Як зустріти рік Півня за знаками Зодіаку?

У новорічну ніч дуже важливо не тільки загадати бажання, але і зробити все, щоб привернути удачу на свою сторону. Ваш знак Зодіаку, підкаже, як правильно зустріти Новий рік-2017.

Як зустрічати Новий рік 2017 Овна?

Енергетика новорічної ночі буде сприяти тому, що вас може потягнути на пригоди. І дійсно, не варто замикатися в чотирьох стінах — сміливо приймайте запрошення від друзів, самі активно напрашивайтесь в гості або влаштуйте веселу вечірку на своїй території. В одязі підійде все, що не сковує ваших рухів і дозволяє активно розважатися. Після півночі можна дещо зменшити активність і задуматися над тим, чого ж ви чекаєте від нового року. Якщо поруч є той, кому ви довіряєте, можете поділитися з цією людиною своїми планами. Не соромтеся, якщо ваша мрія масштабна і амбітна — наступаючий рік виявиться щедрим на подарунки для вашого знака.

Як зустрічати Новий рік 2017 Тельцю?

Увагу Тельців буде насамперед спрямоване на зовнішні атрибути свята, і це не випадково — від сервірування столу і вибору страв може залежати благополуччя вашого будинку в наступаючому році. Якщо ви прагнете змін і довгоочікуваного рішення фінансових питань, обов’язково застеліть святковий стіл новою скатертиною з орнаментом червоного кольору. Тим, у кого в пріоритеті особисте життя, варто подбати про наявність на столі парного кількості свічників з червоними свічками, які необхідно запалити перед самим боєм курантів. Та найкращим місцем для зустрічі Нового року для представників вашого знаку буде саме рідний дім.

Як зустрічати Новий рік 2017 Близнюкам?

Місяць у спорідненій повітряної стихії в цю новорічну ніч додасть вам легкості зміни планів і піднесеного святкового настрою, яким ви будете щедро ділитися з оточуючими. Налаштовуйтеся на те, що плани на вечір може несподівано змінитися і ви запросто можете опинитися на веселій вечірці у друзів. В одязі приділіть увагу блискучим деталей, а залучити удачу в новорічну ніч може невелику срібну прикрасу — воно і стане вашим талісманом на майбутній рік. Ближче до півночі виберіть одне бажання, яке і загадаєте під бій курантів. Можете поділитися своїми мріями з друзями і близькими людьми — їх добрі побажання швидше допоможуть втілитися вашим сподіванням в життя.

Як зустрічати Новий рік 2017 Ракам?

Сімейні клопоти і фінансові турботи — про все це варто забути в новорічну ніч і повністю віддатися чарам свята. Чим більш впевнено ви будете дивитися у своє майбутнє, тим більш вдалим виявиться і наступаючий рік. Підбираючи вбрання для свята, віддайте перевагу хвилясті фактурам і червоно-фіолетового кольоровій гамі. І не забудьте про прикрасу, з яким у вас пов’язані приємні спогади — цей аксесуар буде дієвим талісманом в новорічну ніч. Загадуючи бажання, не просіть чогось конкретного, поки просто намітьте напрямок, в якому хотіли б досягти гармонії — вищі сили виконають те, про що ви мрієте самим несподіваним чином. Сам свято найкраще зустрічати в перевіреної компанії близьких і друзів, а інших привітати по телефону або поштою.

Як зустрічати Новий рік 2017 Левам?

Роль глави святкового застілля в цю новорічну ніч вдасться вам особливо невимушено, і ви з задоволенням будете стежити за тим, щоб гості не нудьгували, а веселощі лилося рікою. На всяк випадок, придбайте для своїх гостей пару-трійку цікавих історій, хоча не виключено, що якісь деталі в них ви прикрасите для більшої яскравості. Одягаючись для зустрічі Нового року, не забудьте про деталі, що підкреслюють ваші достоїнства — хвилюючі декольте, широкі пояси і хутряні вставки в наряди будуть дуже доречні. Найкращим місцем для зустрічі Нового року для представників вашого знаку Зодіаку будуть галасливі компанії друзів, тематичні вечірки, а після півночі — неодмінно вибирайтеся на свіже повітря.

Як зустрічати Новий рік 2017 Дівам?

У цю новорічну ніч дотримання традицій буде особливо важливим для представників вашого знаку. Непросте вплив Нептуна в цей час налаштовує вас на роздуми про досягнутому і про те, що ще належить зробити в наступному році. Втім, геть всі турботи і сумніви — веселіться від душі і залучайте позитивні вібрації в своє життя. Головною стравою столу зробіть те, що пов’язано в вашому розумінні з благополуччям і достатком. Не забудьте прикрасити свій будинок червоними і зеленими свічками, що символізують нові енергії, що входять у ваше життя. Від галасливої компанії краще відмовитися, а ідеальним варіантом для зустрічі виявиться вечір з коханою людиною або в колі сім’ї.

Як зустрічати Новий рік 2017 Ваг?

У новорічну ніч для вас буде дуже важливим підтримувати зв’язок зі своїми численними друзями і знайомими, а зробити це простіше за все за допомогою Інтернету. Вплив Урану на ваш знак допоможе вам підібрати оригінальне привітання для кожного і отримати відповідну порцію уваги та щирої любові. Якщо ви хочете знайти нову любов або зміцнити вже існуючі відносини, але неодмінно включіть в свій новорічний наряд помітний аксесуар червоного кольору, а тим, хто більше стурбований фінансовими питаннями підійде вбрання зеленого або смарагдового кольору. Краще зустріти новий рік в компанії тих, хто вам по-справжньому близький, але готуйтеся до того, що самі будете активно вітати і приймати поздоровлення від друзів, товаришів по службі і знайомих.

Як зустрічати Новий рік 2017 Скорпіонам?

Загадуючи бажання в цю ніч, наповнену особливою магією, будьте впевнені — протягом наступного року воно неодмінно збудеться. Навіть якщо вам здається, що ви просите у Всесвіті неможливого, вірте в себе і свою удачу. Не виключено, що в новорічну ніч у вас буде насичена програма — спілкування з родичами, друзями і коханою людиною. А тим, хто перебуває в пошуку відносин, не варто ігнорувати запрошення від друзів або можливість зустріти новий рік в клубі або ресторані. Ваші шанси на вдале знайомство значно зростуть, якщо ви самі зробите перший крок назустріч тому, хто викличе ваші симпатії.

Як зустрічати Новий рік 2017 Стрільцям?

У цю новорічну ніч ви запросто можете змінити усталені традиції зустрічі свята і підготувати запальне розвага і для гостей, і себе коханих. Заздалегідь підготуйте сценарії розіграшів, запасіться призами для переможців і невеликими заохочувальними подарунками для інших учасників. Свято пройде ще веселіше, якщо в урочистій обстановці знайдеться місце для свічок, бенгальських вогнів і феєрверків. Найкраще місце для зустрічі нового року в цю ніч — ваша власна квартира або заміський будинок. Зберіть друзів і не забудьте привітати тих, з ким ви вже давно не спілкуєтеся. Наступаюча новорічна ніч — вдалий час відновити відносини з давніми знайомими.
Як зустрічати Новий рік 2017 Козерогам?

Настав час забути про справи і на час позбутися від серйозності, настільки властивої вашому знаку. Ця новорічна ніч дозволить вам трохи наблизитися до своєї мрії — ясно усвідомити свої цілі і те, до чого варто прагнути в першу чергу. Але не поспішайте відразу ж записувати приходять до вас думки в свій щоденник. Краще дайте магії цього свята і сповна насолодитися спілкуванням з приємними для вас людьми. Після півночі виходьте з будинку і вирушайте в гості або просто погуляйте в хорошій компанії. Головне в цю ніч — трохи відійти від звичних дій і порадіти тому, що доля в черговий раз дає вам шанс змінити своє життя на краще. Підбираючи святковий наряд, зупиніть свій вибір на бордових, фіолетових і смарагдових тонах, не забувши надіти прикраси із золота.

Як зустрічати Новий рік 2017 Водоліям?

Місяць у вашому знаку до цю ніч створить у вас особливе передчуття близької чарівництва і не варто вважати це ілюзією. Якщо не встигли формулювати своє бажання під бій курантів, у вас на це попереду вся новорічна ніч. Але ділитися своїми мріями з оточуючими поки не варто, особливо з тими, що пов’язані зі змінами в особистому житті. Уважно підбирайте компанію тих, з ким зустрінете Новий рік — хай це будуть ваші близькі люди і перевірені друзі. Оптимістичний настрій у цю ніч створить всі передумови для того, щоб наступаючий рік склався вдало, а тому виключіть всі суперечки-розмови про політику, а замість новин подивіться концерт або гумористичне шоу. Підбираючи святкове меню, включіть в нього незвичайні і легкі закуски — гості та домочадці будуть дуже раді такій гостині.

Як зустрічати Новий рік 2017 Рибам?

Сонце і Марс в новорічну ніч будуть впливати на ваш знак особливо сильно, а значить майбутній рік буде сповнений для вас нових можливостей і довгоочікуваних шансів. Мрійте, довіряйте свої бажання Всесвіту і не забудьте поділитися ними з коханою людиною. Не виключено, що саме він стане тим, хто виконає більшу частину того, що ви загадали в цю ніч. Взагалі, краще відмовитися від галасливої компанії, особливо якщо в ній будуть присутні малознайомі вам люди. Краще побудьте наодинці з коханою чи зустріньте новий рік з родиною. Сервіруючи новорічний стіл, обов’язково прикрасьте його красивими серветками і свічниками з червоними і позолоченими свічками. А загадуючи бажання, підсильте вогняну енергетику покровителя року бенгальськими вогнями, хлопавками та феєрверками.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *