Як зробити депіляцію воском безболісної

Депіляція воском часто асоціюється з болючими відчуттями, із-за чого багато хто відмовляється від цього методу видалення волосся, вважаючи за краще використовувати бритву. Разом з цим ми відмовляємося від переваг, якими володіє цей вид депіляції. Сьогодні відомо безліч прийомів, які допоможуть зробити процедуру депіляції воском максимально безболісною. Давайте дізнаємося про них побільше!

Виберіть правильний час для депіляції
Для цього необхідно враховувати два фактору: довжину небажаних волосків і ваш цикл. Якщо волоски занадто короткі, то депіляція воском не буде настільки ефективна: віск лише зашкодить шкіру, а волоски залишаться на місці. Краще проводити цю процедуру безпосередньо перед початком критичних днів. Так больові відчуття будуть менш вираженими.1
Підготуйтеся
Віск видаляє не тільки небажані волоски, але і частина відмерлих клітин шкіри, тому кращий спосіб підготуватися до процедури — скористатися скрабом. Важливо враховувати час пілінгу: бажано проводити цю процедуру за 24 години до депіляції воском.

Безпосередньо перед депіляцією краще прийняти ванну. Тепла вода допоможе розкрити пори. Перш ніж приступати до депіляції воском, переконайтеся, що шкіра абсолютно суха, оскільки волога може перешкодити ретельного видалення небажаних волосків.
Вдосконалюйте техніку депіляції
Під час депіляції дуже важливо правильно дихати. Злегка натягніть шкіру і глибоко вдихніть під час нанесення воску. На видиху зніміть смужку проти росту волосся. На воскові смужки Veet є спеціальний закруглений кінчик, за який зручно триматися при видаленні смужки.
Піклуйтеся про себе
Після депіляції воском шкіра особливо чутлива, тому не варто зайвий раз дратувати її, наприклад, скрабом. Воскова депіляції сама по собі чудово оновлює клітини, тому пілінг вам не знадобиться. Деякий час уникайте перегрівів і не використовувати дезодоранти.

Крім воску можна використовувати крем для депіляції: нанесіть його на шкіру і через деякий час просто змийте волоски разом з кремом. Мабуть, цей метод депіляції має не настільки тривалий ефект, але це відмінна альтернатива для тих, кому складно перебороти болючі відчуття при депіляції воском.

Дотримуючись цих порад, ви отримаєте бажаний результат при мінімальному дискомфорті!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру: 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *