Якими повинні бути ідеальні брови

Підкреслити свою привабливість ви зможете, підібравши правильну форму брів, для чого необхідно детально ознайомитися з їх видами і базовими принципами вибору форми в кожному конкретному випадку.

Якими бувають брови за формою

Головка – потовщена частина біля перенісся;
Тіло – середина;
Хвіст – зовнішня її частина.

Щоб дізнатися, до якого типу відносяться ваші брови, спробуйте голівку і хвіст об’єднати прямою лінією і визначити, куди вона прямує. Лінія може йти паралельно підлозі, бути звернена до неба чи спаданню. Дуга, отстраняющаяся від прямої, скаже вам про форму брови. Вона може належати до одного з нижчеописаних видів:

Різні типи бровейГоризонтальные/прямі брови. Початок брови цього типу і її кінець знаходяться на одній прямій. Такі брови візуально розширять подовжене або вузьке у верхній частині обличчя. Це також вірний засіб, щоб згладити гостре підборіддя;
Висхідна форма брів може візуально подовжити обличчя. Тим не менш, занадто високо піднявши лінію брів, є ризик домогтися театральності, неприродного здивування, а часом навіть істеричності у погляді, що може відштовхнути оточуючих.
Падаючі брови, у яких внутрішні краї знаходяться високо, а зовнішні опущені до скроневої області, роблять вираз обличчя сумним і тужливим, і старять їх володарку. Як правильно оформити брови такого типу? Для цього потрібно чимало часу. У міру появи нових волосинок, потрібно поступово вищипувати зверху частина брови, розташовану ближче до носа, а знизу лише край брови.
Плавна/Овальна/Дугоподібна вважається ідеальною і найправильнішою формою брів через те, що пропорції особи будь-якої форми з ними зазвичай не зазнають ніяких значних змін. Дугоподібні брови не тільки відкривають віко, але і здатні певною мірою омолодити ваш зовнішній вигляд.
Округлі брови є звичними для мешканок Далекого Сходу. Ця форма бездоганно підійде жінкам з досить грубими рисами обличчя, візуально пом’якшуючи жорсткі обриси і прямі кути квадратного підборіддя. На обличчі з формою овалу дуже природно виглядає закруглена форма брів.
Надламані. Зробити личко молодше і надати йому грайливий вираз можливо за допомогою зламу в лінії брови. Це неймовірно красива форма брів, як вважає більшість сучасних жінок, які найчастіше воліють її при корекційних заходах для брів. Найбільшою мірою вона поєднується з круглим обличчям. Изломленные брови допомагають завуалювати деякі диспропорції особи, надають погляду виразності, а при сильному зламі погляд стає жорсткішим.
Брови «будиночком» вибирати слід з обережністю і тільки у разі, коли за формування дуги береться професіонал, так як вони надають особі здивований, а часом і дурнуватий, вид. Така трикутна форма підійде жінкам, у яких дещо завищений центр брови від природи.

Класичної, найчудовішою і максимально близькою до ідеалу вважають брова, яка більш широка біля основи, злегка піднесена в середній частині і плавно звужена ближче до краю. Головне, що важливо усвідомити при виборі форми: приймайте до уваги всі пропорції особи.

Як дізнатися кордону брови?

Широко відома своєрідна методика побудови бездоганної брови. При визначенні внутрішньої її межі, використовуйте ручку, приклавши її до краю носа, щоб вона була спрямована до внутрішнього куточка ока.

Позначте точку, де ця лінія перетинається з надбрівної дуги. Пік брови ви визначите, якщо один край ручки прикладіть до краю носа, а другий проведете повз зіниці вгору. Щоб дізнатися, де повинен знаходитися зовнішній край дуги, прикладіть ручку до зовнішнього кута ока від крила носа і відмітьте третю точку. Зв’язавши воєдино всі точки однією лінією, ви побачите вашу ідеальну лінію брови.

Візажисти міжнародного рівня вважають модною на сьогоднішній день форму, іменовану «крилом чайки». Брови, на їхню думку, повинні імітувати крила птахи: вони піднімаються від носа до скроні з невеликим переломом. Ця форма є універсальною, так як підходить практично всім без винятку.

Типи особи

В першу чергу, визначаються відповідні форми брів за типом обличчя людини. Згідно найпростішою класифікацією, розрізняють такі типи особи:

Кругле;
Овальне;
Квадратне;
A-трикутне;
V-трикутне;
Ромбовидное.
Типи особи для підбору форми бровейВыбирать форму брів за типом особи – найпоширеніший підхід в косметології. Так, круглолицим дівчатам буде до лиця форма брови, має звивину, високий підйом і короткий кінець, в той час як округла форма буде особа повнити ще більше. При овальному обличчі слід уникати формування високої лінії брови, щоб особа не стала ще більш довгастим і надто вузьким. Якщо особа заужено донизу, дещо вигнуті дуги зроблять погляд м’якше, ніж при прямих бровах. Власникам квадратного обриси особи не рекомендується мати тонкі брови.

Наскільки широкими або вузькими повинні бути брови, варто поговорити окремо.

Правильна форма брів

Густота бровейВ наші дні брови вигляді тоненької ниточки вважають ознакою відсутності смаку у їх власниць і відставання від модних тенденцій. Правильна форма брів тепер – це красиво вигнуті дуги натуральної густоти, максимально зберігають природну форму. Але це зовсім не означає, що, роблячи акцент на густих бровах природної ширини, ви можете назавжди забути про необхідність доглядати за ними. Широкі брови завжди потрібно акуратно розчісувати і укладати, використовуючи спеціальні гелі, іноді і підстригати, щоб не асоціюватися у людей з Брежнєвим. А якщо брови зростаються на переніссі, тим самим надаючи погляду похмурості, видалення зайвих волосків буде як не можна до речі.

Бажаючи слідувати моді, знайте, що масивні брови можуть спотворити миле і ніжне личко. Товсті брови у дам з невеликими очима будуть виглядати безглуздо. І, навпаки, вузькі бровки абсолютно не підійдуть людям, які мають грубуваті риси обличчя. «Соболів» лінії виглядають досить неприродно у людей з низьким чолом, тонкими рисами губ і обличчя.

Як розрізняють лінії брів по їх напрямку

Терзаючись здогадками, як підібрати форму брів у вашому випадку, також приділіть особливу увагу зовнішніх куточків, оскільки їх спрямованість може абсолютно змінити вираз обличчя.

Як підібрати форму бровейЕсли куточки спрямовані вгору, погляд знаходить наївний, лагідний і трохи здивований відтінок.

Зовнішній куточок брови, спрямований вниз, – це зазвичай фізіологічна особливість, неминуче вимагає коригування, так як дана форма надає особі похмурості і втоми.

Випадки, коли тіло брови і зовнішній куточок знаходяться на одній лінії, є найбільш вдалими. З такими бровами обличчя жінки буде мати задумливий і величавий вид.

Рекомендації для підбору правильної форми брів

Дані поради будуть корисні в більшості випадків. Слід пам’ятати, що завжди бувають винятки і сліпо слідувати модним тенденціям не завжди корисно.

Дотримуйтесь постійну ширину і густоту брів від початку до їх піку;
При необхідності зробити обличчя візуально ширше віддайте перевагу прямим негустим флангах;
Маленькі очі візуально збільшаться, якщо відстань між бровами розширити;
Якщо бажаєте візуально зробити особа, заокруглюйте форму брів, але не робіть вигин занадто помітним, щоб вираз обличчя не стало гордовитим або здивованим;
Велика форма обличчя і брови більшої густоти вдало поєднуються, так само як і тонкі губи з тонкими бровами;
Стежте, щоб волосинки брови дивилися в одну сторону;
Укорачивайте довжину брів з боку перенісся при широкому підборідді, а з зовнішнього боку – при широкій лобової частини;
Видаляти волоски потрібно з боку очей, а не лобової частини. У такому разі брови не стануть надмірно низькими, що могло б зробити очі менше і порушити природні пропорції особи;
Краще всього, якщо брови розташовані в парі сантиметрів один від одного. Слід розширити дистанцію між ними для людей, у яких очі посаджені дуже близько. Якщо очі посаджені далеко один від одного, постарайтеся максимально зблизити лінії їх зростання, при цьому, не стуляючи брови на переніссі;
Завершуйте створення бездоганної форми брів з косметологічними вивертами: застосовуйте спеціальні туші, пудри для брів і гелі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *