Як використовувати гліттерні тіні?

Чи часто вас виникає бажання зробити незвичайний макіяж очей?

Якщо ви не боїтеся косметичних експериментів і готові додати у власний образ трохи блиску, гліттернi тіні вам сподобаються!Мерехтливі тіні підкорюють своєю красою, вони здатні повністю перетворити навіть самий нудний макіяж. Зараз використання подібних тіней для повік користується популярністю завдяки тому, що на них в черговий раз звернули свою увагу дизайнери. Моделі на подіумі і на обкладинках глянцевих журналів демонструють мейк-ап з використанням глітерів із завидною постійністю. А адже при бажанні його можна виконати і в домашніх умовах…

Гліттер в перекладі з англійської мови означає «блиск». І це слово досить точно характеризує ефект в макіяжі, який дають подібні тіні для повік. Адже вони складаються з великої кількості дрібних світловідбивних частинок. Діаметр блискіток може істотно відрізнятися. Колірна палітра нічим не обмежує покупців і дозволяє вибрати найбільш підходящий для макіяжу відтінок.

Однак глиттерные тіні мають певні особливості, які варто враховувати при їх використанні в макіяжі.

1. Глітер служать лише доповненням і яскравим акцентом в макіяжі очей. Їх не завдають без базового відтінку. У якості такого можна використовувати або контрастний колір (у разі якщо ваш майбутній образ передбачає подібне поєднання), або відтінок, на пару тонів відрізняється від обраного гліттера.

2. Макіяж з мерехтливими тінями — той випадок, коли не варто нехтувати базою під тіні. Вона допоможе зберегти макіяж протягом тривалого часу і не дозволить блискіток обсипатися.

3. Враховуючи текстуру, зручніше наносити глиттерные тіні за допомогою кисті для макіяжу або косметичного аплікатора. Так ви завжди зможете регулювати кількість «блиску» на століттях.

4. Навіть якщо ви докладете всіх зусиль, щоб завдати тіні акуратно, частина блискіток може виявитися зовсім не там, де слід. Не хочете допустити подібного? Тоді перед нанесенням гліттера прикладіть серветку так, щоб вона повністю закривала область під оком.

5. Якщо блискітки все-таки потрапили на обличчя, їх можна видалити за допомогою невеликого шматочка звичайної клейкої стрічки.

6. Від розміру світловідбивних частинок у багато залежить ефект, який буде робити макіяж. Дрібні, ледь помітні блискітки створять ефект сяйва на шкірі. Більш великі глітер будуть виглядати як яскраві іскри.

Зрозуміло, використання мерехтливих тіней в повсякденному макіяжі буде виглядати зовсім недоречно. Зате їх часто застосовують для димчастого макіяжу очей. Також можна використовувати подібні тіні в якості заміни підводки для очей — стрілки, виконані глиттерными тінями, виглядають дуже ефектно.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *