ЯК ШВИДКО ВІДРОСТИТИ КРАСИВІ НАТУРАЛЬНІ НІГТІ?

Майже вся жіноча частина населення планети Земля останнім часом знаходився на такому вишуканому явищі, як довгі нігті. Різні дівчата домагаються цього «доповнення» до образу різними способами. Хтось шляхом нарощування, а інші воліють носити свої натуральні нігті.

Отже, як же відростити довгі натуральні нігті в домашніх умовах, не застосовуючи при цьому якихось заморських коштів?

Перше, про що потрібно пам’ятати, приступаючи до отращиванию власних нігтів, — нічого не робиться за один день. В Інтернеті, а саме на сайтах-пошуковиках, за статистикою, часто можна зустріти запити «Як відростити нігті швидко за 1 день або тиждень?». Таким методом ви навряд чи отримаєте потрібний вам результат, а слідчо вб’єте на це час і сили, а не отримаєте бажаного. Запам’ятайте: все потрібно робити з розумом, особливим підходом, а головне — нікуди не поспішаючи, повільно, але вірно!

Далі слід не менш важливий пункт: відмова від шкідливих звичок. І мова зараз йде не тільки про звичкою гризти нігті або задирки, але і про куріння. Речовина, що міститься в сигаретах, відоме, як нікотин, не дає засвоюватися кальцію в організмі. А без кальцію ви навряд чи зможете відростити красиві і здорові нігті. Не забудьте також про те, що на засвоєння кальцію впливає жирна шкідлива їжа. Акуратніше варто ставитися і до миття посуду. Важливі атрибути в цьому тілі — рукавички. Після таких процедур варто нанести на руки крем, втираючи в нігті. До речі, краще підібрати крем, у складі якого є вітаміни, які стимулюють ріст нігтів.

Після відмови від усього, що завадить, варто почати приймати ванночки для нігтів. Один з найбільш популярних рецептів полягає в тому, що в миску потрібно лише налити теплої води, капнути йоду, додати соку лимона й евкаліпта. Якщо щодня приділяти цієї процедури 15-20 хвилин, то зростання нігтів стане значно помітніше, ніж раніше. Не забувайте забезпечувати нігтям відпочинок від різних зміцнюючих засобів або лаків, які не пропускають кисень до нігтьових пластин, адже нігті теж повинні дихати.

Наступним пунктом — варто задуматися про форму ваших нігтів. Які вони будуть? Не забувайте їх підпилювати, надаючи потрібну форму. Скористатися при цьому краще скляній пилкою, тому що металеві, незалежно від того, яке у них напилення, псують нігті. Від ножиць на час відрощування варто відмовитися. Тільки і тільки пилка!

Якщо раптом один з нігтів зламався або тріснув, то, на жаль, доведеться зістригати все, підпилювати і відрощувати заново. Так ви досягнете симетрії нігтика на кожному пальчику. Та й якщо один ніготь зламався, то й інші незабаром повторять те ж саме. Так ви втратите час. Також варто стежити за станом кутикули і на час відмовитися від обрізного манікюру, віддавши перевагу, наприклад, апаратному. Будь-яку шкоду, заподіяну кутикули, точно відбитися на зростаючих нігтях.

Зрозуміло, нігті, які перебувають у процесі зростання, теж можна фарбувати, але перед покриттям нігтів кольоровим лаком варто провести декілька процедур. По-перше, одне з обов’язкових умов — основа під лак. Основа, не просто прозорий лак, а особливий засіб для захисту нігтів від пігментів, які можуть нашкодити пластині. По-друге, при зняття старого лаку потрібно пам’ятати, що засіб для цієї процедури не повинна містити ацетону. І по-третє, лак краще знімати на ніч.

Після того, як ви отримали бажану довжину нігтя, можна «запечатати» їх. Для цього можна скористатися, наприклад, гель-лаком чи іншій зручній для вас процедурою. Це посприяє тому, що нігті не будуть розшаровуватися або ламатися, а також того, що вони стануть рости набагато швидше, що теж, без сумніву, вас порадує.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *