або хлоргексидином безпосередньо перед процедурою;

Якщо планується вищипувати брови ниткою, то правила стерильності рук і інструментів повинні обов’язково дотримуватися.

Правила вищипування брів пінцетом

Якщо з формою ви вже визначилися, не варто забувати про наступних моментах:

Пінцет – це предмет з гострими металевими краями-зрізами, слід працювати з ним обережно, оскільки поруч знаходяться очі, так і при необережному натисканні можна сильно травмувати ніжну шкіру в цій зоні.

Волоски щипаються пінцетом тільки по напрямку їх росту – це дозволить уникнути обламування волосся, а що головніше – такого неприємного явища як вростання волосся під шкірою.

Намагайтеся захоплювати тільки один волосок, навіть якщо є впевненість, що в зоні треба висмикнути багато волосся.

Як щипати брови ниткою?

Якщо бровки вимагають ґрунтовної корекції, то можна вдатися до корекції за допомогою нитки. Такий метод в наш час отримав назву «Тридинг». Правда самій собі виконати таку корекцію навряд чи вийде, оскільки це буде нагадувати сценку з опери «сам собі перукар», та й сам по собі даний метод вимагає певних навичок, правильно поставленої руки.

У двох словах принцип корекції брів ниткою:

 • Міцна нитка (тонка сорочка або акрилова) розкладається між пальцями обох рук таким чином, щоб утворювати вісімку з 5-7 перекручуваннями в її центрі – саме ними і будуть видалятися волоски;
 • Центром «вісімки» захоплюються волоски в потрібній зоні (наприклад, від кінчика до лоба, де часто росте багато неестетичних волосків) і висмикується з коренем;
  важлива ремарка: нитка підкладається під волоски проти лінії їх зростання.

Переваги такого способу очевидні:

 1. простота і доступність;
 2. швидкість – одним рухом видаляється 3-10 волосків в залежності від зони росту, товщини тощо;
 3. відносна безболісність в порівнянні з іншими методами моделювання форми брів.

Ну а недолік, як ви вже зрозуміли — щипати самій собі брови таким способом дуже незручно, із-за чого можна накоїти справ».

Щипаємо брови воском

Ще один спосіб корекції брів – з допомогою воску. Метод підійде для тих, хто вже по достоїнству оцінив воскову епіляцію на інших ділянках тіла, і потребує врахування низки нюансів:

 • Слід використовувати тільки розігрітий до напіврідкого стану віск;
 • Наносити воскову субстанцію слід дуже обережно, щоб не захопити ні єдиного волоска, «бере участь» у правильній формі;
 • Не можна чекати повного застигання воску на обличчі – зникнення липкості служить індикатором фінальної стадії;
 • Одним рухом воскова маса зривається цілком по напрямку проти росту волосків;
 • Не складно здогадатися, це досить НЕювелирный метод, крім того, це досить боляче.

Використання трафаретів

Вважається, що цей метод ідеальний для новачків, ще не «набили руку» на побудові власної форми. І, дійсно, що може бути простіше, ніж вибрати трафарет бажаної форми і відтворити за нього форму?!

 1. На знежирену шкіру докласти трафарет, ретельно перевіряючи відповідність його положення головним точкам брови;
 2. Зафарбувати проріз трафарету контрастним олівцем, приділяючи особливу увагу контурах брови;
 3. Виконати аналогічну замальовку з другої сторони, ретельно стежачи за симетричністю прикладання трафарету і положення брів;
 4. Вищипнути всі волоски за зоною зафарбування і зняти залишки олівця за допомогою засобу для демакіяжу.

Знеболення і обробка після корекції

Кілька порад, які допоможуть знизити болючі і неприємні відчуття під час вищипування, а так само після самої процедури:

 1. Розпарювання шкіри перед корекцією;
 2. Нанесення щільного шару жирного крему при вищипуванні пінцетом або ниткою;
 3. Прикладання до брів шматочків льоду за 10-15 хвилин до корекції;
 4. Злегка розтягуйте шкіру в зоні вищипування – це послабить нервові зв’язки тканин;

Ідеальна форма брів створена в домашніх умовах? Вітаємо! Не забудьте нанести делікатне антисептичний засіб на масляній основі на 4-6 годин (воно швидко вбереться і не залишить сліду), і насолоджуйтеся результатом до моменту відростання нових волосків!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *