Які способи депіляції вважаються найкращими?

Уявіть собі таку картину: ви вже практично готові до самого довгоочікуваного вечора і впевнені, що від голови до п’ят все ідеально, як раптом знаходите пляма на блискучому чорному платті. Однак ця проблема відходить на другий план, тому що ви помічаєте дратівливі небажані волоски, які з’явилися на ногах. Звичайно, ви можете спробувати встигнути з’їздити в салон, але буде досить проблематично записатися день-у-день у вечірній час. Єдиним варіантом для вас є пошук рішення в домашніх умовах. Вибір способу депіляції може поставити вас в безвихідь. Давайте розглянемо деякі з кращих способів, які допоможуть вам вирішити цю проблему.
Гоління

Гоління – чи не найбільш популярний спосіб видалення волосся. Воно як не можна краще підходить для випадків, коли вам потрібно позбутися від небажаних волосків в лічені хвилини. Застосовувати цей спосіб можна для багатьох областей тіла, але тільки не для особи.1 Для досягнення найкращих результатів використовуйте гель для гоління або мило, вони забезпечать лезу бритви краще ковзання і убезпечать вас від порізів на шкірі. Недоліки у гоління теж є волоски, до жаль, відросте назад за кілька днів, що значно швидше в порівнянні з іншими способами їх видалення, наприклад, депіляція воском. Відростаючі після голитися волоски стають більш грубими і жорсткими, ніж були до процедури.
Депіляція холодним воском

Ви можете використовувати воскові смужки для швидкої і легкої депіляції. На них заздалегідь нанесений готовий віск, тому вам не знадобиться витрачати час на приготування суміші і її розподіл по шкірі. Смужки підходять для видалення волосся у важкодоступних місцях, наприклад, в області пахв або зоні бікіні. Порівняно з голінням, депіляція воском є більш довгостроковими способом – її результати можуть зберігатися до чотирьох тижнів. Переконайтеся, що волоски галузі як мінімум на 2 мм від поверхні шкіри перед проведенням епіляції. В іншому випадку смужки не зможуть захопити окремі волоски.

Щоб використовувати воскову смужку, просто видаліть захисну плівку і акуратно приклейте смужку на шкіру. Потім видаліть смужку з шкіри одним швидким впевненим рухом. Після цього нанесіть на шкіру заспокійливий лосьйон, наприклад, містить алое віра. Це допоможе зменшити можливі почервоніння. Перевагами воскових смужок є можливість їх легкого використання в будь-якому місці. Якщо після зняття смужки з шкіри на тілі залишився віск, то ви можете легко зняти його з допомогою серветки, просоченої будь-яким маслом.
Креми для депіляції

Застосування крему для депіляції є практично безболісним способом видалення небажаних волосків. І він просто незамінний в умовах поспіху. Крем працює за рахунок впливу на кератин в структурі волосся. Існують креми для депіляції, розраховані для застосування на чутливій, більш схильною до подразнення шкіри, наприклад, на обличчі. Крім того, використання крему для депіляції дозволяє вам насолоджуватися результатом на два дні довше, ніж після гоління. Для досягнення більш тривалого результату вам варто вибирати депіляцію воском.

Крем для депіляції коштує дешевше, ніж похід у салон. При використанні крему для депіляції у себе вдома вам потрібно нанести його на ділянки шкіри з небажаними волосками і залишити на 10 хвилин (або на стільки, на скільки вказано в інструкції). Тік-так! Приберіть крем рушником і промийте шкіру водою. Ви можете повторно використовувати крем для депіляції на тих ділянках шкіри, де ви пропустили небажані волоски в перший раз.

Депіляція не повинна перетворюватися в кошмар. Гоління приходить на допомогу, коли у вас немає часу – волосинки зникають завдяки простим ковзним руху леза бритви. Использованиевосковых смужок дає більш тривалий результат. А використання крему для депіляції є ще одним альтернативнымбезболезнененным способом, який не підірве ваш бюджет. Тепер, коли ви ознайомилися з деякими з кращих способів видалення волосся, ви зможете вибрати найбільш підходящий для вас, особливо коли вам потрібно впоратися з проблемою небажаного волосся за лічені хвилини.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *