Yohji Yamamoto відновлює випуск всіх своїх ароматів

Приємна новина для всіх фанатів парфумерних творінь від японського бренду Yohji Yamamoto. У квітні 2013 року, через вісім років після закінчення ліцензії на створення парфумів, компанія планує відновити випуск всіх своїх видань. Так, останнім часом у продажу можна було знайти тільки раритетні аромати, видані до 2005 року. Вони були такою рідкістю, що відшукати їх стало майже неможливо.

Вже навесні наступного року все зміниться. Перший аромат Yohji був і буде призначений для жінок, і вийшов ще в 1996 році. Шипровий, фруктовий пірамідка відрізнялася відтінками стиглих ягід (ожина, малина) в поєднанні з ваніллю, гальбанумом, сандалом, зеленню і мускусом. Ця композиція була створена разом з будинком Jean Patou.

Пізніше з’явилися надзвичайні композиції Essential (1998) і Yohji Homme (1999). Двома роками пізніше брен був приобритен компанією Procter & Gamble і були випущені дві новинки: орієнтально-деревне Yohji Yamamoto Homme з ветівером, мандарином і перцем, і квітково-фруктовий Yohji Yamamoto Femme з ромашкою, кардамоном і жасмином.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *