Як правильно вибрати ванночку для парафінотерапії?

Для тих, хто піклується про здоров’я шкіри і часто робить парафінотерапію, необхідна ванночка для парафіну, так як розігрівати парафін на водяній бані буває незручно і займає багато часу.

При виборі нагрівача для парафіну радимо враховувати наступні аспекти:
Час розігріву. Стандартний час плавлення воску – 1,5 години.
Можливість підтримки постійної температури (тобто буде ванна підтримувати віск при вам потрібно температурі іл буде поступово остигати).
Універсальність. В залежності від того, які процедури ви виконуєте, ви можете вибрати ванну для рук або ніг. При виборі ванни для ніг зверніть увагу на розмір, зазвичай вони розраховані на 35-36 розмір, але є і великі, на 45. Якщо у вас маленька ванна, ногу можна опускати в неї частинами. Існують також універсальні нагрівачі для воску і парафіну. У цьому випадку парафін розплавляється в посудині об’ємом 400 або 800 мл і наноситься пензлем.
Тип покриття ванни. В більшості своїй покриття пластмасове, але існують ванни з металевим покриттям. Крім парафінотерапії ванночки з металевим покриттям потрібні для процедури парафанго, оскільки склад у такого парафіну більш щільний за рахунок входять до його складу водоростей, і він буде прилипати до пластику.
Індикатор ступеня нагріву (зверніть увагу на його точність).
Обсяг. Стандартна місткість ванни – 2-3 літра. Мінімальне обов’язкове кількість зазвичай становить 1,4 кг Зверніть увагу: для першої процедури краще купити 2 кг парафіну. Під час одного процедури витрачається в середньому 100-150 гр парафіну, так що парафіну вам вистачить на довго.
Температура нагрівання. Стандартний діапазон робочої температури 50-55 °С, температури плавлення – 60-70°С.
Що входить в комплект. Крім шнура, кришки та підставки є ванночки, які продаються з утеплюючими рукавицями, захисними пакетами і парафіном.
Гарантія (півроку-рік).
Пластикова сітка. Онаставится на дно, щоб на неї опускати руки або ноги.

Середня ціна ванни для парафінотерапії – 4-5 тис. рублів. Якісні нагрівачі представлені у французької компанії Gezatone або в італійської Xanitalia. Сподіваємося, наші поради допомогли вам. Удачі та успіхів!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *