Чого бояться знаки Зодіаку?

Практично не існує людей, повністю позбавлених будь-яких страхів. І навіть у самого безстрашного людини обов’язково знайдеться своя ахіллесова п’ята, про яку він воліє умовчувати. Знак Зодіаку — один з головних показників, здатних вказати на наші страхи.

Чого бояться Овни?

Сміливих і рішучих Баранів тільки на перший погляд нічим налякати. Найбільше ці гарячі натури бояться нудьги, буденності і одноманітності. Постійна спрага досягнень, руху вперед мчить Овнів прямо до чергової перемоги, і будь пробуксовка на цьому шляху ними сприймається майже як поразку. Життя без певної частки екстриму нудна навіть для самих спокійних представників цього знака, а вже рутина і зовсім постає у вигляді страхітливої життєвої перспективи.

Чого бояться Тельці?

Ґрунтовні і практичні Тельці часто здригаються при одній тільки думці про фінансову кризу. Перспектива ледве зводити кінці з кінцями лякає представників цього знака, змушуючи їх гарячково зміцнити тили і відкладати запаси. Незважаючи на свою любов до розкоші і млості, Тельці готові не покладаючи рук працювати над зміцненням власного «золотого фонду». Скарбнички, рахунки в банках і просто відкладені про запас цінності — ось найкращі ліки від найбільш поширених страхів Тільця.

Чого бояться Близнюки?

В особистому рейтингу страхів Близнюків безперечно лідирують самотність і нездатність знайти споріднену душу. Людині, народженій під знаком Близнюків, життєво необхідно практично щодня спілкуватися з іншими людьми — друзями, колегами, сусідами. Так, періоди самотності і небажання контактувати з ким би то не було трапляються і в житті цих людей, але все ж довго вони не тривають. А ось вимушене мовчання, необхідність постійно приховувати чиїсь таємниці і примари власного самотності виглядають досить лякаюче для більшості Близнюків.

Чого бояться Раки?

Чутливий і емоційний Рак більше всього на світі боїться отримати рану або нанести її близькій людині. Тонка натура Раку потребує досить міцному «психологічному панцирі», який є далеко не у всіх представників цього знака Зодіаку. Раків також може пригнічувати необхідність занадто довго знаходитися на очах у інших людей, підтримувати виснажливі контакти з малознайомими співрозмовниками. Необхідність слідувати жорстким рамкам правил і підкорятися суворому розпорядку також лякає Раків непомірним тягарем відповідальності, часто абсолютно надуманою.

Чого бояться Леви?

Любителі перебувати в центрі уваги, Леви просто не виносять відсутності інтересу до власної персони. Відсутність компліментів, оплесків, на худий кінець — похвальних визнань і лайків у соцмережах — ось що лякає Львів сильніше всього. На другому місці в списку Левових страхів — неможливість придбання предметів розкоші, статусних прикрас та візитів на публічні заходи. Кому-то все це може здатися мишурным блиском, але Леви дуже упереджено ставляться до свого іміджу. Похваліть Лева, визнайте його заслуги в якійсь справі, і одним страхом в його душі стане менше!

Чого бояться Діви?

Діви по своїй натурі лідирують у рейтингу тривожності серед усіх знаків Зодіаку. Однак майже філософське розуміння того, що багато що знаходиться за межами їх можливостей, допомагає Дівам виглядати спокійними і навіть неупередженими в хвилини сильного хвилювання. Але більше всього охайні і акуратні Діви бояться різних хвороб, особливо тих, що виникають через порушення правил гігієни. Підхопити застуду в самий розпал епідемії або стати жертвою сезонного авітамінозу — ось парочка типових кошмарів для Діви.

Джерело: https://astro7.ru/online-journal/astrologia/chego-boyatsya-znaki-zodiaka.html
Чого бояться Ваги?

Дипломати і естети, Ваги бояться найбільше проявів брутальності та безтактності — як по відношенню до самих себе, так і взагалі до всіх оточуючих людей. В силу природного тактовність та вміння порозумітися навіть з самими конфліктними представниками роду людського, Ваги дивуються і не можуть знайти пояснень безцеремонності і нахабства. Мабуть, це лякає їх найбільше. Естетизм не менш важливий для Ваг, тому вони докладуть всі сили для того, щоб Ви ніколи не застали їх у занедбаному вигляді. Що б не відбувалося, Ваги в будь-якій ситуації намагаються виглядати стильно і красиво.

Чого бояться Скорпіони?

Описати страхи Скорпіонів непросто, адже представники цього знака краще інших приховують свої побоювання і переживання. Будучи по своїй натурі дуже цікавими, Скорпіони безстрашно вторгаються в незвідані області. Але більше всього бояться Скорпіони проявити власну слабкість і зробити цей факт загальновідомим. Скорпіони ретельно ліплять образ власної невразливості і найменше хочуть бути захопленими в пригніченому або испуганном стані. Пристрасність скорпионьей натури не заважає їм бути повністю вірними своєму партнеру, а ось зрад з боку близької людини Скорпіони побоюються по-справжньому.

Чого бояться Стрільці?

Стрільці не виносять песимізму у всіх його проявах і найбільше бояться ситуацій безвиході, відсутності перспектив. Завжди націленим на нові звершення і здобутки, Стрільцям категорично не до вподоби застій у справах, зневіра і розпач близьких людей. Ці стани легко можуть передатися і самого Стрільця, але перший час його ще будуть виручати природний оптимізм і весела вдача. Якщо Стрілець довго перебуває в сумному стані духу, значить йому терміново потрібна нова мета — яскрава і гідна того, щоб рухатися до неї, змітаючи всі перешкоди на шляху.

Чого бояться Козероги?

Нестабільність життєвих ситуацій і прояви необов’язковості в оточуючих людях лякають відповідальних та цілеспрямованих Козерогів найбільше. Якщо Ви пообіцяли Козерогові допомогти у його прохання або щось закінчити у конкретний термін, то Вам доведеться стримати обіцянки або назавжди втратити довіру Козерога. Представники цього знака в силу якоїсь природної мрачноватости деколи бояться мріяти і ставити перед собою яскраві цілі. Страх, що прекрасні мрії розіб’ються об сувору реальність, буває іноді настільки сильний, що Козерогам доводиться долати внутрішні бар’єри і боротися із зайвою розважливістю.

Чого бояться Водолії?

Водолії найбільше бояться бути незрозумілими близькими людьми і друзями. Для представників цього знаку життєво важливо взаєморозуміння, часом переходить в розуміння один одного без слів. Водолії у своїх думках часто випереджають своє оточення і тому мають всі підстави побоюватися, що їх міркування комусь здадуться далекими від життя, несерйозними. Не критикуйте і не висміюйте ідеї Водоліїв, навіть якщо вони часом здаються Вам дещо ексцентричними і відірваними від практики.

Чого бояться Риби?

Мрійливі і сентиментальні Риби нерідко бояться проявити саме ці якості своєї натури. Деколи ці страхи проявляються у відносинах з найближчими людьми. Побоювання здатися своєму партнеру занадто слабким, небажання довірити свої мрії другові чи подрузі, боязнь насмішок та осуду — все це змушує Риб ретельно приховувати свої слабкості і намагатися виглядати сильніше, ніж вони є насправді. Але, вибудовуючи імідж невразливого людини, Рибам корисно пам’ятати, що сили нерідко ховаються саме в тому, що прийнято вважати слабкістю.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *