ЯК РОЗВИВАВСЯ NAIL ART (НЕЙЛ-АРТ)

Сучасні представниці прекрасної статі прагнуть до того, щоб бути ідеальними – кожна частина тіла повинна викликати захоплення оточуючих. 285[1]Ні для кого не секрет, що візитною карткою будь-якої жінки є її руки. Поглянувши на кисті рук дівчини, можна зрозуміти наскільки вона акуратна, і любить вона себе. Стильний манікюр є ефектним завершенням будь-якого способу, завдяки якому утворюється цілісна картина доглянутої жінки. Стильний нейл-арт – це важлива частина самовираження дівчини, яка допомагає виростити індивідуальність особистості.Жіночі руки здавна вимагали особливого догляду за ними. У минулому існувала традиція, що зобов’язує чоловіків обдаровувати поцілунками кисті рук жінок. Дами для того щоб надати доглянутий вигляд своїм рукам і привернути увагу чоловіків використовували для своїх ручок всілякі аромоолії і пряні відвари. Пізніше багаті і знатні дами стали покривати свої нігті спеціальними сумішами і масками, за допомогою яких відбувалося їх зміцнення і живлення. Часто у складі цих сумішей перебували барвники, які залишали відтінок на нігтьових пластинах після змивання. Вважається, що це і стало одним з перших проявів нейл-арту.

НЕЙЛ-АРТ – ЩО ЦЕ?

Екскурсія в захоплюючий і неосяжний світ нігтьового декору повинна починатися з визначення, а що ж насправді означає словосполучення «нейл-арт» (англ. nail art)? Отже, нейл-арт є певного роду мистецтвом, завдяки якому на нігтях з’являються красиві малюнки, візерунки та інші елементи дизайну. З його допомогою можна не лише висловити свою індивідуальність, але і приховати наявні дефекти нігтя.

Сучасні майстри манікюру мають навички створення різноманітних дизайнів, будь то стриманий візерунок або ж неймовірний нейл-арт, викликає здивовані погляди людей. Багато дівчат практикують так званий домашній нейл-арт – максимально простий варіант манікюру може освоїти будь-яка сучасна леді. Творчі особистості люблять самостійно вигадувати малюнки та візерунки для своїх нігтиків.

ЯК З’ЯВИВСЯ НЕЙЛ-АРТ?

У давні часи винахідливі китайці знайшли спосіб, за допомогою якого можна було надавати нігтям різні відтінки. Наприклад, бджолиний віск, змішаний з желатином, рослинними фарбами, пелюстками троянд і білком надавав нігтям цікавий червоно-рожевий відтінок. Причому фарбування нігтів відбувалося не відразу після нанесення суміші, колір проявлявся через кілька годин. А ось огатые китайці хотіли виділятися з натовпу і підкреслити високе положення в суспільстві, тому прикрашали свої нігті спеціальними наклейками золотого або срібного кольорів.
Представники різних стародавніх цивілізацій використовували дизайн на нігтях і кистях рук. Приміром, на території Індії в древні часи почали прикрашати кисті рук малюнками хною – дівчатам наносили символічні візерунки червоно-коричневого кольору. Єгиптяни фарбували нігтьові пластини в яскраві кольори, представники нижчих станів могли використовувати лише фарбу блідих відтінків. Охайні руки стародавніх римлян говорили про приналежність до вищого прошарку суспільства. Афроамериканці часто прикрашали нігті екзотичними малюнками або знаками.

ЯК ЗМІНИВСЯ НЕЙЛ-АРТ З ЧАСОМ?

В нашій ері нейл-арт не відразу знайшов популярність в світовому суспільстві. Представники древніх народів усе також продовжували традиції предків і наносили малюнки на нігті, пальці і кисті рук. Відродження моди на уходовую косметику за руками і декорування нігтів відбулося в епоху Ренесансу. Популярністю процедури стали користуватися у представниць знатних панів європейського співтовариства. Манікюрні салони стали відкриватися в кінці дев’ятнадцятого століття в Європі і Америці і відразу стали затребуваними серед багатих леді. Деякі дівчата віддавали перевагу все ж запрошувати фахівців на будинок.

Відомо, що у 1925 році був створений перший в історії лак для нігтів (nail lacquer) – він був червоним, а створений він був за типом автомобільної фарби. Брати Ревсон вже в 1932-му розробили покриття для нігтів, яким користуються і до сьогоднішнього дня. У його основу ліг спеціальний пігмент, завдяки чому з’явилася можливість створювати різноманітні відтінки і кольори. В ті часи Ревсоны створили компанію Revlon, яка змогла в короткий термін прославитися і стати лідером серед конкурентів в індустрії краси. В області нігтьового сервісу розпочався новий етап, нейл-арт став більш затребуваним і почав користуватися все більшою популярністю серед споживачів.
Поява штучних нігтів стало ще більшого зростання популярності нейл-арту в масах. Модні дівчата стали носити яскраві довгі нігті, у декоруванні яких застосовувалися не тільки різні відтінки лаку, але і різні додаткові елементи. На нарощених нігтях все частіше стали з’являтися різні малюнки, одним з яких став «французький манікюр» — цей візерунок напевно ще багато років не вийде з моди.

СУЧАСНИЙ НЕЙЛ-АРТ

Нинішні співробітниці нігтьового сервісу здатні здивувати своїми вміннями і талантами. Багато дівчат, які захоплюються нейл-артом або працюють у цій сфері, часто фантазують на тему дизайну нігтів. Чудовим місцем, де можна почерпнути натхнення або запозичити чужу ідею, є інтернет. На тематичних сайтах розміщуються фотографії зробленого манікюру, а часто і докладний опис його виконання. Початківці художниці можуть без зайвих зусиль осягнути ази нейл-арту, а після цього вдосконалювати вміння.
З допомогою різних елементів декорування (наклейки, стрази, трафарети, манікюрний пісок та інше) нейл-арт може стати справді оригінальним. Художницям не варто забувати про те, то потрібно стежити за тенденціями в світі моди, цікавитися новинками в манікюрною індустрії і спілкуватися з колегами, ділячись корисними порадами і дізнаючись від них нову інформацію.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *