Зри в корінь: добираємося до самої суті проблеми депіляції

Ми приймаємо наші волосся, як певну даність, вони ростуть там, де нам цього хочеться, а якщо десь заважають – ми легко можемо від них позбутисяМи бачимо тільки самі волоски на поверхні нашої шкіри, абсолютно не уявляючи, що під нею вони являють собою складну і закінчену систему, роботу якої важливо враховувати при виборі методу депіляції.
Як відбувається депіляція

Pelo

A – волосяний стрижень
B – гладка волосяна м’яз
C – волосяна цибулина
D – сальна залоза
E – внутренняякорневаяоболочка
F – волосяний сосочек1

Дивлячись на схему будови волосини, можна досить точно уявити, що відбувається з волоссям, коли використовуються різні способи його видалення.
Гоління

При русі гострого леза по поверхні шкіри, волосся зрізається максимально близько до шкіри, але вся інша підшкірна частина системи волосся залишається цілою і неушкодженою і знову готової до зростання. Тому ефект від гоління вельми нетривалий: щетина з’являється вже через кілька годин, а сбритые волосся відростає знову через декілька днів.
Креми для депіляції

Майже таким же чином діють на волосся креми для депіляції. Вони розчиняють волосся з поверхні шкіри, але не зачіпають його корінь. Приблизно через 4 дні після застосування крему для депіляції волоски починають відростати. Однак є й додаткові переваги кремів перед голінням волосся, яке полягає в тому, що при нанесенні частина крему проникає глибше у фолікул і руйнує волосся нижче поверхні шкіри, а крім того, не утворює гострих колючих країв волоса. Тому з кожною депіляцією відростають знову волоски стають все тонше, а відчуття гладкості і м’якості шкіри залишається довше.
Депіляція воском

При депіляції воском відбувається повне видалення волосся. Глянувши на малюнок, ми зрозуміємо, що при використанні такого методу, віддаляється не тільки волосся, але і його цибулина. Фолікулу необхідно приблизно 4 тижні для формування нового волоса з новоствореної цибулини.
Дивимось у корінь

Тепер, коли ми розібралися в системі росту і розвитку волосся, вибирати спосіб депіляції буде простіше. Якщо вам не подобається ваш метод депіляції, оскільки він бореться тільки з видимими волосками, спробуйте спосіб, який видаляє не тільки волосся, але і зачіпає всю систему його росту і розвитку.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *