Яка Ви мама за знаком Зодіаку?

Дивним чином зірки вміють розповідати про наших характерах, особливості і долі. Давайте звернемося до них і дізнаємося, якою мамою по Зодіаку будете Ви.

Мама-Овен

Мама-Овен відрізняється від представниць інших знаків енергійністю і життєстійкістю, і саме ці якості вона буде прищеплювати своїм дітям. У такої мами особливо не розженешся — вона досить сувора і вимоглива. А іноді — навіть дуже вимоглива. Однак діти зазвичай досягають великих успіхів у житті завдяки тим амбіціям і завзятості, яка вклала в них мама-Овен.

Мама-Телець

Мама-Телець — жінка практична, добре стоїть на ногах і спокійна. Вона цінує комфорт і затишок і, звичайно ж, завжди вміє створити його. Дітям мама-Телець прищеплює любов до простих радощів життя у вигляді смачної страви або красивого наряду, вчить цінувати життєві задоволення. Крім того, зазвичай така мама дуже економна і завжди вміє зберегти копійку на чорний день, що з успіхом і передає своїм дітям.

Мама-Близнюки

Мама-Близнюки — досить товариська і легка на підйом, любить ходити в гості і їздити в подорожі, чого здається трохи легковажною і недостатньо практичною особливою. Часто діти таких мам виховуються в обстановці вседозволеності і без особливих виховних принципів: мама-Близнюки дозволяє їм багато в надії, що діти самі розберуться що добре, а що погано в процесі життя. Однак така мама завжди знайде розвагу своїм дітям і з великим задоволенням візьме у ньому участь сама.

Мама-Рак

Мама-Рак — це класична квочка, уважно стежить за здоров’ям своїх чад, а також за тим, чи вчасно вони нагодовані і як одягнені-взуті. Мама-Рак проявляє особливу старанність у контролі над життєдіяльністю своїх дітей, оточує їх постійною турботою. Часто це перетворюється в понад-опіку і тотальний контроль. Однак така мама дуже добра і сердечна, і за ці якості їй можна пробачити багато чого. Найбільш яскраві представниці цього знака переносять материнський інстинкт не тільки на своїх власних дітей, але і на чужих, намагаючись обігріти і подбати про всіх, хто потрапляє в її полі зору.

Мама-Лев

Мама-Лев дуже цінує і любить себе і свій власний імідж в суспільстві, зовні вона зазвичай виглядає яскравіше інших мам, ефектніше. Мама-Лев виступає в ролі авторитету для своїх дітей, і її образ начальниці в очах своїх чад повинен бути ідеальний, тому діти такої мами часто виростають схильними до підпорядкування і послуху. Спроби самостійності найчастіше припиняються мамою на корені ще в ранньому дитинстві. Якщо ж діти вириваються з-під авторитетного тиску такої мами — вони йдуть з дому і втрачають контакт зі своєю матір’ю надовго, якщо не назавжди.

Мама-Діва

Мама-Діва — дуже турботлива і копітка особа. Чимось схожа на маму-Раку. Мама-Діва проявляє підвищену уважність до зовнішнього вигляду дітей: ретельно вони одягнені, немає зморщок й заломів на випрасуваній до ідеального стану одязі, ретельно діти нагодовані, здорова їх їжа. Найчастіше турбота про дітей перетворюється в самоціль такої мами. Однак саме мама-Діва здатна прищепити дітям працездатність і посидючість, вміння врахувати кожну дрібницю і нічого не забути. Зазвичай діти такої мами зростають працьовитими і з великою часткою практичності.

Мама-Ваги

Мама-Ваги — досить демократична мама, яка намагається збалансовано і всебічно виховувати своїх дітей. Така мама буде ретельно вивчати педагогічні підручники і методики, водити дітей на новомодні курси розвитку здібностей і з завзяттям чекати результату у вигляді гармонійного і всебічного розвитку своїх чад. Вона буде в міру сувора і в міру добра. У такої мами все відміряно і враховано в потрібних дозах. Діти мами-Ваг засвоюють у неї лояльність до зовнішнього світу і миролюбність, вміння залагоджувати конфліктні ситуації і знаходити спільну мову з усіма навколо.

Мама-Скорпіон

Мама-Скорпіон — дуже складна мама. Їй часто і з собою то нелегко — не те, що з власними дітьми. Тут все залежить від рівня духовного розвитку мами-Скорпіона. Мама, не дуже просунута духовно і морально, все життя буде тиснути, навіть трамбувати дітей своїм авторитетом і поглядами на життя (часто далекими від оптимізму), привчаючи їх до того, що все життя — боротьба, і потрібно вміти захищатися. Її зброя захисту — насмішка. Дітям такий мами вкрай нелегко вирости без комплексу неповноцінності. Зазвичай вони переймають її манеру насмішкуватості і сверхкритичности, що в майбутньому дуже ускладнює відносини з мамою-Скорпіоном. Мама більш просунута буде більш лояльною і менш деспотичної з дітьми, що значно зберігає їм нервову систему і почуття власної гідності.

Мама-Стрілець

Мама-Стрілець, на відміну від мами-Скорпіона, оптимістична і позбавлена сверхкритичности. Вона досить легко дивиться на життя. Її все життя тягне в невідомі краї та далеких цілей. Така мама багато їздить і подорожує зі своїми дітьми. Причому ледь не з моменту їх народження. Мама-Стрілець постійно знаходиться в русі, і діти засвоюють цей життєвий ритм, стають такими ж легкими на підйом, не бояться ризикувати заради досягнення цілей.

Мама-Козеріг

Мама-Козеріг дуже стримана і, як правило, небагатослівна. Її життєстійкості і завзятості можна позаздрити. Зазвичай вона чітко знає, чого хоче в житті і наполегливо прагне до цього. Стриманий характер і малослів’я вона демонструє також своїм дітям. Вона не буде сюсюкати і розчулюватися їх невинних пустощів, а строго висварить їх. Чому навчаються діти мами-Козерога? Серйозного погляду на життя і цілеспрямованості, а також ощадливості і практицизм, який мамам інших знаків може здатися жадібністю і скупістю.

Джерело: https://astro7.ru/online-journal/luchshie-stati/mama-po-znaku-zodiaka.html
Мама-Водолій

Мама-Водолій — справжня беспредельщица. У такої мами зазвичай немає чітких принципів і особливої виховної програми. Вона виховує дітей «як Бог на душу покладе», досить лояльна і поблажлива до них, що дозволяє, що називається, «сісти на голову». Вона не вважає, що до дитячих примх не варто прислухатися. Такі діти ростуть в атмосфері вседозволеності і максимальної свободи самовираження, що не завжди добре. Як би те ні було, над дітьми потрібен контроль, потрібна виховна система, чого часто не вистачає мами-Водолію.

Мама-Риби

Мама-Риби зазвичай чутлива і меланхолічний, на своїх чад дивиться як на «маленьких янголят», дуже сентиментальна. Дітям такий мами нелегко, оскільки вона надто залежна від свого настрою і самопочуття: сьогодні може бути душевною і ніжна, а завтра — відстороненою і неласкаву. Тому дітям мами-Риби доводиться пристосовуватися до її станом, і така залежність зазвичай псує характер дітей, змушуючи підлещуватися і підлабузнюватися, щоб отримати чергову порцію материнської ласки. Діти мами-Риби засвоюють, що в житті треба лавірувати і вміти плисти за течією, спритно уникаючи заторів і спливаючи від проблем.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *