Як зменшити ніс в домашніх умовах?

Невелика і, в тій же година, найпомітніша частина особи, яка зростає протягом усього життя – ніс. 

Жінки зазвичай незадоволені його формою або розміром, намагаючись їх виправити будь-якими доступними методами. Кращим варіантом корекції є ринопластика, але якщо немає можливості її зробити, можна спробувати кілька способів, як зменшити ніс в домашніх умовах. При виборі технології важливо тверезо оцінювати ситуацію і не стати жертвою шахрайства.Чи можна істотно зменшити ніс в домашніх умовах?

Відомо всього 2 методики, використання яких має допомогти у виправленні розміру і форми носа – застосування коректора (Ринокоррект, NoseUp) і виконання спеціальних вправ (фейсбілдінг).

Перший варіант полягає в кріпленні на носі пластикового затиску і його щоденне носіння протягом всього лише 2-3 годин. Продавці подібних пристосувань обіцяють жінкам ефект, порівнянний з результатами пластичної операції. Він включає зменшення довжини і ширини носа, навіть позбавлення від його викривлення та горбинки.

Насправді, описувані затискачі абсолютно марні. Ніс являє собою кістково-хрящову структуру, її неможливо змінити короткочасним тиском. Для корекції потрібне тривале і постійне вплив. Наприклад, для виправлення хребетного стовпа треба кілька місяців поспіль носити, не знімаючи, спеціальний корсет.

Також не варто наївно довіряти численних захоплених відгуків про пластикових коректорах, включаючи думки «чесних фахівців», і фотографій «до і після». Дані зображення просто скопійовані з сайтів просунутих клінік пластичної хірургії і є підтвердженням ефекту ринопластики, а не носіння пластмасової «прищіпки».

Фейсбілдінг, по суті, єдиний спосіб виправити ніс без оперативного втручання. Вправи спрямовані на зміцнення невеликих м’язів, розташованих біля ніздрів.

Важливо пам’ятати, що гімнастика теж не є чарівною методикою, вона допомагає скорегувати лише деякі дефекти:

 • довгий ніс;
 • нависає кінчик;
 • широкий ніс;
 • великі ніздрі.

Викривлення та наявність горбинки усунути не вдасться, в цьому допоможе лише кваліфікований хірург.

Виконання вправ зробить недоліки менш помітними, і ніс стане візуально більш акуратним. Однак не варто забувати, що фейсбілдингом потрібно займатися регулярно і постійно. Як тільки гімнастика припиниться, всі дефекти поступово повернуться.

Як можна зменшити і підняти кінчик носа в домашніх умовах?

Кращі вправи, що сприяють швидкої і правильної корекції довжини носа, розроблені Керол Мадджио. Даний фейсбілдінг допомагає трохи підняти кінчик і поліпшити його зовнішній вигляд, зробити акуратніше і коротше.

Ось, як можна зменшити занадто довгий ніс в домашніх умовах:

  1. Двома пальцями правої руки (великим і вказівним) обхопити ніздрі і добре їх затиснути. Подушечку вказівного пальця лівої руки покласти на кінчик носа і підняти його вгору. В результаті підніметься і верхня губа.

 

  1. Утримуючи пальці в описаному положенні, напружити верхню губу і опустити її, чинячи опір м’язів носа.

 

Вправу потрібно повторювати по 40 разів щодня.

Як зменшити великі крила носа в домашніх умовах?

Зробити ніздрі більш акуратними, а весь ніс – витонченим і менш широким, допомагає спеціальний масаж з курсу фейсбілдінга Керол Мадджио. Його необхідно проводити щодня, бажано в розслабленому стані, наприклад, ввечері.

Ось, як зменшити розмір носа в ширину в домашніх умовах:

  1. Великий і вказівний палець руки розташувати на носі точно так само, як в попередній вправі.

 

  1. Не розтискаючи пальців, водити ними уздовж носа, ніби повільно розтираючи його.

 

Повторити 45 разів вгору і вниз.

Виражені результати з’являться через 2-3 місяці регулярних занять фейсбілдингом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *