Як візуально зменшити ніс?

У століття ідеальних осіб на глянцевих сторінках для жінки був створений якийсь ідеал, якого вона прагне відповідати.

Звичайно ж, це непросто, адже зірки легко вирішуються на пластичну операцію, розуміючи, що вони своїм обличчям фактично заробляють гроші. Але як бути звичайним жінкам, які не хочуть ризикувати здоров’ям заради ідеальних форм?

На допомогу, як і завжди в цих питаннях, приходить макіяж.

Ринопластика або мейк ап?

Вважається, що ринопластику роблять найчастіше – так вже вийшло, що неідеальними носами природа нагородила багатьох людей – і чоловіків, і жінок. Це сама виступаюча частина особи, яка впадає в очі відразу.

Для тих, хто вже на півдорозі до пластичного хірурга повідомимо, що через деякий час ідеальні форми можуть зовсім вийти з моди, як надмірно наповнені ботоксом губи, наприклад. На модних показах візажисти намагаються підкреслити риси обличчя моделей – кирпатий ніс, асиметричні губи, неакуратні брови і пр. Це пов’язано з тим, що в богемних колах «накопичилося вже дуже багато осіб з однаковими губами, носами, очима і вилицями – відразу моделі поспішили усунути свої недоліки, звернувшись до хірургів, а ті зробили з особи не індивідуальність, а шаблон.

До того ж, ще дуже важливий момент – у переважної більшості великих і геніальних людей був великий ніс. Це їм не завадило, і можливо, навіть допомогло зайняти високе соціальне становище. Підсвідомо великі частини обличчя більш привабливі, ніж дрібні і незначні.

Тому не поспішайте з неідеальним носом до хірурга – спробуйте виправити недоліки за допомогою макіяжу. Звичайно, розраховувати, що він зробить дива не варто, особливо, якщо мова йде про довгому носі. Широкий ніс виправити легше.

Як зменшити ніс без операції?

Сьогодні можна зустріти безліч історій про те, як зменшити ніс за допомогою макіяжу, і, до речі, не всім з них можна вірити. Приділивши занадто багато уваги корекції носа можна переборщити, і ефект вийде зворотним.

Головне завдання – правильно вписати ніс в риси обличчя. Для цього знадобляться:

 • широка кисть, остриженная під прямим кутом;
 • тонка кисть для нанесення коректора;
 • хайлайтер;
 • затемнює коректор або бронзатор – залежить від того, яким засобом ви коригуєте інші рельєфні частини обличчя.

Зменшуємо широкий ніс

Візуально звузити широкий ніс дуже просто:

  1. Беремо широку кисть з плоским підставою.

 

  1. Опускаємо кисть у коректор, а потім знімаємо залишки, профарбовуючи руку, щоб запобігти насиченість корекції.

 

  1. Тепер приступаємо до корекції – проводимо рівну лінію від початку брови, опускаючись до кінчика носа по бічній стороні.

 

  1. Те ж рух повторюємо з іншого боку.

 

  1. «Закриваємо» малюнок з допомогою горизонтальної лінії на кінчику носа, щоб не виправити широкий ніс довгий.

 

Як зменшити довгий ніс в домашніх умовах?

Тепер дізнаємося, як коригувати довгий ніс. Для сценічної ситуації використовуються темні відтінки рідкого коректора, а для повсякденного життя варто зупинити вибір на світлих пудрових коректорах:

  1. Затемнюємо кінчик носа з обох боків, з заокругленням з боків. По суті ви повинні затемнити виступаючі хрящі носа, повторивши їх риси темним коректором. Це потрібно робити, залишаючи тонку лінію в центрі для корекції довжини носа. Бічні частини носа також тонуються, якщо вони широкі – це візуально звузить ніс. Наносити коректор на виступаючі ділянки.

 

  1. За допомогою тонкої кисті нанесіть хайлайтером лінію в центрі носа від перенісся до середини.

 

  1. Тепер сгладьте контраст з допомогою пудри після того, як зроблений макіяж очей, губ, брів і скул.

 

  1. В результаті після нанесення пудри і затемнень ніс набуває більш витончену форму – це досягає з допомогою поєднання світлого і темного акцентів.

 

Як візуально зменшити ніс за допомогою акцентування?

Також в макіяжі для досягнення візуального зменшення носа потрібно не забувати про відволікаючих акцентах – яскраві очі або губи допоможуть переключити всю увагу на себе.

Як можна зменшити ніс за допомогою губ?

Якщо ніс має широку перенісся, то в цьому випадку краще робити акцент на губах, нижньої частини обличчя. Використовуйте для цього яскравий блиск і помаду.

Як макіяжем очей зменшити ніс?

Якщо ніс довгий, тоді краще акцентувати очі – верхня частина обличчя приверне увагу і довгий або нерівний кінчик зблякне на загальному тлі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *