Засіб для росту вій Карепрост

Від погляду залежить багато чого, і це підтверджується не тільки психологами, але і народними приказками – наприклад, відомий всім вислів про те, що «очі – це дзеркало душі», досі на слуху, хоча воно виникло давно. Але погляд – це, насамперед, емоційний настрій, який не завжди може контролюватися людиною при сильних переживаннях. А ось мати красиві очі, вії і брови – реальна можливість кожної жінки.

Якщо колір очей коригується лінзами, то до вій і брів висувається інша вимога – вії повинні бути довгими, а брови акуратними, але густими.

Стан вій і брів може змінюватися в залежності від стану організму, але найчастіше їх довжина і товщина визначаються генетично. І сьогодні медицина і фармакологія все більше беруть ініціативу в свої руки, впливаючи на багато спадкові явища, особливо, якщо це стосується косметології. Подовжити вії сьогодні – це реальність, і тому підтвердження численні схвальні відгуки від жінок, які використовували Карепрост.

Історія відкриття крапель для росту вій Карепрост

У засоби для росту вій цікава історія відкриття – спочатку фармакологи не знали, що вони придумали засіб для вій, адже медикамент розроблявся для боротьби з глаукомою. Але практика показала, що Карепрост посилює ріст вій, робить їх товщі, густіше і дає більш насичений колір.

Склад Карепроста для росту вій

Карепрост випускається у пластикових флаконах, по 3 мл

Основна діюча речовина – офтальмологічний розчин биматопроста, який сьогодні використовується як для зниження внутрішньоочного тиску, так і для лікування вій.

Фармакологічні властивості рідини для росту вій Карепрост

Засіб Карепрост відноситься до групи простагландинів, і він спрямований на збільшення простагландинових рецепторів. Вони відповідають за ріст волосся, тому контакт з фолікулами вій дає ефект їх зростання і зміцнення. Разом з цим речовина робить цикл вії довшими, і тому вони рідше випадають.

Показання до застосування масла для росту вій Карепрост

Єдине показання для використання в якості засобу для вій – це гипотрихоз. Активне випадання вій, їх витончення, коротка довжина можуть стати причиною застосування крапель.

Застосування сироватки для росту вій Карепрост

Незважаючи на те, що Карепрост сьогодні сприймають як косметологічне засіб, воно не перестає від цього бути медичним препаратом, і тому самовільно призначати його собі не варто. Також перед застосуванням переконайтеся, що воно не викликає алергічної реакції – нанесіть кілька крапель на руку і через кілька годин подивіться, чи не виникло почервоніння.

Перед застосуванням засобу зніміть макіяж, вмийтеся, а також приберіть контактні лінзи. Далі:

  1. До флакону додається стерильний аплікатор – тримайте її горизонтально, а потім нанесіть на нього 1 краплю засобу.
  2. Після цього проведіть пензликом по краю верхньої повіки так, щоб домогтися контакту підстави вій з речовиною Карепроста. Рухайтеся від внутрішнього куточка ока до зовнішнього.
  3. Потім повторіть ті ж дії з іншим оком.

Карепрост потрібно використовувати на ніч 1 раз на добу.

Уникайте попадання засобу в очі, оскільки воно знижує тиск всередині очей, і тому можливий несприятливий ефект.

Протипоказання до застосування препарату для росту вій Карепрост

До використання Карепроста не вказано протипоказань крім алергічної реакції.

У період вагітності і годування груддю застосування засобу вкрай небажано. З обережністю слід застосовувати людям з увеитом – Карепрост може спровокувати його загострення.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *