Як уникнути вростання волосків після епіляції

Псевдофолликулит або врослі волоски, на жаль, можуть з’являтися при будь-яких способах депіляціїТака проблема виникає, коли волосок не може пробитися через шар мертвих клітин шкіри, і з-за цього починає рости назад у волосяний фолікул, а не з нього. Найчастіше це трапляється, якщо ви є володаркою хвилястого або кучерявого волосся, врослі волоски також можуть з’являтися після недавнього гоління. Буває і так, що волосок спочатку проростає крізь шкіру, а потім знову починає вростати в неї. Врослі волоски важко не помітити: на поверхні шкіри утворюється маленький сверблячих прищик, а всередині нього знаходиться той самий волосок, зростаючий під шкіру.

Навіть якщо вам пощастило ніколи не стикатися з такою проблемою, ми радимо вживати заходів, щоб звести до мінімуму можливість її виникнення.
Пілінг

Ексфоліація – найбільш ефективний спосіб захисту від врослих волосків. Ця процедура дозволяє видалити шар мертвих клітин шкіри і очистити пори від забруднень, що сприяє правильному функціонуванню волосяних фолікул. Найзручніше робити пілінг під час прийняття душу або ванни. Візьміть суху мочалку або спеціальну губку для пілінгу і потріть їй по сухій шкірі. Потім намочіть водою все тіло круговими рухами натирайте шкіру, починаючи з ніг і поступово піднімаючись вгору. Будьте обережні, роблячи пілінг на лінії бікіні, так як шкіра в цій області може бути особливо чутливою. Процедура не займає багато часу, але її постійне виконання дозволяє врятуватися від проблеми врослого волосків.
Виберіть правильний спосіб видалення волосся

Ніхто не застрахований від появи врослого волосків. Важливо переконатися, що обраний спосіб депіляції підходить вашій шкірі.

Використання бритви є самим швидким способом видалення волосся, але при цьому вона зрізає кінчики волосся з поверхні шкіри, тим самим сприяючи їх зростанню назад у волосяний фолікул.
При використанні крему теж існує такий ризик, так як це теж один з видів депіляції. Однак волоски не зрізаються, а розчиняються, що дозволяє знизити ймовірність їх вростання.
Віск є кращим варіантом для захисту від врослих волосків, так як після його застосування вони віддаляються разом з коренем. Варто пам’ятати, що волоски починають рости з нуля, тому при використанні воску необхідно приділяти особливу увагу пілінгу, щоб нічого не заважало росту волосся з волосяних фолікулів. Теплий віск є ідеальним рішенням, тому що при впливі тепла на шкіру розширюються пори, і волоски легко видаляються разом з коренем.

Незалежно від обраного способу, важливо переконатися, що ви проводите депіляцію правильно. Адже саме незнання техніки процедури призводить до появі врослих волосків. Завжди ретельно вивчайте інструкцію і пам’ятайте, що досконалий результат – наслідок досконалої техніки!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *