Як видалити кутикулу

Багато дівчат і жінки віддають перевагу домашній манікюр дорогих салонах. Проблема, з якою стикалася кожна дівчина – видалення кутикули. Адже зараз ринок надає величезний вибір інструментів і хімічних складів. В історії сформувалися такі основні види косметичного догляду за нігтями.

Обрізний, або як його ще називають класичний, спосіб видалення кутикули полягає в наступному: розм’якшення шкірки за допомогою теплої ванни або спеціальної рідини і надалі обрізанні кутикули за допомогою кусачок або ножиць.

Не обрізний спосіб, який також має другу назва – європейський, передбачає нанесення спеціального гелю або масла на кутикулу. Розм’якшення в цьому випадку необов’язково.

У другому випадку ножиці або кусачки практично не використовуються. Винятком є випадки невеликий поправки. У XXI столітті ви виявите неймовірну кількість винаходів для м’якого, ефективного і комфортного видалення кутикули.

Тример

Тример легко впізнати за його робочої частини вгорі палички схожою на галку. Він стане гарною альтернативою кусачкам для кутикули. Робота з тримером повинна бути гранично обережною, так як зубчики тримера гостро заточені. Розташовуйте тример так, щоб лезо не заходило глибоко під кутикулу, інакше це може зашкодити. Необхідно продезінфікувати інструменти перед роботою.

Пилка

Пилка для кутикули трохи відрізняється. Візуально вона схожа на соти – сітчаста, так і суцільна. Зазвичай така пилка довга, що дозволяє краще шліфувати шкіру.

Шліфувати можна тільки суху шкіру. Торцем пилочки робіть упор на ніготь, а решту поверхню прикладайте до шкіри. Дії повинні здійснюватися у всіх напрямках, не виключаючи бічні валики. Радять використовувати пилку разом з олівцем, так як вона не здатна видалити всі недоліки. При правильних діях, ви досягнете ідеальної гладкої шкіри.

Є чимало альтернативних варіантів зрізання тоненький шар шкірки у підстави нігтів. Не любите кусачки, візьміть олівець. Не подобаються гелі, випробуйте тример. Основне, щоб інструмент був підходящий для вас.

Олівець

Олівець є дуже функціональним інструментом. У нього зазвичай вбудована пензлик, в якій міститься поживне масло. У олівця є ковпак, він зверху загострений. Іноді туди вбудована пилочка для нігтів, так і для кутикули.

Пензлик потрібна для того, щоб масло рівномірно розподілилася по нігтю. Коли шкіра пом’якшиться, гострим кінчиком ковпачка кутикулу зчищають. Ви маєте право скористатися пилкою і відшліфувати кутикулу, а після доопрацювати видалення з сприянням олівця. Олівець добре живить шкіру, і з кожним застосуванням манікюр виглядає все більш акуратно і красиво.

Европемза

Це суміш алюмінію й фарфору. Цей інструмент майже не відрізняється від апельсинової палички.

До розпареного нігтя прикладіть европемзу перпендикулярно до його поверхні. Не робіть різких рухів і прямуйте на одній лінії. Не тисніть на нігті, адже це може пошкодити їх. Пемза зможе прослужити вам багато років при дбайливому використанні і зберіганні. Після процедур завжди необхідно виконати нанесення крем на оброблену шкіру.

У складі гелю присутні агресивні речовини, тому з особливою акуратністю ставитеся до нього. Краще використовувати його на нігтях, покритих лаком. Рекомендується застосовувати його тільки у випадку, якщо у вас товста грубувата шкіра, яка наростає досить швидко.

Отже, ви трохи ознайомилися з засобами для видалення кутикули. Використовуючи звичайні засоби, ви самі зможете зробити собі ідеальний манікюр. Вибирайте інструменти, які будуть вам підходити і насолоджуйтеся як процедури, так і результатом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *