Знеболюючий крем для епіляції

Епіляція є поширеним та ефективним способом позбавлення від небажаної рослинності на різних ділянках тіла, який застосовують багато дівчат в домашніх умовахНе секрет, що практично всі різновиди даної процедури супроводжуються досить дискомфортними відчуттями, оскільки під час неї волоски видаляються разом з розташованими під шкірою цибулинами.Для того щоб усунути або хоча б знизити больові відчуття при епіляції, рекомендується використовувати різні засоби, до числа яких відносяться креми.

Знеболюючі крему для епіляції зручні в застосуванні і є більш безпечними порівняно з використовуваними у цих цілях пероральними або ін’єкційними анестезуючими засобами, які впливають на організм в цілому. Вони забезпечують місцевий анестезуючий ефект на деякий час, проникаючи в тканини шкіри (слизових оболонок) і практично не всмоктуючись в системний кровотік. Однак, щоб провести безболісну епіляцію за допомогою таких кремів, слід застосовувати їх особливим чином.

Креми для знеболювання перед епіляцією

Розглянемо найбільш популярні знеболюючі креми, які застосовуються жінками для епіляції в області бікіні, пахвових западин та інших ділянок тіла.

Крем Емла

Даний засіб є комбінованим і включає два активні інгредієнти, що забезпечують знеболювальну дію, – лідокаїн та прилокаїн. Завдяки такому складу ефект досягається досить швидко і довго зберігається. Крем наноситься товстим шаром на шкіру або слизову оболонку під оклюзійну пов’язку, в якості якої можна використовувати звичайну харчову плівку. При цьому потрібно враховувати, що засіб не слід втирати, а просто рівномірно розподілити на поверхні, яка буде піддана епіляції, не залишаючи «прогалин».

Багатьох жінок, які планують застосовувати цей препарат, цікавить, на скільки слід накладати крем Емла перед епіляцією. Як показує практика, в більшості випадків досить робити аплікацію протягом однієї години. Однак деяким потрібен більш тривалий вплив препарату для того, щоб досягти ефективного результату та провести процедуру епіляції максимально комфортно. Це залежить від індивідуальної чутливості шкіри. Згідно інструкції, залишати крем Емла на шкірі можна не більше п’яти годин.

Крем-гель Light frost

В даний час цей знеболюючий крем рекомендують багато косметологи для процедур лазерної епіляції, шугарінга, ваксінг і т. д. В його складі міститься комплекс активних речовин: лідокаїн, прилокаїн, тетракаин, епінефрин. Засіб має щільну текстуру, завдяки чому не розтікається при нанесенні, а також містить зволожуючі і заспокійливі речовини, сприятливо впливають на шкіру.

Найбільш ефективним способом використання Light frost також є нанесення під оклюзійну пов’язку. Необхідний час дії складає 20-60 хвилин (залежно від чутливості шкіри на ділянці нанесення). Ефект знеболювання зберігається приблизно протягом двох годин.

Крем Dr. Numb (червоний)

Розглянутий знеболюючий крем також може застосовуватися перед епіляцією. Він містить у своєму складі такі анестезуючі речовини, як бензокаїн, прилокаїн і лідокаїн, а також з’єднання епінефрин, що забезпечує звуження судин (завдяки цьому компоненту під час процедури епіляції відсутня кровотеча). Перед нанесенням крему виробник рекомендує знежирити шкіру спиртовим розчином, після чого розподілити його на необхідній ділянці тіла і накрити зверху плівкою. Зробити це слід приблизно за 30-60 хвилин до епіляції.

Загальними рекомендаціями до застосування будь-якого знеболюючого крему для досягнення максимального ефекту є:

  • попереднє розпарювання ділянок з небажаною рослинністю;
  • ретельне висушування шкіри перед нанесенням засобу;
  • видалення надлишків крему з шкіри сухою серветкою безпосередньо перед епіляцією (змивати крем водою не можна).

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *