Як збільшити губи. Зроби ці вправи, щоб твої губи стали спокусливими

Еластичність і жвавість губ не тільки надають їм форму, соковитість і красу, але і ясність, легкість і невимушеність мовлення.

1. На висоті глибокого вдиху затримується дихання, і роздуваються щоки. Потім різко зі звуком «Д» випускається повітря. Вправа повторюється 4-12 разів.2. Верхню губу піднімають вгору, щоб оголилися верхні зуби. Вправу повторюють 4-12 разів.

3. Нижню губу відтягують донизу так, щоб оголилися нижні зуби. Вправа повторюється 4-12 разів.

4. Обидві губи випинають вперед, щоб вони утворили рильце. Вправа повторюється 4-12 разів.

5. Проговорюють літери А і І при різному положенні губ. Вправа повторюється 4-12 разів.

Також ви можете використовувати наступні управжнения:

Вправа «Гойдалка»

Уявіть, що в центрі нижньої і верхньої губи розташовується по точці.
Розтягніть рот, як би розводячи ці точки в протилежні сторони, щоб губи утворили овал. Верхню губу прижміть до зубів. Прикладіть подушечки вказівних пальців до крил носа (див. рис.).

Повільно поверніть пальці уздовж носо-губних складок, від носа до куточків рота і назад. Зберігайте м’язову напругу, поки не відчуєте легке печіння. Потім, не розслабляючи м’язів, починайте швидкими уривчастими рухами переміщати пальці по тому ж напрямі. Виконуйте вправу протягом 30-40 с. Це вправа розгладжує носогубні складки.

Вправа для губ «Рот на замок!»

Щільно зімкніть губи, підібгайте їх і притисніть до зубів (див. рис.). Поступово збільшуйте напруга м’язів підборіддя, губ і щік. Досягнувши максимальної напруги, затримайтеся в такому положенні на 7 с і розслабтеся на 3 с. Повторіть вправу 5 разів.

Через 2-3 тижні перейдіть на прискорений темп виконання цієї вправи: на 3 з напружити м’язи, на 2 — розслабити.

Далі чергуйте швидкий і звичайний темпи.

Ця вправа спрямована на зміцнення окологубних м’язів, а також на зменшення та профілактику зморшок навколо рота.

Вправа для губ «Я так і знала!»

Щільно зімкніть губи, не підтискаючи їх. Напружте куточки рота, не обмежуючи при цьому зуби. Прикладіть до куточків рота подушечки вказівних пальців. Дрібними вібруючими рухами перемістіть пальці вгору-вниз, поки не відчуєте легке печіння (див. рис.). Після цього продовжуйте виконувати вправу ще протягом 30-40 с. Розслабтеся і подуйте крізь губи.

Це вправа піднімає опущені куточки рота.

Вправа для губ «Поцілунок»

Витягніть губи «трубочкою», ніби для поцілунку. Тягнутися губами до уявного партеру, поступово посилюючи м’язову напругу (див. рис.). Досягнувши максимальної напруги, затримайтеся в такому положенні на 5 с, розслабте губи на 3 з і знову витягніть губи. Повторіть вправу 5-7 разів. Ви повинні відчувати, як напружуються м’язи губ, підборіддя і нижньої частини щік.

Через 3 місяці перейдіть на прискорений темп виконання цієї вправи: на «раз — два» напружуйте губи, на «три» — розслабляйте. Робіть 10-12 повторів.

Далі чергуйте швидкий і звичайний темпи.

Ця вправа спрямована на розробку окологубних м’язів і збереження пружності губ.

Вправа для губ «Тс-с-с!»

А. Щільно зімкніть губи, не підтискаючи їх і не обмежуючи зуби. Постукуйте верхній фалангою вказівного пальця по середині губ (мал. а). Зробіть 30-40 повторів.

Б. Відніміть палець у рота, щільно зімкніть губи і зберігайте максимальну м’язову напругу до тих пір, поки не відчуєте легке печіння. Потім, не розслабляючи губ, швидкими вібруючими рухами переміщайте вказівний палець вгору-вниз, злегка вдаряючи по центру верхньої губи, то по центру нижньої (рис. б). Зробіть 30-40 повторів.

Завдяки цій вправі контур губ залишатиметься чітким і красивим.

Вправа «Флейтист»

Витягніть губи «трубочкою» і, чітко артикулюючи, голосно скажіть «ду». Тягніть звук «у», поступово збільшуючи напруження м’язів. Ви повинні відчути, як поступово активізуються м’язи губ, окологубной області, нижньої частини щік, підборіддя, шиї (див. рис.). Досягнувши максимальної напруги, затримайтеся в такому положенні 5 с, а потім розслабтеся на 3 с. Повторіть вправу 3-5 разів.

Через 3 тижні перейдіть на прискорений темп виконання цієї вправи: на 2 з напружити м’язи, на 2 — розслабити.

Ще через 2 тижні переходьте на об’єднані тренування: чергуйте швидкий і звичайний темпи. Виконуйте по 5-10 повторів.

Ця вправа спрямована на зміцнення м’язів губ, окологубной області, нижньої частини щік, підборіддя і шиї, а також на профілактику зморшок.

ЯндексПереводчик

Вправа для губ «Здивування»

Округліть губи і, чітко артикулюючи, голосно вимовте звук «о». Поступово збільшуйте напруга м’язів, відчуйте, як у роботу включаються м’язи губ, підборіддя, шиї (див. рис.). Досягнувши максимальної напруги, затримайтеся в такому положенні на 6, а потім розслабтеся на 3 с. Повторіть вправу 4-6 разів.

Через 2 тижні перейдіть на прискорений темп виконання цієї вправи: на 3 з напружити м’язи, на 1 — розслабити. Ще через 1 місяць переходьте на такий режим: на 5 з напружити м’язи, на 6 — розслабити. Робіть по 5-7 повторів.

Завдяки цій вправі губи стають більш чуттєвими і виразними.

Робіть ці вправи для губ, і вони зміняться. Ми ж з вами знаємо, що все можна змінити…

Підписуйтесь на наші офіційні сторінки в соціальних мережах, щоб бути в курсі всіх останніх тенденцій краси.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *