Як відновити вії після нарощування?

Невдала процедура нарощування або прояв алергії на матеріали – явища досить часті. І в цьому випадку варто дбати вже не про красу і привабливість, а про здоров’я шкіри повік та власних вій. У цій статті докладно розглянемо, чи шкідливо нарощування вій та як їх відновити після виникнення проблем.

Псуються чи вії після нарощування

Насправді, прикріплення волосків ніякої небезпеки не представляє ні шкіри, ні для природних вій. Матеріали з натуральних інгредієнтів гіпоалергенні, не викликають роздратування і при бажанні легко видаляються. Крім того, якісне нарощування вій у професіонала і правильний подальший догляд згідно з рекомендаціями виключає можливість появи будь-яких проблем.

Ускладнення можуть виникнути, якщо ви схильні до частих запальних захворювань очей, наприклад, кон’юнктивіту. Також варто відзначити, що власниці шкіри, схильної до жирності, отримають менший ефект від процедури через надмірне виділення шкірного сала, розчинюючого клей.

Червоні очі після нарощування вій – це явна ознака неякісної смоли для процедури. Швидше за все, вона зроблена з штучних хімічних речовин, які викликають алергічну реакцію у вигляді гіперемії шкіри повік, опухання, сльозоточивості і набряків.

Ще однією поширеною проблемою є випадання власних вій разом з нарощеними матеріалами. Дане явище має місце тільки у разі прикріплення волосків з набору кількох натуральних вій, а не до шкіри. Тому в процесі нарощування вій потрібно ретельно стежити за тим, наскільки акуратно приклеюється сировину і, найголовніше, не потрапляє смола на власні волоски.

Отже, відповідаючи на питання, чи шкідливо для здоров’я нарощування вій, можна впевнено стверджувати, що це безпечна процедура за умови грамотного виконання та високоякісних матеріалів.

Відновлення після нарощування вій – як це зробити?

Для поліпшення стану природних волосків і оздоровлення шкіри повік потрібно виконувати наступні рекомендації:

 • на короткий час відмовитись від використання туші і підводки;
 • утриматися від інтенсивних вмивання очей, краще м’яко протерти їх ватним диском, змоченим в теплій мінеральній воді без газу;
 • робити теплі компреси з рожевої води, відвару квіток волошки або просто міцно завареного зеленого чаю по 15-20 хвилин увечері, перед сном.

Як відновити вії після нарощування за допомогою масляних коштів:

 • втирати в шкіру повік по краю росту вій натуральні рослинні масла, наприклад, рицинова, оливкова, мигдальне або персикове. Дані продукти рекомендується наносити і на самі вії по всій довжині за допомогою чистої м’якої щіточки;
 • для посилення ефекту в базове масло можна додавати рідкі вітаміни А і Е, а також масляні екстракти календули або ромашки;
 • захищати шкіру повік і вії від впливу сонячних променів. Для цього можна використовувати гіпоалергенний сонцезахисний крем, призначений для області навколо очей або натуральне масло ши. Влітку бажано носити окуляри з поляризаційними фільтрами і якийсь час не засмагати.

«За» і «проти» нарощування вій

Безперечною перевагою даної процедури є подальший ефект – красиві, довгі, густі вії, які не вимагають щоденного фарбування і завивки кінчиків. Це суттєво економить час і надає впевненість у своєму зовнішньому вигляді.

Серед мінусів варто відзначити:

 • необхідність обмежити механічний контакт з віями;
 • дотримання суворої акуратності під час вмивання і сну;
 • неможливість використання поживних кремів і масок для шкіри повік;
 • недовговічність нарощених волосків;
 • ризик розвитку алергії.

Завжди важливо пам’ятати, що, купуючи якісні натуральні матеріали для процедури і довіряючи справа майстра, можна уникнути плачевних наслідків нарощування вій і не турбуватися про здоров’я шкіри.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *