Як зробити педикюр Серця

Літо — сезон, який буквально «вимагає, щоб ми були красивими, а педикюр на ніжках акуратним. Так що, якщо взимку або навіть навесні, ми дозволяємо собі нехтувати своїми ногами, то в сонячний сезон року ми обов’язково повинні приділити багато уваги догляду за ногами і педикюру.

Спа педикюр є вдалим рішенням цієї проблеми. Крім естетичної витонченості, процедура звільняє ноги від утоми і тим самим допомагає поліпшити стан тіла. Гарний настрій та емоції, які приходять з сонцем і теплою погодою, описують лише одну — позитвную бік цього часу року. Однак, для багатьох з нас, літо приносить неприємності з ногами: натертості, втома від високих підборів. Педикюр розслабляє, вивільняє надмірний стрес і напругу. Різні салони краси пропонують різноманітні процедури. Більшість з них містять ароматичні солі та різні олії, які впливають не тільки на відновлення ніжок і нагідок.

Спа педикюр можна виконати і в домашніх умовах. Як правило, спа-педикюр поєднує в собі два види очищення — водний і сухий. Почніть процедуру з антисептичної або трав’яний ванночки. Потім, щоб зняти напруженість ніг і для того, щоб шкіра очистилася і почала дихати, зробіть пілінг-масаж зі скрабом. Він розм’якшить і освіжить шкіру ніг. Шкіра тепер може легко «дихати». Якщо потрібно, нанесіть на мозолі і натоптиші спеціальну розчиняють сироватку. Коли ноги чисті, можна надати форму нігтиками. Остання стадія педикюру — створення естетичного нейл-арту. Стильні прикраси і красивий лак піднімуть самооцінку і настрій.

Як зробити педикюр Седца

красивий педикюр

Що знадобиться для педикюру:

Червоний лак

Срібний лак-декоратор

Лак з блискітками

Роздільник для пальчиків

Блискучі наклейки з серцями

1. Одягніть роздільник. Покрийте нігтики червоним лаком. Якщо ви десь вилізли на шкіру, надлишок можна прибрати дерев’яною паличкою.

2. Срібним лаком-декоратором проведіть діагональну смугу на нігті.

3. Куточок нігтя покрийте лаком з блискітками в два шари.

4. Якщо червоний лак не висох, прикрасьте ніготь великого пальця трьома блискучими сердечками, а до решти приклейте по одному серцю. Якщо основний лак висох, тоді проведіть смужку прозорим лаком і вже на нього приклейте наклейки.

5. На завершення, нанесіть на педикюр закріплювач.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *