Жіночий ідеал для чоловіків різних знаків Зодіаку

У чоловіків різних зодіакальних знаків є свій типаж жінки, так би мовити, свій ідеал, до якого він завжди прагне і іноді навіть знаходить. Давайте поглянемо, кого ж насправді шукають наші чоловіки.

Ідеальна жінка для Овна

Жінка гаряча, пристрасна і темпераментна, під стати самому Овну. З такою жінкою не засумуєш: вона завжди знайде спільну справу або об’єднуючу ідею, з нею можна і у вогонь, і у воду, як говориться. Можливо, вона буде трохи норовливої і непокірної, і її доведеться завойовувати, пускаючи в дію весь чоловічий арсенал, однак тим сладостнее перемога! Чоловіки-Овни по натурі мисливці, і їм подобаються жінки, які воліють грати в гру «мисливець-жертва». Пам’ятайте, що такого чоловіка треба весь час тримати «в тонусі», щоб його мисливський запал не згас.
Ідеальна жінка для Тільця

Це приголомшливо спокійна і порядна жінка з дуже сильним раціональним початком і вираженою практичністю у всьому. Вона повинна бути привабливою зовні і дуже гідною поведінкою. Табу з таким чоловіком — нерозсудливість в питаннях фінансів або любові. Така жінка швидко втомить спокійного й незворушного Тільця, або, що ще гірше, приведе його в лють. Не дай Вам бог випробувати на собі лють чоловіка-Тельця! Це схоже на виверження вулкана. Тому відповідайте його ідеалу — будьте врівноваженою, спокійною і доброзичливою. З такою жінкою він готовий прожити до кінця своїх днів.
Ідеальна жінка для Близнюків

Близнюки, для яких інтелект і дотепність мають першорядне значення, безумовно виберуть розумну жінку. З нею завжди можна поговорити про щось або обговорити останні політичні новини. І — увага — вона повинна мати своє власне судження з більшості питань! Якщо дівчина «буде дивитися в рот» Близнюка і з захопленням повторювати все, що він їй скаже, він швидко занудьгує і без роздумів спрямується вдалину на пошуки нової пасії. Крім того, ідеальна для Близнюка жінка повинна мати як можна більше різноманітних талантів і бути завжди веселою і легкою на підйом. Настільки легкою, щоб вона була здатна негайно і без будь-яких заперечень зібрати валізу, коли він раптом запропонує їй відправитися в подорож. А Близнюки люблять подорожі! Їм нудно сидіти довго на одному місці, тому подруга, яка розділить це захоплення, що має прекрасні шанси підкорити серце чоловіка-Близнюка!
Ідеальна жінка для Раку

Яких жінок люблять Раки? Ну звичайно ж, добрих, лагідних і глибоко емоційних. Коли літнім вечором чоловіка-Рака відвідає приступ сентиментальності, і йому захочеться навіть прочитати з цієї нагоди гарний вірш, жінка повинна не просто слухати, але всіма фібрами душі вбирати ці емоції і слова. Раку важлива не стільки зовнішня краса жінки, скільки його здатність розуміти, а також — співчувати його нескінченними скаргами на життя і жорстокий, холодний світ. Крім того, вона повинна бути гарною господинею, готувати не гірше улюбленої мами. Якщо Ви зможете відповідати всім цим побажанням, чоловік-Рак ніколи не піде від Вас, повірте!
Ідеальна жінка для Лева

Чоловікові-Леву потрібна яскрава і видатна особа, з якою не соромно буде з’явитися в самому вищому суспільстві. Вона повинна повністю відповідати його марнославству, тому чоловіки-Леви часто вибирають собі в подруги дівчат популярних, що виділяються з натовпу. Саме таку жінку він готовий поставити на п’єдестал, обсипаючи її численними щедротами і захоплюючись нею як царицею Клеопатрою. Сірі мишки і скромні домогосподарки не мають шансів підкорити такого чоловіка. Красива одяг і зі смаком підібрана косметика укупі з надзвичайною зовнішністю — саме те, що потрібно чоловікові-Леву.
Ідеальна жінка для Діви

Ідеал чоловіка-Діви, звичайно, скромніші, ніж у чоловіка Лева, адже Діви не настільки пихаті. Ідеальна жінка для Діви повинна бути розважливою і навіть педантичною. Жодна дрібниця не повинна вислизати від її уваги, а речі — завжди лежати на місцях, дбайливо розсортовані за шафок, підлоги вимито до ідеального блиску, і т. д. З такою жінкою чоловік-Діва буде почувати себе спокійно, адже не помита і забута на кухонному столі чашка чаю здатна увергнути його в стан стресу на весь день. В безладді чоловік-Діва почуває себе вкрай некомфортно, тому його ідеальна жінка повинна бути акуратною й охайної. Крім того, вона повинна бути цікавою співрозмовницею, щоб вчасно підтримати міркування чоловіки-Діви про життя або навіть філософствування, до яких він схильний. А його періодичне занудство приймати потрібно легко, часом навіть пропускаючи мимо вух.
Ідеальна жінка для Терезів

Чоловік-Терези цінує в жінці гармонію і плавне спокій. Це зовсім не означає, що вона повинна бути безпристрасною лялькою. Але все ж, вона повинна вміти тримати себе в руках і дотримуватися пристойності. Крім того, така жінка неодмінно повинна бути привабливою зовні і дуже привабливою. Вона повинна вміти і слухати, говорити, бути приємною співрозмовницею і підтримувати його прагнення до гармонійних, спокійним відносин. Жінка надто пристрасна або емоційна швидко виведе з ладу його «терези»: від такого напору вони швидко зламається, і чоловік змушений рятуватися втечею. Якщо жінка бажає зберегти стосунки на тривалий час, вона повинна бути легкою і збалансованою.
Ідеальна жінка для Скорпіона

Чоловік-Скорпіон в глибині душі (а іноді і зовні, але не завжди) дуже емоційний і вразливий. Крім того, чоловіки цього знаку часто шукають гострих відчуттів і люблять «постраждати», тому їх ідеал жінки — глибоко пристрасна й емоційна натура, з вираженою сексуальністю і фатальними нотками в характері. При цьому — досить непередбачувана і навіть трохи навіжена. Таку складну жінку чоловік-Скорпіон буде довго вивчати і намагатися розгадати, що цілком відповідає його допитливий натурі, у всьому шукає суть і сенс. Саме до такої жінці буде тягнутися його душа, таку жінку він зможе пристрасно і безповоротно полюбити (іноді — на все життя).
Ідеальна жінка для Стрільця

Чоловік-Стрілець — великий авантюрист в душі (а часто і в житті) і любитель пригод, тому його ідеальна обраниця повинна бути сміливою, безстрашною та азартною. З жінкою, яка сьогодні мило муркоче в ліжку, називаючи його котиком, а завтра разом з ним піде підкорювати Ельбрус, чоловік Стрілець не розлучиться ніколи. Їй повинні бути цікаві численні подорожі по екзотичних і не дуже країнах. Ночівля на гірському перевалі або в дешевому готелі має також хвилювати її, як і новий лижний костюм, куплений ним спеціально для поїздки на гірськолижну трасу в Швейцарії. Загалом, вона повинна бути не просто жінкою, а й подругою-соратницею, що підтримує всі його ризиковані проекти і восхищающейся його авантюризмом. Інші жіночі якості для чоловіка-Стрільця не так вже й важливі.
Ідеальна жінка для Козерога

Чоловік-Козеріг віддає перевагу жінок суворих, ділових і цілеспрямованих. Таких, як і він сам. На цю жінку завжди і у всьому можна покластися. Щоб підкорити Козерога, жінка повинна стати справжньою помічницею і правою рукою. Саме їй Козеріг довірить свої довготривалі плани і поділитися проблемами, саме вона повинна вчасно подати йому вечерю і прищепити дітям повагу до їх працьовитому батькові, день і ніч думає про благо сім’ї. Коротше кажучи, вона повинна стати його кам’яною стіною і притулком в будь-яких життєвих бурях, тої надійної скелею, об яку розбиваються всі його смутку і біди.
Ідеальна жінка для Водолія

Чоловік-Водолій любить таких самих сміливих і непередбачуваних жінок, як і він сам. Ця жінка повинна бути готова до експериментів та експромтів. Сьогодні вона з цікавістю вивчає придуману ним напередодні комп’ютерну програму, а завтра з не меншим інтересом веде бесіди з їх численними друзями в гостях. При цьому вона повинна бути легкою на підйом і здатною з розумінням ставитися до несподіваних і ризикованим ідеям свого чоловіка. Якщо жінка зможе спокійно пережити всі його авантюри і нескінченні посиденьки з друзями до ранку, чоловік Водолій не відмовиться від неї ніколи.
Ідеальна жінка для Риб

Чоловік-Риби просто потребує такої безкорисливо-милосердній жінці, яка покірливо буде приймати всю його суперечливу натуру. Прийняти доведеться також і його прагнення мати особисте життєвої простір, в яке не допускається ніхто, навіть ця майже свята жінка. Її любов повинна бути такою ж глибокою, як морські безодні його стихії. А ще вона повинна з першого ж погляду зрозуміти його складну душу і перейнятися співчуттям і любов’ю. Часом пошук такої ідеальної жінки може тривати все життя чоловіки-Риби. Але іноді їм все ж щастить!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *