Які способи видалення волосся актуальні взимку

Сучасні технології, що застосовуються в косметології, роблять методи видалення волосся все більш досконалими. 

Однак створити універсальну процедуру, однаково добре підходить кожній дівчині, ефективну при будь-яких умовах поки не представляється можливим.

На жаль, самі потужні й дієві способи, які обіцяють позбавити від небажаних волосся на кілька років, а то й назавжди не рекомендується проводити в теплу пору року, коли сонячні промені особливо активні.

Ось така несправедливість: коли хочеться забути про проблеми надлишкових волосся і демонструвати красиву і гладку шкіру, для видалення волосяного покриву підійдуть менш інвазивні методи, ефективність яких зберігається лише на нетривалий термін.

Компенсувати таку несправедливість допоможе завчасна підготовка до літнього сезону.

Саме в зимовий період, у відсутності ультрафіолету можна і потрібно проводити салонні процедури, спрямовані на досягнення пролонгованого результату.

Отже, які ж способи епіляції актуальні в зимовий період?

Електроепіляція — метод ефективний у відношенні волосся будь-якого кольору, допомагає позбутися від небажаного волосся назавжди!

Спосіб, яким довіряють багато жінок, адже хороший результат підтверджено багаторічним досвідом проведення процедури.

Електроепіляція вимагає великої компетенції і кваліфікації косметолога, напрацьованої роками техніки. Під час сеансу волосся видаляються поштучно. Щоб повністю зруйнувати волосяний фолікул в його центр вводиться голка, по якій проходить електричний імпульс. Ефективність, безпеку та швидкість процедури безпосередньо залежить від майстерності косметолога, постійно практикує цей метод видалення волосся.

Після электороэпиляции на шкірі виникає почервоніння і набряклість, які легше приховати в зимовий період. Відновлення тканин відбувається швидше у відсутності перегріву і ультрафіолету.

Епіляція — видалення волосся за допомогою высокоимпульсного світла. Пігмент волоса, меланін, добре поглинає світло. Ця його особливість і лягла в основу даного методу.

Фотоепіляція дуже популярна серед чоловіків і жінок, адже під час процедури виключається механічний вплив на шкіру, не виникає неприємних відчуттів.

Однією з головних рекомендацій після фотоепіляції — виключення тривалого перебування на сонці. Зимовий період — ідеальний час для проведення курсу фотоепіляції.

Говорячи про ефективні способи видалення волосся, а також омолодженні шкіри неможливо не згадати Elos-епіляції.

Цей прогресивний метод поєднує в собі лазерну і фотоепіляції. Побічним косметичним ефектом від процедури вважається усунення в’ялості шкіри, гіперпігментації і веснянок.

Однак для того, щоб замість гладкою і красивою шкіри не отримати пігментні плями, після процедури слід наносити крем з високим фактором спф захисту від сонячних променів, а краще проводити курс елос-епіляції в холодну пору року.
Тривала зима — це відмінний привід зайнятися своїм зовнішнім виглядом, привести в порядок шкіру обличчя і тіла, зробити повний курс косметичних процедур. Крім помітного естетичного ефекту це можливість уникнути депресії за короткого світлового дня.

Будьте доглянутими і красивими в будь-який час року!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *