Японський манікюр

До нас постійно приходить якась екзотика Сходу, будь то домашні халатики-кімоно, весільні сукні ручної роботи або секрети б’юті індустрії. Японський манікюр давно має місце в салонах краси, але як такої повсюдної популярності так поки і не отримав. Тому його можна віднести до процедур для обраних, які присвячені в усі чарівні ефекти від цієї процедури.

Японський манікюр славиться тим, що не тільки доглядає за нігтьової пластиною і надає їй красиву форму і здоровий вигляд, але і живить шкіру рук, що дуже цінно. Тобто, бажаючи привести нігтики в порядку, ви отримуєте комплексний догляд за кистями рук. Японський манікюр вшановує натуральний вигляд нігтів, бо його мета – аж ніяк не приховати тріщини і розшарування нігтя під яскравим лаком, а навпаки, вилікувати всі недоліки настільки, щоб здоровий ніготь без покриття виглядав бездоганно глянсовим.Для цього в салонах використовуються виключно натуральні компоненти, в яких кожен інгредієнт несе користь вашим ручкам.

Перше, що потрібно зробити під час процедури, — ванночка для рук. Вона розм’якшує шкіру рук, кутикулу і живить для подальших маніпуляцій. Наступний етап – усунення кутикули і надання нігтьовій пластині бажаної форми. Потім на ніготь в два етапи наносяться абсолютно різні сироватки. Перша живить ніготь вітамінами і мінералами і розкриває верхній шар пластини, роблячи його пористим, готовим прийняти і запечатати додаткові вітаміни. Другу сироватку обережно втирають в нігтьову пластину, вона наповнюється усіма важливими компонентами.Відразу після цього вам наносять живильний крем або маску для шкіри рук, після чого ви отримуєте масаж кистей і насолоджуєтеся натуральними глянцевими нігтиками і здоровою шкірою рук.

Придбати всі необхідні атрибути процедури можна в інтернеті і провести процедуру вдома. Але все ж рекомендуємо відвідати процедуру в салоні, щоб ви могли поспостерігати за роботою майстра, ознайомитися із засобами для проведення процедури і уникнути помилок.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *