Чому Випадають вії і що робити – причини

Вії здавна вважалися одним із найважливіших елементів краси жінки. 

У людини вії розташовані по краю століття у 2-3 ряди, 100-150 вій на верхньому столітті і 60 -70 на нижньому столітті. Вія живе в середньому 2-3 місяці. У порядку речей випадання вій, коли воно відбувається плавно, повільно і непомітно. Одні вії випадають, на їх місці з’являються інші і загальна картина не змінюється. Сьогодні ми поговоримо про те, чому інтенсивно випадають вії і що з цим робити.

Причини випадіння вій
Почнемо з самої поширеної причини випадіння вій – неправильності догляду за шкірою навколо очей. Нехтування по догляду за вашими віями, а саме коли використовуються дешеві косметичні продукти, не знімається макіяж перед сном або ця процедура робиться за допомогою мила та води – значно прискорюють випадання вій .

Також вії можуть випадати з-за:

нестачі вітамінів;
недостатнє, неправильне і незбалансованого харчування;
регулярних дієт;
постійного стресу;
зниження імунітету;
запальні захворювання очей ( кон’юнктивіт );
захворювань повік;
реакції організму на препарати;
алергії на косметику;
гормонального збою, порушення обміну речовин.
Увага! Фахівці рекомендують, як тільки ви помітили інтенсивне випадання вій, негайно звертайтеся в першу чергу до лікаря офтальмолога.
Якщо випадання вій супроводжується поганим самопочуттям або погіршенням загального стану здоров’я, проконсультуйтеся з профільним фахівцем. Швидше за все ,це наслідок якогось захворювання у вашому організмі.

Випадання вій лікування
Один з найбільш простих і ефективних народних засобів лікування випадіння вій -це використання різних масел, тобто втирати масло.

Кожне масло застосовується по — різному, допустимо, щоб втирати рицинова олія, потрібно взяти ватним тампон і по трохи втирати в шкіру століття і область росту вій ( детальніше читайте про касторовій олії ).

Також, якщо ви хочете використовувати натуральні, народні рецепти, то вам підійдуть відвари трав волошки, ромашки або очанки. З цими травами можна робити прикладати компреси на область очей або промивати очі процідженим відваром.

Почніть повноцінно і якісно харчуватися. Для усунення та профілактики випадіння вій ви повинні вживати їжу, яка містить вітаміни груп А, В,С і D Е.

У тому випадку, якщо можливості повноцінного харчування немає – вживайте відповідні вітамінні добавки . В аптеках є спеціальні вітамінні комплекси для зміцнення волосся і нігтів, зверніть увагу на препраты ; «Перфектил», «Нутрикап», «Софія», «Алфавіт».

Чому недолік цих вітамін згубно впливає на вії, які продукти потрібно їсти, щоб усунути недолік потрібних вітамін – про це читайте у статті які потрібні вітаміни для вій?

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *