Як видалити волосся на животі

Коли ми говоримо про жіночу епіляції, найчастіше передбачається видалення волосся на ногах або в області бікіні. 

Оскільки це найпопулярніші ділянки на тілі, на яких росте волосся у більшості жінок, навіть тих, хто за природою своєю не схильний до гипероволосенению.

З волосками на цих зонах ми звикли боротися різними способами, в крайньому випадку їх можна видалити за допомогою бритви. А що робити, якщо волосся росте на животі. Збрити або скористатися кремом для депіляції — не варіант, адже волосся відросте вже на наступний день і ще жорсткіше, ніж раніше.вищипування волосся пінцетом

Для початку рекомендується дізнатися в чому причина підвищеної рослинності. Якщо раніше ви не страждали такою проблемою, і зростання волосся збільшився раптово, це привід звернутися до ендокринолога. Можливо, причиною настільки різкої зміни став гормональний збій в організмі.

небажані волосся під час беременностиВо час вагітності нерідкі випадки збільшення волосистости на тілі, в тому числі і на животі. Після народження дитини, як правило, ця проблема зникає.

Отже, як же боротися з небажаними волоссям на животі?

Якщо ця проблема торкнулася вас в підлітковому віці, то напевно ви чули про те, що волосся можна знебарвити і тоді вони не так будуть кидатися в очі. Якщо волосся короткі, рідкісні і тонкі, але при цьому темні — це варіант, який зможе вирішити проблему.

На жаль, в більшості випадків мова йде про довгих і дуже помітних волоссі, обесцветив які, ви лише зможете зробити їх непомітними з більшої відстані.

Вищипування пінцетом підійде для тих, у кого волосся рідкісні, але дуже помітні. Якщо ж волосся пушкове і їх досить багато, то процедура вищипування буде занадто хвороблива.

Відмінним варіантом як для молоденьких дівчат, так і для жінок старше видалення волосся за допомогою воскової епіляції. По-перше, це швидко. На животі волосся зазвичай ростуть біля пупка і зачіпають невелику ділянку шкіри.видалення волосся воском

По-воторых, не так болісно, порівняно з впливом епілятора або радикальних способів видалення волосся.

По-третє, воскова епіляція живота — досить бюджетна маніпуляція.

До того ж волосся поступово будуть ставати м’якше і тонше, а хворобливі відчуття з часом зменшаться.

Звичайно, якщо ви задумалися про видалення волосся на більш тривалий період часу, то слід розглянути електроепіляцію або елос-епіляцію.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *